منو اهورا وب

تاثیر تبلیغات گوگلی روی سئو

تاثیر تبلیغات گوگلی روی سئو سایت چیست؟

تبلیغات در گوگل به هیچ عنوان سیگنالی مستقیم برای رتبه بندی سایت در گوگل محسوب نمیشود. با این حال، عده ای معتقد هستند که تبلیغات در گوگل میتواند به صورت غیر مستقیم بر سئو سایت تاثیر بگذارد. با ما همراه باشید:

تاثیر تبلیغات گوگلی روی سئو : افزایش جستجو برند شما

دیده شدن سایت تان در صدر نتایج جستجو، باعث میشود که نام و برند شما در ذهن جستجوگر باقی بماند و در آینده، آن ها از نام تجاری شما در جستجو استفاده کنند یا آدرس وب سایت شما را به صورت مستقیم در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنند. چنین جستجو هایی میتواند سیگنال هایی مبنی بر معتبر بودن سایت را برای گوگل ارسال کند.

تاثیر تبلیغات گوگلی روی سئو : افزایش اشتراک گذاری لینک ها

از طریق همین شبکه های اجتماعی مردم به راحتی مطالب، عکس ها، ویدئو ها و موزیک های مورد علاقه خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند. در این بین، افرادی نیز هستند که سایت های موردعلاقه خود را با دیگران به اشتراک خواهند گذاشت.

تاثیر تبلیغات گوگلی روی سئو : پیدا کردن کلمات کلیدی بهتر برای سئو

وقتی شما قصد تبلیغات در گوگل را دارید، گوگل ابزاری به نام Google Keyword Planner را در اختیار شما قرار خواهد داد که توسط آن ها میتوانید کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی اصلی و حوزه فعالیت تان را پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

تاثیر تبلیغات گوگلی روی سئو : نتیجه گیری

همانطور که دیدیم، تبلیغات گوگلی به هیچ عنوان به صورت مستقیم بر روی نتایج جستجو طبیعی دخالت ندارند و صِرف ارائه تبلیغ در گوگل نمیتواند بر وضعیت سئوی سایت شما تاثیر گذار باشد. با این حال، عده زیادی هستند که باور دارند تبلیغات گوگل میتواند از طریق برند سازی، به صورت غیرمستقیم بر روی وضعیت سئوی یک وب سایت تاثیر به جا بگذارد.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.