تاریخچه سئو وب سایت

با توجه به آنچه که در وی کی پدیا فارسی امده است علم سئو در اواسط دهه ۱۹۹۰ توسط وب مستر‌ها و مدیران سایتهای بزرگ شروع شد تا در نهایت صفحات آنها در نتایج جستجو به نمایش گذاشته می‌شد. امروزه با رشد اینترنت خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت به صورت گسترده شده است.

SEO یا Search Engine Optimization چیست ؟

کلمه SEO که مخفف کلمات Search Engine Optimization است و در زبان انگلیسی کلماتی که اختصار می شوند باید به صورت جدا گانه تلفظ شود و تلفظ صحیح آن «اس . ای . او» می باشد و بین مردم به «سئو» رایج شد است. حال بهتر است به جواب سوال سئو چیست بپردازیم.
سئو وب سایت یک فرایند بسیار پیچیده و زمان بر و یک علم وسیع می باشد که دائم جزئیات آن در حال تغییر است.

بهینه سازی وب چیست ؟

به میزان فعالیت هایی که در وب سایت ما صورت می گیرد که تا وب سایت ما مورد علاقه موتورهای جستجو قرار گیرد بهینه سازی وب سایت می گویند که به این صورت وب سایت شما مورد بازدید کاربران در کلمات کلیدی جستجو شده قرار می گیرد و به صوت رایگان وب سایت خود را مورد نمایش کاربران و مشتریان قرار می دهید.

بهینه سازی سایت چیست ؟

هر عملی که در وب سایت شما انجام شود که باعث پیشرفت سایت شما در گوگل شود را بهینه سازی سایت گویند.با بهینه سازی سایت (سئو سایت) در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود می توانید به بهترین شکل دیده شوید.

با انجام بهینه سازی وب سایت شما می توانید سیل عظیمی از بازدیدکنندگان مرتبط با کسب و کار خود را پیدا کنید.سئو وب سایت باعث می شود که مشتریان به راحتی شما را بیابند و از شما به عنوان یک برند معتبر یاد کنند.

این روزهای برند های معتبر بجای صرف هزینه های میلیونی برای تبلیغات خود رو به بهینه سازی سایت خود آورده اند.

بهینه سازی سایت باعث می شود برند و وب سایت شما اعتبار بیشتری نسبت به رقبا کسب کن

برای مثال شما با سرچ کلمات بهینه سازی سایت ، بهینه سازی وب ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت و .. به سایت mrsz رسیده اید در صورتی که این وب سایت پاسخ نیاز شما را بدهد وب سایت دیگری چک نخواهید کرد.

سئو وب سایت بیرون صفحه

البته بعضی از اساتید سئو پنالتی یا جریمه سئو را یک دسته جدا می دانند که البته قسمت جریمه گوگل بخشی در سئو درون صفحه و بخشی دیگر در سئو بیرون صفحه می باشد و چیزی خارج از قسمت ها وجود ندارد

این وب سایت که بصورت تخصصی در زمینه بهینه سازی سایت (سئو وب سایت) فعال است جدیدترین مطالب سئو وب سایت و بازاریابی اینترنتی را در قسمت مقالات قرار می دهد.

با تماس با ما یا پر کردن فرم سئو وب سایت می توانید پروژه بهینه سازی سایت خود را به ما واگذار نمایید

“ما با انجام صد های پروژه موفق سئو وب سایت می توانیم به صورت تضمینی وب سایت شما را در قله ی گوگل قرار دهیم”