منو اهورا وب

بالا بردن رتبه سایت را به ما بسپارید

بالا بردن رتبه سایت خود را به ما بسپارید!

بالا بردن رتبه سایت را به ما بسپارید ، برای اینکه سایت خود را رتبه های اول گوگل ببینید باید با گروه طراح سایت حرفه ای در ارتباط باشید.

9 قانون گوگل برای بالا بردن رتبه سایت :

قانون اول: دیده شدن

این اولین قانون و مهم ترین قانون برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل میباشد. سایت شما برای اینکه در نتایج جستجو گوگل ظاهر گردد، در ابتدای کار باید توسط گوگل و سایر موتور های جستجو دیده شود.

این به معنی است که باید صفحات متعدد با اهداف مختلفی داشته باشید تا توسط موتورهای جستجو دیده شوید. دقیقا تولید محتوا در سایت و ایجاد یک سایت داینامیک، بعنوان اولین نکته کلیدی برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل میباشد.

پس اولین و مهم ترین قانون برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل ، تولید محتوای مفید و کاربردی و خاص میباشد تا بتوانید بیشتر دیده شوید.

قانون دوم: لذت مخاطب

دومین اصلی که شما بسیار به آن برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل به آن احتیاج دارید، لذت مخاطبان سایت شما میباشد. این امر با زمان ماندن کاربران در سایت شما توسط گوگل سنجیده میشود. بنابراین هرچه بیشتر بتوانید مخاطبان و کاربران خود را در سایت نگه دارید، گوگل ارزش بیشتری برای سایت شما قائل خواهد شد.

قانون سوم: سرعت

سال هاست که سرعت اینترنت در بسیاری از نقاط دنیا بالا رفته است. با این وجود اما هم چنان سرعت بارگذاری سایت شما یکی از کلیدی ترین نکات برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل میباشد.

به قول یکی از اساتید سئو، سایت شما باید مثل یک مجله ورق بخورد. پایین بودن سرعت لود صفحات شما، باعث ایجاد آزردگی خاطر کاربران سایت شما و بهمین دلیل گوگل سایت شما را برای پایین بودن سرعت لود آن، جریمه خواهد کرد.

قانون چهارم: بروزرسانی منظم

چهارمین قانون پر اهمیت برای بالابردن رتبه سایت در گوگل ، بروز رسانی های منظم در سایت شماست. هر مقدار بروزرسانی های سایت شما منظم تر و منسجم تر باشد، وب سایت شما رنکینگ بالاتری در نتایج موتورهای جستجو خواهد داشت.

قانون پنجم: ایجاد لینک های داخلی

یکی دیگر از مهمترین قوانین در سئو سایت و بالا آمدن سایت شما در رتبه های بالاتر گوگل، ایجاد لینک های داخلی  در داخل صفحات سایت شماست.

قانون ششم: لینک سازی خارجی

ششمین قانون پر اهمیت برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل، لینک  خارجی بر روی صفحات مهم سایت شما میباشد.

قانون هفتم: خوانا بودن محتوا سایت

گوگل در چند سال گذشته اهمیت زیادی برای خوانا بودن مطالب و محتوا های سایت ها در نظر گرفته است. این باعث شده است که برای ارزیابی سایت ها ، الگوریتم های جدیدی را برای بررسی خوانایی محتواهای سایت ارائه کرده است.

تنها در صورت خوانایی مطالب شما خواهد بود که رتبه سایت شما در نتایج جستجو گوگل، افزایش خواهد یافت.

قانون هشتم: نرخ خروج کاربر

قانون مهم دیگری که از بین همه فاکتور های موثر برای سئو ، اهمیت بالایی در تصمیم گیریهای موتور جستجو گوگل دارد و باعث ارتقا رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد، نرخ خروج کاربران از سایت و صفحات مختلف سایت شما میباشد.

قانون نهم: تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در بالا بردن رتبه سایت در گوگل و افزایش رنکینگ سایت در نتایج جستجو گوگل، سیگنال های دریافتی از شبکه های اجتماعی یا همان Social Signals میباشد.

این به این معنی خواهد بود که هر چیزی که در داخل یک شبکه اجتماعی اتفاق می افتد نظیر انواع نظرات ، تعداد به اشتراک گذاری مطالب شما، تعداد فالوئر های پست های شما در شبکه های اجتماعی، توسط گوگل رصد شده و باعث گرفتن نمره مثبت سئو برای سایت شما میگردند.

برای بالا بردن رتبه سایت و ارتقاء سئو میتوانید با اهورا وب در ارتباط باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.