منو اهورا وب

اهمیت بالای سئو در طراحی سایت

اهمیت بالای سئو در طراحی سایت

طراحی سایت اولین گام برای شروع کسب درآمد و معرفی برند در فضای اینترنتی است. امروزه طراحی سایت بسیار پر رونق است و تقریبا تمام کسب و کارها به آن روی آورده اند. این امر موجب شده تا رقابت در دنیای آنلاین نیز به وجود بیاید. اما چگونه می توان در طراحی سایت از رقبا پیشی گرفت؟ همانطور که می دانید در اولین صفحه گوگل که بیش از 80 درصد بازدیدکنندگان را به خود اختصاص می دهد، تنها 10 لینک قرار دارد. برای اینکه جز 10 لینک برتر گوگل باشیم، باید به بهینه سازی سایت بپردازیم. در واقع اینجاست که بحث سئو به میان می آید.

همانطور که قبلا در مقاله “سئو چیست” گفته شد، سئو ، بهینه سازی برای موتورهای جستجو است که به بهتر دیده شدن وب سایت شما کمک شایانی می کند. سئو در تمام انواع طراحی سایت بسیار مهم است و نباید به هیچ وجه از آن غافل شد. لازم به ذکر است که این فرآیند امری زمان بر و دشوار است و نیاز به کار و تلاش مداوم و مستمر دارد.محتوا از نظر گوگل و موتورهای جستجو دیگر بسیار حائز اهمیت است. از این رو یکی از راه های بهبود و تقویت سئو در طراحی سایت ، بهبود محتوای سایت می باشد. منظور از بهبود محتوا، ایجاد محتوای مرتبط با موضوع و هدف سایت و به کارگیری کلمات کلیدی مورد نظر در آن است.

بیشتر شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ معمولا بعد از اتمام طراحی سایت خود با یک سئو کار و کارشناس سئو قرار داد می بندند تا به طور مستمر برای تقویت سئو وب سایت آنها فعالیت کند. توجه داشته باشید که به موجب زمان بر بودن و دشواری سئو ، انجام فرآیند آن نسبتا هزینه بر است. در هنگام استخدام و یا همکاری با یک سئو کار، سعی کنید بیش از جنبه اقتصادی به مهارت و توانایی وی توجه نمایید زیرا ممکن است در صورت نداشتن مهارت کافی، آسیب های جدی به موفقیت طراحی سایت و کسب و کار شما وارد کند.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.