منو اهورا وب

با تبلیغات گوگلی روی کار بیا

با تبلیغات گوگلی روی کار بیا و پول پارو کن

همانطور که میدانید محبوب ترین و پرطرفدار ترین موتور جستجو در دنیا، گوگل بوده و هر ایرانی درروز بطور میانگین 5 بار در گوگل جستجو می‌ کند و 40 درصد کلیک کاربران بر روی لینک تبلیغات ظاهر شده در نتایج مرتبط جستجو است.
تبلیغ در گوگل یکی از موثر ترین روشهای دیجیتال مارکتینگ است. طبق آمار اعلام شده گوگل ۷۰% افرادی که در گوگل دنبال کالا یا خدماتی می‌ گردند، طی یک ساعت آینده خرید خود را انجام میدهند، بنابراین کاربرانی که شما را از طریق تبلیغ گوگل پیدا می‌ کنند به احتمال زیاد بمشتریان شما تبدیل میشوند.

تبلیغات در گوگل چیست ؟

اگر دقت کرده باشید زمانی که داخل موتور جستجو گوگل کلمه ای را سرچ می کنید با یک سری نتایج مواجه خواهید شد که در کنار آدرس سایت کلمه Ad نوشته شده است که به این نتایج تبلیغات گوگل میگویند که در مدت زمان 15 دقیقه میتوانید در رتبه اول گوگل قرار بگیرید !
تبلیغات گوگل، Google AdWords، برنامه تبلیغاتی آنلاین شرکت گوگل است که باعث میشود مشتریان جدید بدست آورید و کسب و کار خود را رونق دهید.
تبلیغات در گوگل از قدیمیترین و موفقترین روشهای تبلیغات در اینترنت است، تبلیغات در گوگل باعث میشود تا بدون صرف هزینه بهینه سازی سایت سایت خود را بصورت رایگان در رتبه های اول گوگل ببینید و فقط برای کلیکهایی که بر روی سایت شما میشود هزینه پرداخت کنید.

چرا سئو از گوگل ادوردز بهتر است

سئو و بهینه سازی وب سایت بلندمدت و دائمیست حال آنکه در صورتی که بودجه ادورز شما تمام شود نمایش وب سایت صفحه اول گوگل قطع خواهد شد
با توجه به افزایش نرخ ارز تعرفه تبلیغات در گوگل افزایش یافته حال آنکه تغییر چندانی در تعرفه های انجام امور سئو و بهینه سازی وب سایت به وجود نیامده است

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.