منو اهورا وب

آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟

تبلیغات گوگلی

آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟ برای پاسخ دادن به این سوال می توانید این مقاله را بخوانید تا به جواب خود دست پیدا کنید. تبلیغات گوگلی همان گوگل ادوردز می باشد که یک سیستم تبلیغاتی به شمار می رود. شما برای تبلیغات در گوگل باید به ازای کلمات خاص خود مبلغی را به گوگل پرداخت کنید، کاربر با جستجوی کلمات کلیدی شما، شما را در اینترنت پیدا می کند و وارد سایت شما می شود. این کلیک کردن و وارد شدن به سایت شما برای شما هزینه آور می باشد و گوگل به ازای هر کلیک کاربران از شما هزینه دریافت می کند البته به این فکر نکنید هر چند بار یک کاربر وارد سایت شما شد شما باید هزینه پرداخت کنید، در ازای این که یک کاربر هر چند بار وارد سایت می شود شما فقط یک بار هزینه پرداخت می کنید.

تبلیغات گوگلی شما همیشه در اول صفحه نتایج گوگل به کاربر نمایش داده می شود که آن را می توان با علامت AD از سایر سایت ها مشخص کرد. این علامت در اول سایت شما نمایش داده می شود. برای خواندن درباره ی این که آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟ با ما همرا باشید.

آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟

 باید بدانید که تبلیغات گوگلی زمانی می توان برای شما تاثیر گذار باشد که کلمات کلیدی شما رابطه مستقیم با شرکت شما دارد. گوگل ادوردز می تواند هم برای شغل شما مفید باشد و هم نباشد. تجربه نشان داده است که تبلیغات گوگلی زمانی که شما کسب و کار تجاری دارید می تواند برای شما مفید باشد اما شرط مهم برای آن که تبلیغات گوگلی شما تاثیر گذار باشد این است که شما برای کلمات کلیدی هزینه کنید که در ارتباط با کسب و کار شما می باشد. شما باید از متنی استفاده کنید که کاربران را تشویق به کلیک بر روی تبلیغات گوگلی شما کند.

مزایای تبلیغات گوگلی چیست؟

روزانه کاربران زیادی برای جستجو از گوگل استفاده می کنند. شما می توانید تنظیم کنید آگهی شما برای چه کسانی در کجای دنیا نشان داده شود، برای مثال شما می توانید تعیین کنید تبلیغات شما فقط در کشور ایران نمایش داده شود و فقط شما در ازای کلیک افرادی که در ایران زندگی می کنند هزینه به گوگل پرداخت کنید. بازدهی تبلیغات در گوگل ادورز نسبت به سایر تبلیغات ها بیشتر می باشد. آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟

شما می توانید تبلیغات خود را به زبان فارسی یا انگلیسی و یا هم زمان از دو زبان در طراحی تبلیغات خود استفاده کنید. گوگل ادوردز به شما این امکان را می دهد فقط برای افرادی تبلیغات را نشان دهد که به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند.

آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟ - تبلیغات گوگلی

تعرفه تبلیغات در گوگل

عوامل زیادی بر روی هزینه ای که برای تبلیغات گوگلی خود انجام می دهد تاثیر گذار می باشد، هنوز هم شک دارید به این که می توان گفت  آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟ شما می توانید با توجه به کلمه ی کلیدی که برای سایت خود در نظر گرفته اید به گوگل هزینه پرداخت کنید. ارتباط سایت شما با کلمه کلیدی بسیار مناسب است. بهتر است از کلمه های کلیدی برای سایت خود استفاده کنید که رقبای دیگر شما از آن نام استفاده نکرده اند.

