سئو حرفه ای سایت حرفه ای

چگونه اصول سئو سایت را یاد بگیریم ؟

اگر از هر سئو کاری بپرسید که اصول سئو سایت را چگونه آموخته است ، هیچ وقت قادر نخواهد بود که به شما کتاب یا جزوه ای معرفی کند . معمولا پاسخ اکثر سئو کاران در جواب سوال شما آن است که از طریق تجربه و مطالعه تجریبات سایر سئو کاران به یک سری از قوانین نسبی و نا نوشته در مورد سئو سایت دست یافته اند .

در واقع در سئو وب سایت هیچ باید و نباید مشخصی وجود ندارد و گوگل یا سایر موتورهای جستجو نیز بخشنامه ای صادر ننموده اند که با رعایت اصول خاصی رتبه سایت شما بهتر یا بدتر خواهد شد .

یعنی تمام آنچه که به عنوان آموزش سئو در این وب سایت و سایر سایت ها مشاهده می کنید ، حاصل تجربیات موفق سئو کاران بوده است .
نکته مهم دیگری که باید در خصوص آموزش سئو سایت بدانید ، به روز بودن و آگاهی از الگوریتم های جدیدگوگل است .

چرا که بسیاری از اصولی که در گذشته به بهبود سئو سایت شما کمک می نمود ، امروزه موجب پنالتی شدن سایت شما خواهد شد .

طراحی سایت بر اساس اصول سئو

برای نتیجه گیری بهتر در سئو سایت بهتر است از همان ابتدای کار و در مرحله ی طراحی سایت ، اصول سئو را بر روی سایت خود پیاده کرده و آن را بر اساس الگوریتم های موتور های جستجو طراحی و پیاده سازی کنیم.رعایت اصول مربوطه سئو در این مرحله باعث راحتی کار در ادامه برای ما خواهند شد و با هزینه سئو ی بسیار اندکی نسبت به سایر سایت ها نتیجه ی بهتری خواهیم گرفت.

نمونه کارهای سئو :

سایت پر بازدید و پر محتوای سایبان برقی متین که در کلمات سایبان برقی ، سایبان بالکن در زمره رده اولی ها و صدر نشین گوگل میباشد. 

سایت یو پی اس سرویس در کلمات اصلی و کلیدی تعمیر یو پی اس ، تعمیر UPS صدر نشین سایت های دیگر در گوگل قرار دارد.

سایت دیگر صدر نشین گوگل ، میکروصنعت که در کلمات اصلی ساخت جرثقیل یدک کش ، ساخت چرخگیر قرار گرفته است.