منو اهورا وب

تاثیر تبلیغات گوگلی بر سایت

تبلیغات گوگلی و بازدید سایت

در این مقاله میخواهیم تاثیر تبلیغات گوگلی بر سایت را بررسی کنیم. پرواضح است که هدف از راه اندازی یک سایت دیده شدن حرفه و کسب و کار شماست. برای صاحب یک حرفه و شغل مهم است که نسبت به رقبای خود جایگاه بهتر و بالاتری پیدا کند. همچنین مهم است تا در بین مخاطبین خود شناخته شده باشد.

اما این شهرت راه و روشی دارد. فعالیت هایی چون خرید، فروش،تولید و … در دنیای واقعی با فضای اینترنت متفاوت است. پس رقابت و شهرت هم دراینجا تفاوت دارد.

برای اینکه در دنیای اینترنت از رقیبان خود بالاتر باشید باید یک راهکار حساب شده و مطمئن را انتخاب کنید. راهکار مناسب شما برای این رقابت تبلیغات گوگلی است.

از گذشته تا به امروز همواره تبلیغات مورد توجه صاحبان کسب و کار بوده. انجام تبلیغات همواره هزینه هایی را، کم یا زیاد متوجه خود ساخته و موجب رونق یک حرفه گردیده است.

با رونق تجارت دیجیتال اما شیوه های تبلیغاتی متفاوت و به روز شده اند. شیوه های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد که از پرکاربرد ترین آنها باید به تبلیغات گوگلی یا Google Adwords اشاره کرد.

برای مدیران سایت امکان بررسی میزان بازدید از سایت، میزان هزینه برای تبیلغات و سنجش سود و بازخورد آن وجود دارد. در بسیاری موارد مانند گوگل ادز، اگر تبلیغات، طراحی و اجرای کمپین ها به درستی انجام گیرد سود قابل توجهی متوجه صاحبان سایت خواهد شد. حتی این بازخورد با سود نیز همراه است.

مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم: تازه ترین افزونه ها در وردپرس 2019

تاثیر تبلیغات گوگلی بر سایت- اهوراوب تبلیغات گوگلی

تبلیغات گوگلی

گوگل را به عنوان پربازدیدترین موتور جست و جو میشناسیم. معمولا تمام کاربران نت مطالب خود را در مرور گوگل جست و جو میکنند. گوگل هم در مقابل امکان تبلیغات با ابزارهای متفاوت را برای کاربران خود فراهم کرده است. از آن جمله میتوان گوگل ادز و GDN را نام برد که امکان مناسبی برای تبلیغات گوگلی با بازدهی بالا را برای معرفی خدمت یا محصول شما فراهم میکنند. وب سایت ها یا کسب و کارهای انلاین میتوانند استفاده پربازدهی از این امکانات بنمایند.

شما میتوانید با توجه به نوع فعالیت و خدمت خاص خود در فضای اینترنت، تبلیغات گوگلی مناسب خود را انتخاب کنید.تبلیغات گوگلی در مقایسه با روشهای قدیمی همچون تبلیغ در مجلات یا نصب بنر روی بیلبوردها، طیف بیشتری از مخاطبین را در برمیگیرد.

تاثیر تبلیغات گوگلی بر سایت چگونه است؟

گوگل برای کلمات کلیدی و تبلیغات در وب سایت ها مزایده ای را برگزار میکند که شما را با هزینه ای اندک در معرض دید کاربران بیشماری قرار میدهد. کاربران با کلیک برروی لینک مندرج در تبلیغ هزینه آنرا پرداخت میکنند. شما با جلب رضایت کاربرانی که وارد سایت شما میشوند میتوانید میزان بازدید سایت و فروش خود را افزایش دهید.

لازمه این افزایش بازدید و فروش این است که شما انتظارات مشتریان را براساس تبلیغ خود برآورده کنید.رضایت کاربران سایت شما با بازدید از قسمت های مختف سایت، ساتفاده از محتوای مناسب و خرید یا پرداخت آنلاین افزایش می یابد.

پس جایز است تاثیر تبلیغات گوگلی بر میزان بازدید سایت را دست کم نگیرید و از این روش برای افزایش بازدید سایت استفاده کنید.

مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم: افزایش فروش با تبلیغات گوگلی ارزان 

مزایای تبلیغات گوگلی

• در تبلیغات گوگلی امکان این وجود دارد که شما به صورت ماهانه یا روزانه هزینه تبلیغات را پرداخت کنید.

• شما میتوانید تعداد ورودی های جذب شده به سایت را از درگاه های مختلف مانند گوگل ادز یا شبکه های اجتماعی را ارزیابی کنید.

