منو اهورا وب

اشتباهات رایج در طراحی سایت

اشتباهات رایج در طراحی سایت

اشتباهات رایج در طراحی سایت را می شناسید؟ خب ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در این باره به شما بدهیم تا یک سایت مفید داشته باشید و به راحتی مخاطب را جذب کنید. ما چندین روش را برای شما می گوییم که کاربر را از سایت خود فراری ندهید. در واقع هدف اصلی ما از نوشتن این مقاله این می باشد که شما بتوانید با طراحی سایت درست و حرفه ای به مخاطب خود احترام بگذارید همه ی ما می دانیم که طراحی سایت در واقع برای کاربران در اینترنت انجام می شود اما با وجود سایت های غیر حرفه ای در اینترنت کاربران به هر سایتی وارد نمی شوند اگر شما هم یک سایت حرفه ای داشته باشید می توانید کاربران را به راحتی جذب کنید و ترافیک سایت خود را بالا ببرید.

اگر از اشتباهات رایج در طراحی سایت استفاده کنید باعث بی علایقی کاربران نسبت به سایت خود می شوید و این باعث می شود آمار سایت شما پایین بیاید بیاید و بازدید کمتری از سایت شما شود در این صورت گوگل به سایت شما رتبه نمی دهد و در زمان جستجو کلمات کلیدی سایت شما توسط کاربر، سایت هایی به نمایش در می آید که از گوگل رتبه بالا دریافت کرده اند اگر می خواهید شما از گوگل رتبه دریافت کنید باید طراحی سایت حرفه ای انجام دهید.

اشتباهات رایج در طراحی سایت - اهوراوب

استفاده از فونت کوچک در طراحی سایت

اگر می خواهید وب سایت شما برای کاربر قابل قبول باشد بهتر است از فونت های کوچک استفاده نکنید. یکی از دلایلی که کاربران به دنبال نیازهای خود در اینترنت می گردند وجود وب سایت های مفید می باشد اگر شما هم قصد طراحی سایت دارید و می خواهید یک سایت مفید و حرفه ای داشته باشید تا بتوانید کاربران زیادی را جذب کنید بهتر است به ظاهر وب سایت خود توجه داشته باشید.

اگر قصد طراحی سایت فروشگاهی دارید باید بدانید که اندازه ی فونت بسیار مهم می باشد. زیرا در این نوع وب سایت ها هر آدمی با هر سنی می تواند وارد شود. برای میانسال ها به دلیل افزایش سن این امکان وجود دارد چشم هایشان ضعیف شود حال به این فکر کنید این افراد به وب سایت شما مراجعه می کنند اما فادر به خواندن اطلاعات موجود در وب سایت شما نیستند چرا؟

چون شما از فونت کوچک برای نوشتن متن های خود استفاده کرده اید. نسل جدید وب سایت ها از فونت های درشت و واضح برای نوشتن اطلاعات در وب سایت خود استفاده می کنند. در زمان طراحی سایت به این توجه داشته باشید برای منو ها و تیترهای خود از فونت درشت استفاده کنید. بهتر است اشتباهات رایج در طراحی سایت را انجام دهید زیرا با افت بازدید مواجه خواهید شد. حتی برای کاربر می توان این قابلیت را قرار دارد که فونت و سایز قلم را خودش در زمان خواندن متن های وب سایت تغییر دهد. افراد مسن یا افرادی که ضعف چشم دارند از این قابلیت به راحتی استفاده می کنند در این صورت که می توان گفت شما یک وب سایت حرفه ای دارید.

مطالب پیشنهادی:

نکات طراحی سایت کاربر پسند

طراحی سایت چیست؟

اشتباهات رایج در طراحی سایت - سئو

استفاده از موزیک برای پس زمینه در طراحی سایت!

استفاده از موزیک برای پس زمینه باعث فراری دادن کاربران از وب سایت شما می شود پس بهتر است هرگز از این قابلیت برای وب سایت خود استفاده نکنید. بیشتر کاربران از این قابلیت رضایت ندارند و اگر ببینند در زمان گشتن در وب سایت موزیکی در حال پخش است سایت را ترک می کنند پس به این توجه داشته باشید طراحی سایت با آن که باعث درآمد شما می شود اما در صورتی می توانید درآمد داشته باشید که یک وب سایت حرفه ای را برای خود طراحی کنید. شما باید طراحی سایت را به طوری انجام دهید که نظر هر سلیقه ای را به خود جلب کند. موزیک برای پس زمینه برای هر کاربری جذاب نمی باشد و عده ی کمی از آن لذت می برند. این اشتباهات رایج در طراحی سایت می تواند به ضرر شما تمام شود و ترافیکی برای سایت شما به وجود نیاورد.

مطالب پیشنهادی:

۵ راز سئو سایت فروشگاهی

طراحی سایت پزشکی

اشتباهات رایج در طراحی سایت - شرکت اهوراوب

استفاده از آگهی در وب سایت

کاربران از آگهی هایی که درون وب سایت خود قرار می دهید بیزارند و فکر می کنند که وب سایت شما مانند یک تلویزیون می باشد که هر دقیقه در حال پخش تبلیغات می باشد. کاربران علاقه ای به تصویرهای متحرک و یا هر چیزی که به معنای آگهی تبلیغاتی می باشد ندارند. اگر کاربری قصد داشت یکی از مقالات شما را بخواند اما متوجه شود در متن خود از تبلیغات استفاده کرده اید از خواندن آن صرف نظر می کند با آن که آن مطلب می تواند برایش بسیار مفید باشد. با تبلیغات های پی در پی در زمان طراحی سایت فقط باعث این می شود کاربران از وب سایت شما خسته شوند و ترکش کنند. هر چقدر یک وب سایت با ریزش کاربر مواجه شود رتبه کمتری از گوگل به دست می آورد.

اشتباهات رایج در طراحی سایت - طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای را به اهوراوب بسپارید

هر وب سایتی نیاز به این دارد که از اشتباهات رایج در طراحی سایت استفاده نکند اما برای این کار باید از شرکت تبلیغاتی حرفه ای کمک گرفت. شرکت تبلیغاتی اهوراوب با سال ها تجربه در زمینه ی طراحی سایت حرفه ای توانسته رضایت مشتریان خود را به راحتی به دست آورد. شرکت ما در زمینه ی طراجی سایت، سئو، تبلیغات گوگلی فعالیت می کند و این خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد برای دریافت این خدمات می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

Post A Comment