طراحی سایت و سئو اهورا وب

سئو حرفه ای سایت حرفه ای

سئو سایت حرفه ای

چگونه اصول سئو سایت را یاد بگیریم ؟

 

اگر از هر سئو کاری بپرسید که اصول سئو سایت را چگونه آموخته است ، هیچ وقت قادر نخواهد بود که به شما کتاب یا جزوه ای معرفی کند . معمولا پاسخ اکثر سئو کاران در جواب سوال شما آن است که از طریق تجربه و مطالعه تجریبات سایر سئو کاران به یک سری از قوانین نسبی و نانوشته در مورد سئو سایت دست یافته اند .

در واقع در سئو وب سایت هیچ باید و نباید مشخصی وجود ندارد و گوگل یا سایر موتورهای جستجو نیز بخشنامه ای صادر ننموده اند که با رعایت اصول خاصی رتبه سایت شما بهتر یا بدتر خواهد شد.

استعلام قیمت سئو

تمامی آنچه که به عنوان آموزش سئو در این وب سایت و سایر سایت ها مشاهده می کنید ، حاصل تجربیات موفق سئو کاران بوده است. نکته مهم دیگری که باید در خصوص آموزش سئو سایت بدانید، به روز بودن و آگاهی از الگوریتم های جدید گوگل است . چرا که بسیاری از اصولی که در گذشته به بهبود سئو سایت شما کمک می نمود، امروزه موجب پنالتی شدن سایت شما خواهد شد . لازم است تا از همان ابتدای کار و در مرحله ی طراحی سایت، اصول سئو را بر روی سایت خود پیاده کرده و آن را بر اساس الگوریتم های موتور های جستجو طراحی و پیاده سازی کنیم.

نحوه کار موتور های جست و جو

موتورهای جست و جو مثل گوگل از نرم افزارهای خاصی تشکیل شده اند که هرکدام روش و هدف مشخصی دارد. موتورهای جست و جو به کمک این ربات ها در صفحات وب جست و جو میکنند و مطالب و صفحات سایت را دسته بندی کرده و در پایگاه داده ی خود ذخیره مینمایند.

وقتی کاربرد عبارتی را جست و جو میکند موتور جست و جو پس از یافتن اطلاعات مربوط به این کلمه نزدیک ترین نتیجه را به او نشان میدهد. پس برخلاف تصور عموم این مطالب همان لحظه جست و جو نمیشوند و در پایگاه داده قبلا دسته بندی شده اند.

تماس با ما

ارتباط موتور های جست و جو و سئو همین اولویت دادن به اطلاعات است در نتیجه جست و جوی کاربر است. مباحث سئو همواره به دنبال یافتن یک راهکار برای ارتقای سایت است تا نتایج بهتری را در نتیجه جست و جوی خود نشان دهد. موتورهای جست و جو با کمک الگوریتم ها و دستورالعمل ها سعی دارند تا نتایج را اولویت بندی کنند تا کاربر مرتبط ترین و بهترین اطلاعات را در نتیجه جست و جو دریافت نماید. این اولیت بندی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و معمولا برای جلوگیری از سوء استفاده از آنها درباره نحوه کارشان اطلاعاتی داده نمیشود.

نمونه کارهای سئو :

سایت پر بازدید و پر محتوای سایبان برقی متین که در کلمات سایبان برقی ، سایبان بالکن در زمره رده اولی ها و صدر نشین گوگل میباشد. 

سایت یو پی اس سرویس در کلمات اصلی و کلیدی تعمیر یو پی اس ، تعمیر UPS صدر نشین سایت های دیگر در گوگل قرار دارد.

سایت دیگر صدر نشین گوگل ، میکروصنعت که در کلمات اصلی ساخت جرثقیل یدک کش ، ساخت چرخگیر قرار گرفته است.

اصول سئو

اهمیت سئو حرفه ای برای سایت

دو دلیل عمده وجود دارد تا شما را متوجه اهمیت سئو و لزوم رعایت اصول سئو بنماید. اکثر سوالات افراد و اطلاعاتی که درباره یک محصول یا موضوع خاصی نیاز دارند یا هر مطلبی در اینترنت جست و جو میشود. مردم برای همه چیز به سراغ موتورهای جست و جو میروند و مهم است که سایت در لیست اولین های گوگل باشد. با بهینه سازی سایت و سئو میتوان در این جایگاه قرار گرفت و جزو پیشنهادات اول گوگل به مخاطب بود.

به این ترتیب بازدید و کلیک و بیشتری میگیرید و میتوانید مشتریان بیشتری داشته باشید. موتور جست و جو همان چیزی را نشان میدهد که کاربر در جست و جوی آن بوده و اگر شما روی این موضوع تمرکز کنید میتوانید مشتری های بیشتری را جذب نمایید. معمولا ادمین سایت برای فروش بیشتر و افزایش بازدید سایت و برند سازی هزینه زیادی را صرف تبلیغ میکند. اما به محض قطع این تبلیغات سایت افت میکند و بازدید آن کاهش می یابد.

اهمیت سئو در این جاست که مشخص میشود. زیرا هم کم هزینه تر است و هم در مدت زمان بیشتری بازدید سایت شما را حفظ خواهد کرد. اگر سئو حرفه ای و اصولی و مداوم انجام شود تا مدت ها نتیجه مثبت انرا شاهد خواهید بود. در طولانی مدت به لحاظ هزینه مقرون به صرفه تر است و ترافیک سایت را هدفمند افزایش خواهد داد.

Post A Comment