منو اهورا وب

اهمیت طراحی سایت در رونق کسب و کار

اهمیت طراحی سایت در رونق کسب و کار

امروزه با گسترش تکنولوژی و اینترنت و همگانی شدن شبکه های اجتماعی اهمیت طراحی سایت در رونق کسب و کار احسا می شود و به زودی شاهد از بین رفتن روش های سنتی برای ارتقاء کسب و کارها خواهیم بود.

تمام کسب و کارها امروزه برای اینکه نوع کار و خدمات ، محصولاتشان را معرفی کنند به طراحی سایت نیاز دارند و شغل هایی که هنوز در دنیای آنلاین جایی ندارند میتوان گفت که تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست خواهند داد. چراکه بیشتر مردم وقت این را ندارند به فروشگاه ها و مغازه ها سر بزنند با مشاهده ی محصولات در سایت فروشگاه مورد نظرشان ، محصولشان را سفارش میدهند و درب منزل تحویل می گیرند.

اگر کسب و کار شما قابلیت این را نداشته باشد که مشتری بتوانند تمام محصولاتتان را بدون مراجعه به مغازه مشاهده کنند شاهد کم شدن مشتریان خود باشید.

دلایل اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار

هر فردی برای اینکه محصول یا سوالاتی که در ذهنش دارد را پیدا کند سریعاً به سراغ جستجو در مرورگر تلفن همراهش میرود و به راحتی هر موردی که مد نظرش است را پیدا می کند.

بنابراین میتوان گفت که طراحی سایت برای هر کسب و کاری میتواند ضروری باشد و اینکه شما را سرچ روزانه هر شخصی در رده های اول گوگل نمایش بگیرید. امروزه دیگر روش های قدیمی منسوخ شده است و بهتر است از روش های جدید استفاده کنید.

روش های سنتی دیگر جوابگو نیست ، طراحی سایت برای کسب و کار را هرچقدر سریعتر آغاز کنید به راحتی میتوانید به نتیجه ی دلخواه یعنی افزایش تعداد مشتریان و میزان درآمد دست پیدا کنید.

پیشنهاد مطالعه : 

طراحی سایت شرکت نظافتی

طراحی سایت دکوراسیون

اولین دلیل برای اهمیت طراحی سایت : اقتصادی بودن طراحی سایت

برای اینکه یک مغازه داشته باشید فکر کردید که چقدر باید هزینه ی وسایل داخل مغازه را بکنید و حتما هم به اجاره های سنگینی که ماهیانه باید پرداخت کنید هم فکر کردید؟

اما چرا راهی ساده تر انتخاب نمی کنید ، وقتی طراحی سایت را میتوانید با سه مولفه که عبارتند از خرید هاست ، ثبت دامنه و طراحی سایت داشته باشید راه سخت و پر هزینه را انتخاب میکنید؟

شاید فکر کنید که هزینه خرید هاست و دامنه بسیار زیاد است اما این طور نیست اول اینکه هزینه اش بسیار زیاد نیست و اینکه سالی یک بار نیاز به تمدید دارد و بیشتر هزینه ی شما صرف طراحی سایت می شود.

اما این نکته را توجه کنید که باز هم با یک بار هزینه تا سال های سال میتوانید سایتتان را داشته باشید و اگر سایت نیاز به طراحی مجدد داشت لازم نیست هزینه ی زیادی پرداخت کنید صد در صد هزینه ی بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد.

همچنین می توان گفت که با یک بار هزینه اولیه میتوانید به راحتی صاحب سایتی شوید که میتواند سالیان سال مشتریان خودش را داشته باشد و روز به روز کسب و کارتان پیشرفت کند.

اهمیت طراحی سایت در رونق کسب و کار-اهورا وب
دومین دلیل برای اهمیت طراحی سایت : دسترسی 24 ساعته

برای همه ی ما این اتفاق پیش آمده که وقتی به فروشگاه مورد نظرمان مراجعه میکنیم و میبینیم که بسته است خیلی ناراحت می شوید و دوباره مسیر طولانی که طی کردیم را باز میگردیم و حتی ممکن است دیگر به آن مغازه محبوبمان مراجعه نکنیم.

