منو اهورا وب

اهمیت تبلیغات گوگلی

با اهمیت تبلیغات گوگلی آشنا شوید

مهمترین اهمیت تبلیغات گوگلی
– در کمتر از یک روز فعال می شود.
– محدودیتی در تعداد واژه های نیست.
– می توانید همیشه در رتبه اول باشید.

ادوردز ( Adwords ) سیستم تبلیغاتی گوگل است که با آن میتوانید براحتی و بسرعت برای کالا، خدمات و یا اطلاعات خود کمپین ایجاد کنید و آن را به همه افرادی که بدنبال محصول و یا خدمات شما میگردند، نمایش دهید.

اهمیت تبلیغات گوگلی از لحاظ هزینه

هزینه تبلیغ در گوگل بسیار جزئی و در حد ۱ سنت به ازای هر کاربر مرتبط میباشد در صورتی که در روشهای معمول شما باید میلیونها تومان هزینه نمایید تا بتوانید تعداد مشتری جذب نمایید. در تبلیغ در گوگل مدت نمایش تبلیغ و تعداد نمایش آن کاملا رایگان بوده و تنها به ازای کلیک و ورود کاربر شما پرداخت خواهید نمود

اهمیت تبلیغات گوگلی از لحاظ مشتری

همه برای تنوع روی اگهی شما کلیک نمی کنند . بلکه هر شخص هنگام نمایش تبلیغات در گوگل زمانی کلیک می کند که  ۱۰۰% نیازمند به خدمات و یا محصولات شما باشد پس پول شما هدر نمیرود.

اهمیت تبلیغات گوگلی از لحاظ سرعت

تنها کافیست تا صفحه‌ با کیفیتی طراحی و پیام خود را در گوگل ادوردز ثبت کنید، تبلیغ شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار می‌ گیرد. تنها راه دیگر برای حضور نام سایت شما در رتبه‌ های بالای موتور جستجوی گوگل، رعایت اصول سئو و بهینه‌ سازی وب‌ سایت است، موتور های جستجو سخت‌ گیر تر از آن هستند که سایت شما را به رتبه‌ های بالای نتایج راه‌ دهند.

اهمیت تبلیغات گوگلی از لحاظ موقعیت جغرافیایی

میتوانید موقعیت جغرافیایی تبلیغ محصول را تعیین کنید. که این از مهمترین مزیت هاست.
ممکن است محصول شما برای شخصی در کشوری خاص کارایی چندانی نداشته باشد. با این شرایط شما با محدود کردن محدوده ی جغرافیایی ، از میزان هزینه ی تبلیغات خود کاسته اید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.