منو اهورا وب

اهمیت طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت

رشد صنعت یکی از شاخص های توسعه هر کشور است. لازمه صنعتی شدن تبدیل علوم محض به دانش فنی و سپس به فناوری, تاسیس کارخانه ها و بهره برداری بیشینه از پتانسیل های تولید و افزایش کیفیت تولیدات است. پس از تولید محصولات, فرآیند بازاریابی و فروش پیش رو است و بازاریابی اینترنتی یکی از بهترین های روش های بازاریابی است. استفاده از طراحی سایت صنعتی علاوه بر صرفه اقتصادی و کاهش هزینه های تبلیغات امکان معرفی تولیدات را در سطحی گسترده تر و بدون محدودیت زمانی و مکانی دارا است.

در طراحی سایت صنعتی در بخش معرفی به معرفی کارخانه, حوزه فعالیت و سوابق پرداخته می شود. در نظر گرفتن صفحه ای در این بخش برای گواهینامه ها, مجوزها و تقدیرنامه ها می تواند نمایش دهنده اعتبار کارخانه باشد. بخش محصولات در طراحی سایت صنعتی به معرفی محصولات و مشخصات فنی و کاربرد آن ها می پردازد. کامل بودن اطلاعات این بخش شانس استقبال از خرید محصولات را بالا می برد.

یکی از بخش هایی که در طراحی سایت صنعتی لحاظ می شود بخش مربوط به اطلاعات تماس نمایندگی ها است. وجود این بخش یکی از بخش های حایز اهمیت در طراحی سایت صنعتی است. طراحی و تکمیل اطلاعات این بخش در جلب اطمینان مشتریان از وجود خدمات پس از فروش و جایی برای مراجعه در هنگام بروز مشکلات فنی و احتمالی محصول ضروری است.
برخی صفحاتی که در طراحی سایت صنعتی وجود دارند:
۱-معرفی
۲- محصولات
۳- نمایندگی ها
۴- مقالات
۵- همکاری با ما
۶- ارتباط با مشتریان
۷- تماس با ما

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.