منو اهورا وب

بازیابی سئو سایت های قدیمی

بازیابی سئو سایت های قدیمی

جهت بازیابی سئو سایت های قدیمی موارد زیر می تواند مفید باشند:

۱- حساب همه چیز را داشته باشید

اولین مساله که باید آن را بررسی کنید، مواردی هستند که باعث افزایش یا کاهش رتبه وب سایت شما شده اند. اگر وب سایت شما خیلی قدیمی، تکنیک های سئو متفاوتی باید برای آن استفاده کنید. همانطور که گفتیم، شما ممکن است از طرف گوگل مورد جریمه قرار گرفته باشید.

اما چه مواردی را که مربوط به سئو سایت است را باید بررسی کرد:

ساختار وب سایت

اولین مورد، ساختار وب سایت است. آیا ساختار وب سایت شما به روز است؟ آیا با استاندارد به روز طراحی مطابقت دارد یا خیر؟ آیا در کدنویسی آن از آخرین نسخه استفاده شده است؟ آیا ساختاری که الاناستفاده شده است، مورد تایید الگوریتم جدید گوگل قرار می گیرد؟ اینها مواردی هستند که شما باید در اولین مرحله به آن توجه کنید. همیشه شما باید اطلاعات خودتان را از نظر کدنویسی و چگونگی قالب بندی صفحه به روز نگه دارید.

موضوع وب سایت

قبلا موضوع وب سایت شما در مورد چه چیزی بوده است؟ این خیلی مساله مهمی است. در طراحی ساختار مجدد، نباید موضوع و هدف اصلی وب سایت شما تغییر کند. هر تغییری نیاز به انرژی و زمان زیاد برای بدست آوردن بازده مورد نظر دارد. استراتژی بازاریابی محتوا وب سایت شما براساس موضوع اصلی سایتتان تعیین می شود.

محتوای وب سایت

هر محتوایی از وب سایت شما توسط گوگل ایندکس شده است. مگر اینکه شما از قبل تعیین کرده باشید که محتوا توسط ربات گوگل بررسی و ایندکس نشود. البته مهمترین بخش در تولید محتوا ، آدرس هر صفحه است که نباید تغییر کند چون تغییر آدرس باعث ایجاد خطای ۴۰۴ می گردد گوگل این خطا را جریمه می کند.

اهورا وب ارائه دهنده ی خدمات : طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات گوگلی ، بهینه سازی سایت ، تولید محتوا سایت ، طراحی لوگو و هر آنچه که شما برای معرقی کسب و کار خود در بازار جهانی اینترنت نیازمندید .

تماس با ما :

02188971593

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.