مطالب پیشنهادی:

طراحی سایت برای چاپخانه

انواع طراحی سایت

تبلیغات گوگلی با ما

پرداخت هزینه بابت هر کلیک تبلیغات گوگلی شما

شما برای بازاریابی، از تبلیغات استفاده می کنید اما هر کسی برای هدف خاصی تبلیغ انجام می دهد. یک آموزشگاه سایت طراحی می کند برای این که کاربر برای ثبت نام در آموزشگاه روی آن کلیک کند. شما برای تبلیغات گوگلی با هدف این که کاربر بر روی سایت شما کلیک کند از این نوع تبلیغات استفاده می کنید اما آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟

این را به یاد داشته باشید که هر چقدر امتیاز شما بیشتر باشد شما هزینه کمتری بابت تبلیغات گوگلی پرداخت می کنید. این کار به شما کمک می کند کیفیت محتوای خود را بالا برده و هم هزینه ی کمتری را به گوگل پرداخت کنید. اگر می خواهید امیتاز کسب کنید و هزنیه کمتری پرداخت کنید از کلمه های کلیدی استفاده کنید که مرتبط با موضوع سایت شما می باشد.

نقش تاثیر گذار کلمات کلیدی در تبلیغات گوگلی

آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟ شما کلمات کلیدی را در نظر می گیرید برای آن که قصد دارید برای آن ها تبلیغات انجام دهید و شما انتظار دارید کاربرانی وارد سایت شما بشوند که نیاز به سایت شما دارند. برای مثال شما شرکت نظافتی را در نظر بگیرید که برای تبلیغات خدماتش از تبلیغات گوگلی استفاده می کند و کلمات کلیدی خود را نظافت منزل، نظافت ادارات و… در نظر گرفته است. آن ها می توانند با این کلمات کلیدی مشتری زیادی را جذب کنند.

آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟ - گوگل ادوردز

ابزار گوگل Planner برای تبلیغات گوگلی

اگر می خواهید بدانید که آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟ باید در مرحله ای اول کلمات کلیدی مناسب خود را پیدا کنید، گوگل برای آن که بتوانید بهترین کلمات کلیدی را با سایت خود پیدا کنید به شما امکان استفاده از ابزار Planner را داده است و شما می توانید به کمک این بفهمید که کلمات کلیدی شما ارزش سرمایه گذاری را دارد یا نه.

مطالب پربازدید:

سئو کار حرفه ای

یک سایت موفق

مهمترین نباید های سئو چیست؟

گزارش گیری از گوگل ادوردز

گوگل ادوردز به شما این امکان را داده است که بتوانید نتیجه تبلیغات گوگلی را که انجام داده اید ببینید تا بفهمید تبلیغات شما تا چه میزان تاثیر گذار بوده است. آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟ برای رسیدن به این جواب می توانید گزارش هایی که گوگل در اختیار شما قرار می دهد را ببینید تا متوجه شوید که آیا تبلیغات گوگلی موثر است و ما می توانیم کسب و کار خود را رشد دهیم.

تبلیغات گوگلی سایت خود را به اهورا وب بسپارید

آیا تبلیغات گوگلی تاثیر گذار است؟ اگر مقاله را مطالعه کردید و به فکر تبلیغات گوگلی افتاده اید ما به شما کمک می آییم.

شرکت تبلیغاتی اهورا وب با آخرین تکنیک های گوگل آشنا است و قادر می باشد در کمترین زمان آگهی شما را به نحو احسن با پایین ترین قیمت اجرا کند. اهورا وب سابقه ی زیادی را در تبلیغات گوگلی دارد و می تواند بهترین انتخاب شما باشد. شرکت اهورا وب در زمینه ی سئو، طراحی سایت و… نیز به شما خدمات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در تماس باشید.

3 Comments

 • فرهاد

  خیلی مطلب خوبی بود!!
  شرکتا معمولا بی توجهن نسبت به تبلیغات گوگلی واسه سایتشون در حالیکه واقعا مهم و تاثیرگذاره

 • محمد

  تبلیغات گوگلی بهتره بنظرتون یا سئو؟ بین این دو تا موندم

  • فرحزادی

   سلام ، با ما تماس بگیرید تا بهتون راهنمایی کنیم.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.