• همچین سود فروش شما با توجه به تعداد ورودی ها به سایت از طریق تبلیغ در گوگل امکان سنجش و بررسی دارد.

• در تبلیغات گوگلی امکان بهینه سازی تبیلغات متناسب با محتوای وب سایت و محتوای مورد علاقه کاربران وجود دارد. به این ترتیب میتوان هزینه پرداخت شده برای تبلیغات را کاهش داد.

• برای کلمات کلیدی مورد نظرتان میتوانید تبلیغات سفارشی انجام دهید.

تبلیغات گوگلی هیچ مغایرتی با ئوی سایت شما ندارد.

• برای کاربران شما هیچ محدودیتی در مشاهده تبلیغ درنظر گرفته نشده است.

• شما قادر به پرداخت هزینه تبلیغ با ارزهای رایج در دنیا خواهید بود.

تبلیغات گوگلی در بهبود محتوای سایت شما موثر خواهد بود و میزان زمان بازدید کاربران را از یک صفحه افزایش خواهد داد.

مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم: راجع به سئوی سایت فروشگاهی بدانید!

تبیلغات گوگلی سود آور

هدف از تبلیغات با هرروشی افزایش فروش و سودآوری است.قطعا برای هرکسی دریافت سود حاصل از هزینه تبلیغات میتواند مورد توجه و مم باشد. اما تبلیغات گوگلی تنها سودآور نیست و منجر به بهبود جایگاه سایت شما نیز خواهد شد.

نکته مهم و قابل توجه درباره تاثیر تبلیغات گوگلی بر میزان بازدید سایت و تهیه خدمات گوگل ادز این است که این خدمات را از متخصصین این حوزه دریافت کنید. شما باید بتوانید بعد از تهیه خدمات تبلیغات گوگل امکان مدیریت و دسترسی گوگل آنالیتیکس را داشته باشید. به این ترتیب امکان سنجش بازدید سایت شما به صورت دقیق و همراه با جزئیات برایتان امکان پذیر خواهد بود. برخی ارائه دهندگان این خدمت، نتیجه بررسی را در گوگل ادز به صورت فایل اکسل یا ورد در اختیار شما قرار میدهند اما این اطلاعات به این شکل قابل استناد و مطمئن نخواهد بود.

ما در اهوراوب در زمینه انتخاب و اجرای گوگل ادز مشاوره میدهیم و تا بهبود محتوا و بازدید سایت شما کنارتان خواهیم بود.

علاوه براین امکان استفاده از ارزهای بین المللی که در مقایسه با ریال نوسان کمتری دارند نیز تا ما با آسودگی بیشتری در مزایده گوگل شرکت کنید. در این صورت شما هزینه کمتری را برای مدیریت وب سایت خود و تبلیغات آن صرف کرده و بیشترین کلیک را دریافت خواهید کرد.

آیا تبلیغات گوگلی بر سئوی سایت موثر است ؟

استفاده از تبلیغات گوگلی ارتباط مستقیم با افزایش رتبه سایت شما ندارند. گامن اینکه شما میتوانید با استفاده از تبیلغات گوگلی رتبه سایت خود را افزایش دهید یک فرض بیهوده است.

اما بسیاری معتقدند که تبلیغات گوگلی بر افزایش رتبه سایت تاثیر غیرمستقیم دارد. ما در اینجا به بررسی این فرض میپردازیم. واضح است که تبلیغات گوگل نام سایت شما را در میان جست و جوی سایت های رقیب پررنگ میکند. نام سایت شما بیشتر دیده میشود و نتیجه این تبلیغ و جست و جو میتواند سیگنال هایی مبنی بر معتبر بودن وب سایت شما به گوگل بدهد.

در اصل تاثیر تبلیغات گوگلی بر سایت همین است که نام تجاری شما را در میان رقیبان پررنگ و در میان مردم معتبر میسازد.

برای افزایش تاثیر تبلیغات گوگلی این خدمت را از ما بخواهید!

اگر میخواهید هزینه شما برای تبلیغات گوگلی مقرون به صرفه واقع شود و تبلیغات افزایش بازدید را برای شما به همراه داشته باشد؛ با اهوراوب دراتباط باشید.

شرکت اهوراوب متخصص در زمینه طراحی سایت،تولید محتوا، سئوی سایت و … فعالیت میکند. برای اطلاع از قیمت تبلیغات در گوگل ادز و اطلاعات پیرامون سایت، از ما کمک بخواهید.

One Comment

  • ناشناس

    خیلی جالبه این تبلیغات گوگلی! ینی من چون اینجوری م که معمولا تو سرچام همیشه اولیا رو انتخاب می کنم، خیلی م شده که از تو همین تبلیغات گوگلیا مطالب تخصصی و خوبی پیدا کردم.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.