منو اهورا وب

بهبود بازدید سایت با سئو

بهبود بازدید سایت با سئو

بهبود بازدید سایت با سئو ، زمانی رخ میدهد که شما دانش کافی درباره ی سئو را داشته باشید . اما این مسئله بیانگر این نیست که شما نمی توانید سایت خود را سئو کنید و یا به بهبود آن کمک کنید زیرا عملیات سئو سازی سایت آنقدر ها هم که فکر میکنید کار سختی نیست ، اما باید این عملیات توسط یک سئو کار حرفه ای انجام شود.

عملیات سئو سایت سبب بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میشود ، که این بهینه سازی به نمایش درآمدن سایت مورد نظر شما بعنوان اولین رتبه در جستجو می انجامد.

طراحی سئو کار راحتی نیست چون نیاز به علم زیاد،صبر در زمینه تولید محتوا و علم پیش زمینه ای میباشد .

به دلیل تغییر مداوم الگوریتم های موتور های جستجو رتبه بندی سایت غیر قابل پیش بینی شده است بنابراین وظیفه مهندسین سئو اهورا وب آپدیت کردن اطلاعات در زمینه ی سئو وب سایت شما میباشد.

بیشتر بدانیم : سئو سایت تضمینی

سئو را بشناسیم 

سئو کلمه ایست که از عبارت search Engine Optimization گرفته شده است. اما سئو به معنای فریب و یا دستکاری موتور های جستجو و کار های غیر اخلاقی دیگر نیست .

این عبارت به معنای بهینه سازی موتور جستجو برای هدف دستیابی به رتبه بندی بالا ایجاد شده اند .

در اوایل شروع به کار موتور های جستجو ، از قبیل Alta ، Infoseek ، Vista و Yahoo برای مردم یک لیست فهرست شده بودند. که در این موتورهای جستجو ، جستجوی اولیه براساس حروف الفبا انجام میشد .صفحاتی همچون AAA در بالای این لیست وجود داشت.

اما با گسترش اینترنت موتور های جستجو جدیدی ایجاد شدند که از روش های مختلفی برای رتبه بندی سایت استفاده میکنند. این روش ها بر اساس کلمات کلیدی برای فهم محتویات درون وب سایت ها ایجاد شده اند.

موتور های جستجو این کلمات کلیدی را شمارش میکنند و رتبه بندی سایت را افزایش میدهند.

بیشتر بخوانیم : سئو سایت تخصصی اهوراوب

بهبود بازدید سایت با سئو

سئو و اهداف آن 

1. سئو سازی در بازدید وب سایت تاثیر زیادی دارد.

2. سئو سازی برند ایجاد میکند.

3. سئو سازی در بیشتر کردن ترافیک سایت کمک میکند.

4. سئو سازی وب سایت شما را در صفحه ی نتایج موتور جستجو در رتبه بهتری قرار میدهد.

5. سئوسازی باعث میشود تا محصولات شما در زمان کمتری به فروش برسد.

6. سئو وب سایت از جمله بهترین وسیله برای تبلیغات آنلاین است.

 

انواع سئو چیست ؟

سئو سازی دارای انواع مختلفی است که در اینجا به توضیح برخی از آنها میپردازیم :

سئو درون صفحه 

سئو درون صفحه مربوط به کنترل کردن مستقیم متن وب سایت شما و یا همه ی محتویات شما اعم از متن ، تصویر ، پیوند و … میباشد.سئو درون صفحه (Seo On Page) جای است که شما بیشترین کنترل را روی آن دارید.

در این روش هرگونه تغییری در محتویات میدهید در نتایج جستجو تاثیر گذار خواهد شد.پس بنابراین خیلی مهم است که روش سئو درون صفحه بدرستی قبل از روش سئو بیرون صفحه انجام شود.

سئو بیرون صفحه 

برخلاف سئو درون صفحه این روش بهینه سازی بیرون صفحه شامل تمام بالابردن هایی است که در خارج سایت شما صورت میگیرد. که شامل همه ی چیزهایی است که می تواند در به دست آوردن رتبه بندی بالای سایت ، شما رایاری کند.

