منو اهورا وب

ارتقا سئو سایت فروشگاهی

ارتقا سئو سایت فروشگاهی

جهت درک بهتر مزایای بهینه سازی سایت فروشگاهی ، فست سئو یک پیشنهاد برایتان دارد. به عنوان یک کاربر اینترنتی، کالایی را در نظر بگیرید که قصد خرید آن را دارید. سپس آن کالا را در سایت های فروشگاهی جستجو کنید. روی ۱۰ سایت اول نتایج جستجو کلیک کرده و یکی یکی آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

– در کدام یک از سایت های موجود، به محض ورود کالای خود را یافتید؟
– در کدام سایت کالای شما وجود داشت اما به علت ظاهر عجیب و شلوغ، موفق به پیدا کردن آن نشدید یا نتوانستید خرید اینترنتی انجام دهید؟
– کدام سایت قبل از لود شدن، بعلت سرعت پایین آن را ترک کردید؟

حال معایب و مزایای هر کدام از این ۴ نوع سایت را برای خود یادداشت نمایید و آن را با سایت فروشگاهی خود مقایسه کنید. سایت شما مشابه کدام یک از این چهار مورد است؟

برخی مزایای ارتقا سئو سایت فروشگاهی عبارتند از:

• افزایش سرعت سایت
• ایجاد نسخه Mobile Friendly و امکان خرید آسان از طریق تلفن همراه توسط کاربران
• بهینه بودن تصاویر و کاهش حجم گالری تصاویر محصولات
• استفاده از نقشه گوگل در سایت فروشگاهی در سئو و افزایش رتبه سایت تاثیر بسزایی دارد. همچنین موجب سهولت دسترسی کاربران به بخش های مختلف سایت می شود.

برای ارتقا سئو سایت فروشگاهی میتوانید با بهترین شرکت طراحی سایت اهورا وب در ارتباط باشید تا در بالا بردن رتبه سایت فروشگاهی شما فعالیت کند تا بتوانید محصولات بیشتری در زمینه ی کاری خود به فروش برسانید.

اهورا وب بهترین شرکت طراحی سایت و ارتقا سئو ، طراحی سئو است که میتوانید با خیال راحتی طراحی سایت و سئو سایت خود را به اهورا وب بسپارید تا سایت خود را در رتبه ی اول گوگل مشاهده نمایید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.