منو اهورا وب

امکانات طراحی سایت اداری

امکانات طراحی سایت اداری 

امکانات طراحی سایت اطلاعاتی بسیار زیاد است و از نظر تبلیغ چیزی کم تر از یک سایت فروشگاهی برای شما ندارد ، البته نمی توانیم بگوییم که کدام امکاناتش کم تر یا بیشتر می باشد چون طراحی سایت اطلاعاتی و طراحی سایت فروشگاهی مانند دو استخوان مفصل می باشند که اگر یک کدام نباشد یا از کار بیفتد استخوان دیگر قادر به حرکت نیست .

شما فرض کنید که یک سایت فروشگاهی دارید که محصولات خودتان رو داخل آن معرفی می کنید ولی اطلاعاتی درباره محصول خودتان در اختیار مشتری قرار نمی دهید مشتری ممکن است به محصول شما جذب شود و محصول شما را هم بخرد ولی زمانی که اطلاعات بیشتری در اختیارش بگذارید به شما و فروشگاهتان اطمینان بیشتری پیدا می کند و امکان این که شما را به دوستان و خانواده خود معرفی کند بیشتر است .

شما اگر یک سایت اداری در کنار سایت فروشگاهی خود داشته باشید کار خود را به صورت حرفه ای تری گسترش می دهید و با طراحی سایت اداری می توانید همکاران خوذ را به سمت کسب و کارتان جذب کنید و با آن ها همکاری داشته باشید و درآمد خود را بالاتر ببرید.

امکانات طراحی سایت شرکتی که اهوراوب در اختیار شما قرار می دهد شامل موارد زیر می شود :

1 – ویرایش متن همانند نرم افزار word

2 – نوشتن مطلب با کلمه ها و موضوع ها به سلیقه شما با قابلیت ویرایش کردن

3 – دسته بندی مطالب با نظم و مدیریت مطالب

4 – انتشار دادن مطالب شما به صورت روزانه و نامحدود حتی به درخواست شما برای هر کلمه روزی دو تا سه بار هم مطلب گذاشته می شود.

5 – ایجاد و امکان گفتگو و ارسال نظر کاربران در پایین مطالب

6 – ایجاد قسمت ارتباط با ما جهت ارتباط شما با کاربران سایت

7 – امکان ایجاد کردن قسمت اخبار که اخباری که مربوط به حیطه کار شما می باشد و یا اخبار بسیار مهم را در بخش اخبار می گذاریم.

8 – امکان اضافه کردن جملات انگیزشی ، تقویم ، ساعت و …..

9 – امکان ایجاد بخش تصاویر و ویدئو که تصاویر و ویدئو هایی که مربوط به کار و محصولات و یا اطلاعات مربوط به سایت را در این بخش می گذاریم.

10 – امکان ایجاد سرویس sms ( پیام کوتاه )

11 – برقراری ارتباط از سایت به شبکه های اجتماعی دیگری که در آن فعال هستید.

12 – گذاشتن تبلیغ در سایت شما و تبلیغ کردن سایت شما در سایت های پر بازدید دیگر

13 -ایجاد مطالب مرتبط با موضوع شما با امکان ویرایش

14 – انتخاب قالب های زیبا و طراحی سایت هماهنگ با موضوع سایت شما

گسترش و ارتقاء کسب و کار با طراحی سایت شرکتی

در متن بالا به امکانات طراحی سایت اطلاعاتی اشاره کردیم و شما متوجه شدید که شرکت طراحی سایت اهورا وب چه خدماتی را در این زمینه به شما ارائه می دهد اما می دانستید که اگر طراحی سایت شرکتی اختصاصی را انجام دهید چقدر می توانید به کسب و کارتان کمک کنید؟

اگر در نظر دارید که نسبت به رقبای خود جلو بزنید و بهترین روند شغلی را طی کنید طوریکه میزان درآمد سالیانه تان نسبت به قبل بیشتر شود نباید به فعالیت داخل شرکت بسنده کنید چراکه در این دوره که دوران دیجیتال است باید فعالیت خود را در بستر اینترنت شروع کنید.

طراحی سایت به شما کمک می کند تا مشتریان زیادی را بدست آورید و اینکه به راحتی می توانید موقعیت شغلیتان را ارتقاء دهید حرف از راحتی که میزنیم به این معنی نیست که با یک طراحی سایت شما به موقعیتی که می خواهید میرسید یکسری موارد و عوامل هست که شرکت طراحی سایت اهورا وب به شما پیشنهاد می کند و شما می توانید با انجام آنها به موقعیت شغلی که می خواهید برسید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را مطالعه کنید :

نکاتی در مورد سئو سایت که باید بدانید!

تاثیر طراحی سایت بر افزایش فروش

امکانات طراحی سایت اطلاعاتی - طراحی سایت شرکتی

برای طراحی سایت اداری آماده اید؟ همین حالا شروع کنید!

اگر فکر می کنید که می توانید برای طراحی سایت اداری اقدام کنید و بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان خود بدهید همین حالا بهتر است اقدام کنید. طراحی سایت اداری نیازمند این است که شما اطلاعاتی در خصوص شرکتتان را در اختیار ما بگذارید تا بتوانیم آن طور که باید طراحی را برای شما انجام دهیم.

اگر هم قصد این را دارید که در آینده محصولاتی را به فروش برسانید امکان این کار وجود دارد اما مستلزم این است که حتما به ما اطلاع دهید.

برای اینکه طراحی سایت اختصاصی خودتان را داشته باشید این کار را به ما بسپارید و نتیجه ی آن را که با انجام سئو یا بهینه سازی جدید که انجام می دهیم مشاهده خواهید کرد. برای سفارش طراحی سایت و استعلام قیمت ، دریافت مشاوره تخصصی می توانید با کلیک بر روی دکمه ی زیر با ما در ارتباط باشید.

2 Comments

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.