منو اهورا وب

تاثیر کرونا بر روی طراحی سایت

تاثیر کرونا بر روی طراحی سایت

با تاثیر کرونا بر روی طراحی سایت آشنا هستید؟ آیا می دانید ویروس کرونا تا چه حد به اقتصاد کشور ضربه وارد کرده است؟ البته این ضربه اقتصادی به آن دسته از مشاغلی وارد شده است که در فضای اینترنت فعالیتی نداشته اند برای جبران آن می توان طراحی سایت را انجام داد تا دیگر مشکلی پیش نیاید. هر کسب و کاری نیاز به جذب مشتری دارد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا هیچ مشتری از منزل خارج نمی شود چگونه می توان مشتری جذب کرد.

اگر مقاله های قبلی ما را مطالعه کرده باشید اشاره کردیم که مخاطبان امروزه به دنبال یک خرید راحت تر هستند دیگر مانند قبل خود را درگیر بیرون رفتن نمی کنند و تنها با چرخ زدن در اینترنت به راحتی خرید خود را انجام می دهند با وجود ویروس کرونا که دیگر نمی توان از خانه خارج شد حتما خرید خود را به صورت اینترنتی انجام خواهند داد! شما به عنوان مالک یک کسب و کار باید به دنبال راحتی مشتری خود باشید وقتی می توانید تنها با یک طراحی سایت حرفه ای خود را به صفحه نتایج اول گوگل برسانید و فروش داشته باشید چرا عجله نمی کنید؟

تاثیر کرونا بر روی طراحی سایت - سئو

تاثیر طراحی سایت بر روی کسب و کار

حتی اگر مشتری می توانست به بیرون برود و خرید انجام بدهد مگر شما می توانستید محصولات یا خدمات خود را به مشتری ارائه بدهید؟ بنا به دستور وزیر بهداشت کشور تمام مشاغل باید تمام جوانب را رعایت کنند و مشاغلی که نیز پر خطر می باشند و تا مدت تعیین شده باید بسته باقی بمانند. این موضوع قطعا به ضرر کسب و کار شما تمام خواهد شد. شما چگونه فروش داشته باشید وقتی هیچ مشتری وجود ندارد؟ مشتری وجود دارد اما نه در کوچه، خیابان، بازار! مشتریان در منزل منتظر شما هستند تا خرید انجام بدهند.

شما هر کسب و کاری داشته باشید از میوه فروش، قصاب، تولیدی، شرکت، کارخانه و… می توانید در دوران قرنطینه بدرخشید برای این کار شما تنها نیاز به طراحی سایت دارید تا بتوانید با مشتریان در ارتباط باشید. البته بهتر است این برداشت را نداشته باشید که طراحی سایت تنها در دوران قرنطینه کارایی دارد بلکه بعد از تمام شدن قرنطینه و از بین رفتن ویروس کرونا می توانید از طراحی سایت نیز استفاده های بیشتری ببرید. ویروس کرونا برای هر کسب و کاری بد باشد می تواند برای شما منفعت داشته باشد اما این منفعت به خود شما بستگی خواهد داشت.

تاثیر کرونا بر روی طراحی سایت - طراحی سایت ارزان

بهبود کسب و کار با طراحی سایت

برای این که بتوانید به کسب و کار خود در دوران قرنطینه بهبود ببخشید نیاز به طراحی سایت دارید اما داشتن یک وب سایت نیاز به محصولات با کیفیت دارد تا مشتری در خانه جذب خرید آن بشود. خیلی از افراد تصور می کنند که با فروش غیر حضوری دیگر نمی توان اطلاعاتی درباره ی محصول به مشتری داد تا جذب آن شوند بلکه اینطور نیست شما می توانید اطلاعات لازم درباره ی هر محصول را در کنار عکس آن یادداشت کنید تا مشتری بدون هیچ دردسری انتخاب کند. امکان دیگری که یک وب سایت به مشتریان شما می دهد این است که مشتریانی که از شما خرید کرده اند می توانند نظرشان درباره ی محصول را بازگو کنند تا دیگر مشتریان از این نظرات استفاده ی لازم را ببرند.

شما مگر چند مشتری داشتید یا تا چه حد می توانستید مشتری جذب کنید؟ شما وقتی یک وب سایت داشته باشید تمام کاربران درون اینترنت می توانند وب سایت شما را مشاهده کنند حتی این امکان برای شما به وجود می آید که بتوانید از شهرهای مختلف ایران مشتری داشته باشید. برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود شما تنها نیاز به یک وب سایت دارید.

آشنایی با انواع تیزر تبلیغاتی - شرکت تبلیغاتی

برای جلو زدن از رقبا طراحی سایت انجام بدهید!

هنوز خیلی از افراد حتی با وجود قرنطینه به فکر طراحی سایت نیافتاده اند شما می توانید از همین قرنطینه کار را شروع کنید! رقبای شما فکر می کنند که هنوز باید صبر کنند تا بتوانند دوباره کسب و کار خود را راه اندازی کنند بلکه همین حالا هم می توان شروع کرد. برای جلو زدن از رقبا بهترین وقت همین الان است! با طراحی سایت حرفه ای می توانید به صفحه اول نتایج گوگل راه پیدا کنید و برای وب سایت خود ترافیک به دست آورید. با به دست آوردن ترافیک بیشتر برای وب سایت خود هم رتبه بهتری از گوگل کسب خواهید کرد و هم می توانید فروش بیشتری داشته باشید و در نهایت می توانید در مدت زمان کمی درآمد خود را رشد دهید.

سفارش طراحی سایت اختصاصی

خواندید که حتی ویروس کرونا هم نمی تواند جلوی پیشرفت کسب و کار شما را بگیرد پس همین حالا با شرکت اهوراوب تماس بگیرید و یک وب سایت حرفه ای از ما بخواهید. شرکت اهوراوب علاوه بر طراحی سایت خدمات دیگری همچون سئو، تبلیغات گوگلی و… را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با شرکت ما در تماس باشید. ما در تلاش هستیم با طراحی سایت حرفه ای برای شما کمک کنیم تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید و با ما در ارتباط باشید.

Post A Comment