منو اهورا وب

تازه های سئو در 2020

معرفی تازه ترین های سئو در 2020

اگر از کاربران وردپرس در سال 2020 هستید بهتر است همراه ما باشید تا با تازه های سئو در 2020 آشنا شوید.

برای یک سئو کار مهم است تا با تغییراتی که گوگل در معیارهای رتبه بندی خود اعمال میکند آشنا شود. شما با دانستن این نکات از رقیبان خود جلوتر خواهید بود.به این منظور معرفی تازه های سئو در 2020 بسیار اهمیت دارد.

روشهای سئو کردن محتوا در هردوره ای متفاوت است و در هر سال پیشرفته تر میشود. روشهای قدیمی تنها در دوره ای اعتبار و کاربرد دارند و با پیشرفت دانش هوش مصنوعی و سخت گیری های گوگل روشهای نوین جایگزین میشود. روش های سابق حتی ممکن است از دید گوگل تقلب به شمار بیاید. پس باید دید در سال جدید میلادی چه تکنیک های تازه ای برای سئو وجود دارد. در ادامه به تازه های سئو در 2020 معرفی میشوند. 

پیشنهاد مطالعه : طراحی سایت فروشگاهی لوازم خانگی

تکنیک ها و تازه ترین های سئو در سال 2020

آشنایی با تازه های سئو در 2020 از این رو اهمیت دارد که تغییرات و به روزرسانی های گوگل در سال جدید موجب حذف برخی سایت ها و یا افت محسوس آنها شده است. که این مسئله موجب تغییر در فاکتورهای رتبه بندی بر اثر بروز رسانی الگوریتم های قدیمی خواهد بود.

گوگل با اعمال تغییر و ارائه تازه های سئو در 2020 ، سئوکاران را برای تغییرات جدید تر آگاه کرده و در حقیقت به آنها برای ایجاد فاکتورهای جدید سئو هشدار داده است.

بهتر است صاحبان سایت ها گوش به زنگ باشد تا همگام با این به روزرسانی سایت خود را تغییر دهند و از رقبای خود جا نمانند.

تغییرات سال آینده سئو و تکنیک های تازه وردپرس را نمیتوان پیش بینی کرد. اما میتوان تا حدودی حدس زد که کدام مورد اهمیت بیشتری در سئو سایت خواهند داشت.

مطالعه بیشتر : تاثیر تبلیغات گوگلی بر سایت

اهورا وب تازه های سئو در سال 2020 سئو سایت

استفاده از محتوای کاربردی برای سئو 2020

تولید محتوای برای سایت مانند همیشه اهمیت زیادی دارد. تولید محتوا را بهترین روش سئو میدانند که به نظر میرسد در آینده نیز تغییری در این زمینه برای بهینه سازی سایت نزد گوگل به وجود نخواهد آمد. تازه های سئو در 2020 و نکات مهم پیشین درباره یک محتوای مناسب و موثر این است که تکراری یا کپی شده نباشد. همچنین مرتبط با موضوع سایت باشد و بتواند انتظارات مخاطب را برآورده سازد.

تولید محتوای ویدیویی

استفاده از محتوای ویدیویی در سال گذشته برای گوگل بسیار مورد توجه بوده است. حتی مفهومی با عنوان سئو ویدیویی نیز از طرف گوگل ارائه شد. اما چرا یک ویدیو میتواند در سئوی سایت موثر باشد.

افراد امروز کمتر برای مطالعه مطالب زمان میگذارند. و برای درک یک مفهوم و آشنا شدن با یک موضوع دیدن یک فیلم را ترجیح میدهند. پس با تولید فیلم میتوان طیف زیادی از مخاطب را جذب کرد.

تماشای یک ویدیو با محتوای مرتبط و جذاب برای کاربر میتواند زمان بیشتری او را در سایت نگه دارد. به این ترتیب نرخ بازدید از سایت افزایش میابد. تولید محتوای ویدیویی افزایش رضایت کاربر و رضایت سایت نزد گوگل را به همراه دارد.