سئو بیرون صفحه در مرحله ی اول در بدست آوردن لینک دهندگان( لینکهایی که از سایت های دیگر به سایت شما اشاره کرده اند) تمرکز میکند.سپس بااستفاده از روش هایی در خارج وب سایت صورت میگیرد ، به بهینه سازی موتور جستجو میپردازد.

سئو بیرون صفحه یک فرآیند نا محدود است که توسط مهندسین اهوراوب در جهت بدست آوردن لینک دهندگان ، مدیریت میشود.

سئو کلاه سفید

در عبارات فنی این حوزه، سئو کلاه سفید به مجموعه روش‌ها ، تکنیک‌ها و استراتژی‌های که از قانون های موتورهای جستجو تبعیت می‌کنند، اشاره دارد. که این اصلا به معنی دستکاری موتور‌های جستجو و یا کاربران نیست.

سئو کلاه سفید ، به سئو اخلاقی نیز شناخته میشود. زیرا یا اجرای بلند مدت داشته و یا از دستورالعمل‌ها و سیاست‌های صحیح جهت بدست آوردن رتبه‌های بالا در نتایج موتور‌های جستجو بهره میبرد.

سئو کلاه سیاه 

اما عبارت سئو کلاه سیاه به مجموعه‌ای از دستورات اشاره میکند که به منظور فریب، بازی و دستکاری روش های قانونی موتورهای جستجو با هدف بدست آوردن رتبه‌بندی بالا، بکار می‌رود. اما این مسئله بسیارمهم است که بدانید این‌ روش‌ها غیر اخلاقی بوده و  هیچ موتور جستجویی آن را تایید نمیکند و استفاده از  این روش‌ها خطر خارج شدن از فهرست پایگاه داده را برای همیشه بهمراه دارد.

به انجام رساندن تکنیک های  سئو کلاه سیاه ممکن است که باعث بالا بردن رشد ناگهانی در نتایج جستجو شود ولی می‌تواند به پرداخت جریمه بیانجامد و یا باعث حذف کامل از فهرست پایگاه داده موتور جستجو شود.

 

تکنیک های بهینه سازی موتور های جستجو

معیارهایی  برای بهینه سازی موتور های جستجو وجود دارد که در متن زیر به آن ها اشاره میکنیم:

Allow یا DisAllow را به نقشه سایت اضافه کنیم
URL به نقشه سایت اضافه کنیم
نقشه سایت را به robots.txt اضافه کنیم
از ابزارهای آنالیز جهت crawl استفاده کنیم.

بیشتر بخوانیم : ارتقا سئو سایت با اهوراوب

افزایش بازدید وب سایت با بهینه سازی 

یکسری عوامل هستن که در افزایش بازدید سایت تاثیر به سزایی دارند که ما دراینجا آنها را به سه دسته تقسیم میکنیم:

  1. شرکت های دارای موتورهای جستجو : یکسری از جستجوگر ها در موتور های جستجو یک پرسش را اجرا میکنند سپس نتیجه ی آن در صفحه ی نتایج موتور جستجو نمایش داده میشود.
  2. طراحان وب و شرکت های بهینه سازی موتور جستجو : شرکت هایی که بااستفاده از مهارت های خود میتوانند رتبه سایت را بالا ببرند.
  3. افراد جستجوگر در موتور های جستجو : یکسری افراد هستند که برحسب نیازشان میخواهند در موتور های جستجو سرچ کرده و اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند.
بهبود بازدید سایت با سئو

چگونه میتوانیم سایت خود را سئو سازی کنیم؟

شما برای بهبود بازدید سایت خود با سئو نیاز به یک متخصص حرفه ایی دارید تا درکمترین زمان و به صرفه ترین هزینه سایت شما را در رتبه بندی بالا قرار دهد.تیم متخصص اهورا وب این کار را برای شما راحت کرده است شما میتوانید با ثبت سفارش خود از تیم حرفه ای ما بخواهید تا به بهترین شکل کار سئو سایت شما را انجام دهند.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.