منو اهورا وب

با تبلیغات گوگلی در صفحه اول گوگل

با تبلیغات گوگلی در صفحه اول گوگل خود را ببینید و بشناسانید!

اگر دقت کرده باشید زمانی که داخل موتور جستجو گوگل کلمه ای را سرچ می کنید با یک سری نتایج مواجه خواهید شد که در کنار آدرس سایت کلمه Ad نوشته شده است که به این نتایج تبلیغات گوگلی میگویند که در مدت زمان 15 دقیقه میتوانید در رتبه اول گوگل قرار بگیرید !

 

با تبلیغات گوگلی در صفحه اول گوگل : با ذکر مثال:

برای آشنایی بیشتر با تبلیغات در گوگل یک مثال ذکر می کنیم: فرض کنید کار شما فروش موبایل باشد و بیشترین کلمه کلیدی که در رابطه با کار شما جستجو می شود “فروش موبایل” می باشد.
زمانی که شما برای این کلمه کلیدی در سایت موتور جستجوگر گوگل تبلیغ قرار می دهید ، سایت شما بعنوان یکی از برترین سایتهایی که فروش موبایل انجام می دهند در صفحه اول گوگل به نمایش در می اید. مزیت تبلیغات گوگلی این است که مخاطبان کاملا واقعی و قصد خرید موبایل رادارند.

 

تبلیغات در گوگل در دو بخش نمایش داده میشود:

۱- بالاتر از لینکهایی که بعلت سئو خوبی که دارند در نتیجه جستجو نمایش داده میشوند
۲- در قسمت پایین صفحه نتایج جستجو

 

شما میتوانید تبلیغ خود را تغییر دهید، نحوه جدید جستجو را امتحان کنید، کمپین خود را متوقف کنید و یا هرگونه که دوست دارید آن را مجددا شروع کنید.

 

تبلیغات گوگل از پیچیده‌ ترین انواع تبلیغات آنلاین محسوب می‌ شود. بهتر است بدانید اگر این تبلیغات توسط متخصصین این حوزه انجام نشود، بودجه و سرمایه شما در یک چشم بهم زدن از بین می رود و پوچ میشود. متاسفانه تبلیغات غلط شرکت‌ ها دید عمومی رانسبت به تبلیغات گوگل بشدت تحت تاثیر قرارداده است.

اهوراوب بادرک این موضوع سعی کرده با استفاده از متخصصین تبلیغ در گوگل بهترین نتیجه ممکن را برای مشتریان خود بدست آورد.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.