اهورا وب تازه های سئو در سال 2020 سئو

استفاده از کلمات کلیدی مترادف برای سئو

در روشهای سئو قدیمی استفاده از کلمه کلیدی عنوان متن در طول نوشته برای سئو سایت بسیار اهمیت داشت. اما گوگل در سالهای اخیر به کاربرد کلمات مرتبط و مترداف با موضوع نیز اهمیت میدهد.

استفاده از تنها یک کلمه مرتبط با موضوع توسط گوگل تقلب شناخته میشود. در عوض کاربرد کلمه های مترداف با کلمه کلیدی اصلی میتوان سئوی محتوا را بهبود ببخشد.

اما کلمه مترادف تنها شامل کلمه هم معنی نمیشود. در تازه های سئو در 2020 اما نزدیکی در مفهوم و مضمون برای گوگل اهمیت دارد. کلمات مترادف باید در معنی با هم یک سو باشند تا مخاطب مطلب را بهتر درک کند.

پیشنهاد مطالعه : 9 ترند طراحی سایت 2020 که باید بدانید

استفاده از داده های ساختار یافته برای سئو

استفاده از داده های ساختار یافته در گذشته نیز مورد توجه گوگل بوده است. داده های ساختار یافته توانسته اند نتایج خوبی را به دست بدهند و در آینده هم حتما تکنیک محبوبی برای افزایش رتبه سایت نزد گوگل خواهند بود.

در ورژن قدیمی وب مستر تولز بخش هایی برای تنظیم داده های ساختار یافته وجود دارد. هنوز تنظیمات این بخش به روز نشده است و به ورژن جدید منقل نگردیده است. اگر به روزرسانی در این بخش صورت گیرد بی شک تاثیرات زیادی بر سئو سایت خواهد داشت.

مطالعه بیشتر : تاثیر تبلیغات گوگلی بر سایت

اهورا وب تازه های سئو در 2020

پیش بینی تغییرات سئو در سال 2020

به طور کلی نمیتوان آینده سئو را در سال جدید پیش بینی کرد. اما با توجه به تغییرات در سالهای گذشته و مطالعه مقالات مرتبط میتوان برای این بروز رسانی آماده شد.معرفی تازه ترین های سئو در 2020 از این جهت اهمیت می باید. سئو از مفاهیمی است که اختلاف نظر زیادی پیرامون آن وجود دارد. اگر در زمینه سئو سایت فعالیت دارید و علاقه مند به یادگیری تازه های دیجیتال مارکتینگ و سئو هستید بهتر است همه اطلاعات خود را دراین زمینه به روز نگه دارید.

اهورا وب تازه های سئو در 2020 سئو سایت

تازه ترین های وردپرس در سال 2020

برای به روز نگه داشتن اطلاعات در زمینه وردپرس و سایت بهتر است با اهورا وب در تعامل باشید. ما مقاله های مرتبط با تازه ترین نکات پیرامون سایت و سئو و تولید محتوا را به شما ارائه میدهیم.

از خدمات دیگر اهورا وب میتوان طراحی سایت، تولید محتوا و سئوی سایت و … را نام برد.

برای اطلاع از هزینه خدمات ما میتوانید از طریق لینک زیر با ما تماس بگیرید. تیم اهورا وب برای پاسخگویی و انجام امور سایت و شبکه های اجتماعی برای شما آماده پاسخگویی است.

4 Comments

 • yasin

  من تا قبل خوندن نوشته شما خیلی مشکل داشتم با سئو اصلا سردر نمی آوردم که چی هست خیلی ممنون که با نوشتتون من به آگاهی کامل نسبت به سئو رسوندید

  • فرحزادی

   با سلام !
   خوشحالیم که تونستیم به شما کمک کنیم.

 • کیانا

  من خودم تو شرکت تولید محتوا کار می کنم و پارسال به چشم دیدم که با عوض شدن قوانین گوگل یهو چقد همه سایتامون افت کرد! اصن غافلگیر شدیم خیللی.
  مرسی ازتون که با گذاشتن مقاله های جدید، ایده بهمون می دین

  • فرحزادی

   با سلام!
   ممنون از اینکه نظرات خوبتون را با ما در میون میگذارید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.