منو اهورا وب

ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت

ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت

ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت ، میتواند در کسب در آمد شما اثر مثبتی داشته باشد. میتوانید با ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت، کسب در آمد خود را هم افزایش دهید. از دید بازاریابی اینترنتی، سئو  به چگونگی کار کردن موتورهای جستجو و اینکه کاربران چه چیزی جستجو میکنند ، همچنین کلمات کلیدی تایپ‌ شده و اینکه کدام‌ یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار میگیرد بررسی میشود.

سئو و بهینه سازی سایت فرآیندی زمانبر و مستمر است. تکنیک ها و روشهای زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر کدام می توانند تاثیر مثبتی در این فرآیند داشته باشند. فاکتور های زیادی در ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت شما تاثیر گذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌ های ورودی به سایت شما از سایت‌ های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتور های جستجو را سئو می نامیم.

گوگل موتوری هوشمند است ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد، آن ها همیشه در تلاشند تا نتایج بهتری را به کاربران اینترنتی ارائه دهند، با این حال محدودیتهایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به سئو سایت را ایجاد می کند.

الگوريتم رتبه‌بندی گوگل دارای بيش از 200 معيار جهت رتبه‌ بندی يک سايت است. از اين رو مهندسين سئو باید مهم‌ ترين اين معيار‌ها را جهت پياده‌ سازی موفق سئو بدانند.

مطلب پیشنهادی برای مطالعه : تازه های سئو در 2020

ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت - اهوراوب

تکنیک های تاثیرگذار در ارتقاء سئو

1- ساختار و قالب سایت

قالب سایت مهمترین مورد برای ارتقای رتبه سایت است. ساختار سایت میتواند شامل کنار هم قرار گرفتن مطالب و عکس ها و ساختار محتوا باشد. برای مطالب بهتر است از تگ زیرعنوان به ترتیب H1 تاH5 استفاده کنید. به این ترتیب ساختار درست متن حفظ میشود و تاثیر بهتری روی سایت شما خواهد داشت.

2- تعیین دامنه یا URL 

پیش از ایجاد یک صفحه یا مطلب جدید باید دامنه آنرا تعیین کنید. دامنه یا URL  در حقیقت همان چیزی است که کاربران در موتورهای جست و جو تایپ میکنند تا مطلب مرتبط با آنرا پیدا کنند. به کاربردن کلمات کلیدی در URL نقش مهمی در افزایش رتبه سایت دارد. نام دامنه باید شامل نام سایت باشد. کلمات کلیدی در مطالب سایت استفاده میشوند و به این ترتیب در URL  مطالب ظاهر میشوند. توجه به این نکته موجب ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت میگردد.

3- انتخاب عنوان و متاتگ توضیحات

هرصفحه یک مطلب با یک عنوان خاص دارد. عنوان همان متاتگ است که در دامنه دیده میشود. کلمه کلیدی باید حتما در URL دیده شود و بهتر است در تعداد مشخصی از مطالب از آن استفاده کنید.

4- تگ ALT برای عکس

تنها تمرکز بر مطلب موجب ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت شما نمیشود، موتورهای جست و جو عکس ها راهم مورد بازبینی قرار میدهند. عکس ها باید حجم مناسب برای وب سایت داشته باشند و افزودن آنها به مطلب موجب ارتقای سایت خواهد شد. عکس ها دارای تگ ALT  هستند و گوگل را تحت تاثیر قرار میدهند. بهتر است در نام عکس ها از عنوان مطلب و نام سایت استفاده شود.

مطلب پیشنهادی برای مطالعه : نکات کاربردی برای ایجاد محتوا با فرمت های پر طرفدار

ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت سئو سایت اهوراوب

طراحی و ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت

امروز تمامی صاحبان مشاغل و کسب و کارها طراحی سایت و راه اندازی آن را در اولویت های خود قرار میدهند. اما تنها راه اندازی سایت کافی نیست و باید وب سایت کارایی لازم را برای مدیران و کاربران داشته باشد. مهمترین ابزار برای ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت استفاده از ابزار سئو به معنای بهینه سازی سایت است. سئو مهمترین نیاز سایت برای افزایش رتبه آن است.

موتورهای جست و جو از جمله مشهورترین آنها، گوگل الگوریتم ها و قوانین خاصی برای رتبه بندی سایت ها دارند. با در نظر گرفتن این قوانین میتوان مطالب و محتوای سایت را در سطح بالاتری از رقبا قرار داد.

روشها و تکنیک های سئو وب سایت 

سئو وب سایت با دو روش معمول انجام میشود: سئوی داخلی و سئوی خارجی که هرکدام از آنها هم روشهای متنوع و خاص خود را دارند.

تکنیک های سئو داخلی شامل توجه به کلمات کلیدی، انتخاب ساختار مناسب برای سایت و تولید محتوای مناسب میشود. محتوای باکیفیت صرفا یک متن طولانی نیست و باید استانداردهای یک محتوای مناسب را داشته باشد. برای سئو سایت باید به صورت تخصصی و کارآمد عمل کرد.

سئوی خارجی وب سایت در حقیقت نوعی تبلیغ برای سایت است. تبلیغی که به صورت موثر و بلندمدت انجام میگیرد. سئوی خارجی شامل تبلیغات گوگلی، لینک سازی، تبلیغ در شبکه های اجتماعی و بک لینک سازی در مقاله های متنوع  میشود.

مطلب پیشنهادی برای مطالعه : تاثیر نرخ کلیک بر سئوی سایت

اگر برای کسب و کار خوادتان به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه طراحی و سئوی سایت هستید، با اهوراوب تماس بگیرید. میتوانید با استفاده از لینک زیر با ما در تماس باشید تا صاحب وب سایت اختصاصی خود شوید. تیم تخصصی اهوراوب در کنار شما به صورت حرفه ای اقدام به طراحی وب سایت، سئو سایت و تولید محتوا مینماید. پس همین حالا از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

ارتقاء سئو و بالا بردن رتبه سایت اهوراوب

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.