اگر میخواهید این اتفاق برای شما نیفتد و مشتریان همیشگی خود را حفظ کنید لازم نیست به صورت شبانه روزی در مغازه یا فروشگاهتان باشید ، با طراحی سایت بدون اینکه لازم به حضور فیزیکی داشته باشید محصولات خود را به فروش برسانید.

پس میتوان این نتیجه را گرفت که با طراحی سایت بدون نیاز به حضور فیزیکی خودتان یا کارمندانتان به شکل 24 ساعته محصولات ، خدماتتان را در اختیار مخاطبانتان قرار دهید.

سومین دلیل برای اهمیت طراحی سایت : از بین بردن محدودیت جغرافیایی

فرض کنید میخواهید روی بعضی از محصولاتتان تخفیفات بالایی بگذارید اما ممکن هیچ کس از آن با خبر نشود و تنها راه حلی هم که به ذهن تمام صاحبان کسب و کار می رسد این است که تبلیغات تخفیفات خود را در بیلبورد بچسبانند.

اما مطمئن هستید که همه ی مردم سطح شهر آن را میبینند؟ و اینکه باید هزینه ی بالایی را پرداخت کنید. اما طراحی سایت فروشگاهی به شما کمک می کند تخفیفات کالای شما را همه ی مردم جهان ببینند نه فقط یک محدوده ی بسیار کوچک که آیا مردم آن منطقه هم توجهی به تبلیغات تخفیفات شما بکنند یا نه .

برای اینکه دیده شوید و بتوانید به همه ی مردم محصولاتی که عرضه می کنید را نشان دهید بدون اینکه محدودیت جغرافیایی را شما یا مشتریانتان حس کنند میتوانید طراحی سایت را همین حالا انجام دهید.

برای اینکه مشتریان خود را در هر جای دنیا ساپورت کنید میتوانید طراحی سایت داشته باشید تا آنها هم محصولات شما را ببینند هم اینکه خریدهایشان را به راحتی انجام دهند.

مطالب پیشنهادی :

5 راز سئو سایت فروشگاهی

مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی

اهمیت طراحی سایت در رونق کسب و کار
چهارمین دلیل برای اهمیت طراحی سایت : بازاریابی آنلاین

قطعا تبلیغات در دنیای گسترده ی اینترنت بسیار راحت تر ، سریعتر بازدهی دارد چراکه افراد بدون هیچ محدودیتی میتوانند تبلیغات شما را مشاهده کنند و از سایت شما دیدن کنند.

همچنین میتوانید علاوه بر طراحی سایت با گرافیکی جذاب از تبلیغات گوگلی و سئو هم بهره مند شوید چراکه باعث رونق بیشتر کسب و کار شما خواهد شد.

تبلیغات گوگلی و سئو سایت باعث می شود طراحی سایتی که انجام داده اید را تمام مردم جهان ببینند فرقی نمی کند مشتری شما در چه شهری و کشوری است او به راحتی سایت شما را بدون محدودیتی مشاهده میکند.

با سئو سایت قدرتمند به راحتی میتوانید در صفحه ی جستجوی اول گوگل نمایش بگیرید و ترافیک سایت شما افزایش پیدا کند و افراد بیشتری وارد وبسایت شما شوند ، هرچقدر افراد مراجعه کننده بیشتر باشند صد در صد مشتریان و میزان فروشتان هم بالا می رود.

پس بهتر است اول با طراحی سایت مناسب با ایده های خلاقانه و با کیفیت شروع کنید ، برای طراحی سایت میتوانید روی شرکت اهوراوب حساب کنید.

برای انجام طراحی سایت و ارتقاء کسب و کارتان همین حالا اقدام کنید!

برای اینکه طراحی سایت انجام دهید و بتوانید در دنیای گسترده یاینترنت حرفی برای گفتن داشته باشید می توانید با تیم حرفه ای اهورا وب در ارتباط باشید.

شرکت طراحی سایت ما به راحتی می تواند بهترین پیشنهاد ها را برای ارتقاء کسب و کار شما بدهد و بتوانید روز به روز پیشرفته تر و میزان مشتریانتان افزایش پیدا کند.

برای سفارش طراحی سایت همین حالا با ما تماس بگیرید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.