منو اهورا وب

از شرکت تبلیغات گوگلی چه بپرسیم؟

از شرکت تبلیغات گوگلی چه بپرسیم؟ سوالاتی که شما را موفق تر خواهد کرد

از شرکت تبلیغات گوگلی چه بپرسیم؟ : اینجا شرکت تبلیغات گوگل است یا تنها یک نفر آن را اداره می‌ کند؟

این سوال بسیار صریح و روشن است، اما پاسخ به آن جزو اولین اطلاعاتی است که باید از آن مطلع باشید. شما یک شرکت تبلیغات گوگل می‌ خواهید با منابع و اطلاعات زیاد ، با تجربیات زیاد و با کارکنانی متعدد و کار آزموده! قطعاً نمی‌ خواهید حساب کاربری گوگل ادوردز خود را به شخصی بسپارید که در طول سال چندین بار به مسافرت برود یا دچار بیماری و مشکلات دیگر شود. در چنین شرایطی، تبلیغات شما بدون هیچ نظارت و مدیریت صحیحی بحال خود رها می‌ شوند!

از شرکت تبلیغات گوگلی چه بپرسیم؟ : شما تا چه اندازه در کار خود شفافیت دارید؟

دقت در پاسخ به این سؤال، یکی از نکات کلیدی در انتخاب یک شرکت تبلیغات گوگلی مناسبت است چون شما به شرکتی نیاز دارید که برای ارائه اطلاعات و نکات تخصصی به شما تمایل داشته باشد. شما باید بطور دقیق بدانید یک آزانس تبلیغات گوگلی ، چه کاری با حساب کاربری‌تان انجام می‌ دهد. بهترین راه برای انجام این کار، حفظ مالکیت اداری حساب گوگلی ادوردز برای خودتان است.

از شرکت تبلیغات گوگلی چه بپرسیم؟ : آیا شما با شرکت های دیگری مشابه با ما قرارداد داشته اید؟

اول بودن همواره بمعنای بهتر بودن نیست! حتی اگر اولین تجربه همکاری با یک شرکت بزرگ تبلیغات گوگلی در یک کسب و کار جدید باشد. هرچند ممکن است همکاری یک شرکت تبلیغاتی بزرگ خوشحال و به آن امیدوار باشید، اما بد نیست بدانید که احتمال شکست در چنین شرایطی وجود دارد. اگر یک شرکت تبلیغات گوگلی، تجربه‌ ای مشابه از کسب و کار شما در گذشته دارد یا در حال حاضر با شرکت‌ های مشابه همکاری می‌ کند، بیش از نگرانی جای خوشحالی دارد چون آن ها بخوبی به حوزه فعالیت شما مسلط هستند.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.