منو اهورا وب

تبلیغات با تبلیغات گوگلی

تبلیغات با تبلیغات گوگلی یا گوگل ادوردز

تبلیغات با تبلیغات گوگلی یکی از موثر ترین راه های تبلیغاتی است که در کوتاه ترین مدت شما را به نتیجه مطلوب میرساند. تبلیغات آنلاین با تبلیغات گوگلی یک از دشوارترین و عین حال بهترین راههای تبلیغاتی است. از این جهت دشوار است که تخصص و تجربه رکن اصلی آن است. افراد عادی نمیتوانند اینکار را انجام دهند و حتی در صورت انجام آن توسط افراد مبتدی ممکن است ضررهای مالی برای شما به دنبال داشته باشد.

بهتر است که تبلیغات گوگلی همزمان با سئو سایت انجام گیرد. سئو کردن نیاز به مدت زمان بیشتری برای افزایش رتبه سایت دارد. اما تبلیغات گوگلی میتواند در کمترین زمان نتیجه مطلوب را به شما ارائه دهد. شما از این طریق میتوانید در مدت کوتاهی محصولات خود را بفروش برسانید و خدمات خود را معرفی کنید.

5 مزیت برای استفاده از تبلیغات گوگلی :

1.هزینه مناسب با تبلیغات در بابر سایر روش های تبلیغاتی.

2.تبلیغات در روش تبلیغات گوگلی هدفمند هستند.

3.در تبلیغات گوگلی شما مشتریان واقعی خود را دارید.

4.در تبلیغات گوگلی شما مشتریانی در سرتاسر دنیا میتوانید داشته باشید.

5.شما میتوانید میزان موفقیت خود را در این راستا اندازه گیری کنید.

تبلیغات گوگلی

چرا باید تبلیغات گوگلی را انتخاب کنیم؟

برای تبلیغات روش های زیادی وجود دارد و بازخورد هرکدام هم متفاوت است. این روزها حضور در عرصه های مختلف سودآوری و اثربخشی خود را دارد و به گونه ای موجب توسعه ی کسب و کار شما خواهد شد. از این رو بسیاری از شرکت های بزرگ و افراد برای معرفی و فروش محصول خود اقدام به طراحی سایت میکنند. مدیریت وب سایت و پشتیبانی از آن هزینه بر و زمان بر است اما به خوبی موجب افزایش درآمد و سودآوری خواهد شد.

معمولا مدیران وب سایت ها از آغاز راه اندازی و طراحی سایت به دنبال روش هایی جهت افزایش رتبه و جذب مخاطب هستند. گاهی زمان زیادی لازم است تا برخی کلمات کلیدی رشد کنند و نیاز به تلاش زیادی هست تا بتوانید همگام با رقبا پیشرفت کنید.

تبلیغات با تبلیغات گوگلی، تبلیغات پیامکی، تبلیغ بنری و حضور در شبکه های اجتماعی میتواند نتیجه خوبی را برای شما به دنبال داشته باشد. اگر از کلمات کلیدی پربازدید و محبوب برای سئو سایت استفاده کنید به همراه گوگل ادوردز میتواند مشکل وب سایت شما را در صورت بازدید کم به خوبی حل نماید.

گوگل ادوردز به شما کمک میکند تا در زمان سرچ عنوان های مشابه با کلمات کلیدی مرتبط سایت در میان رقبا این سایت شما باشد که در ردیف اول گوگل نشان داده میشود. با این توضیح پس از تولید محتوای باکیفیت و انتخاب کلمه کلیدی مناسب، این تبلیغات گوگلی است که بازخورد خوبی را برای سایت شما به همراه خواهد داشت.

تبلیغات با تبلیغات گوگلی
تبلیغات گوگلی ارزان 

یکی از پرتکرار ترین سوالها پیرامون تبلیغات با تبلیغات گوگلی این است که هزینه این روش بازاریابی چقدر است؟ یا اصلا تبیلغات گوگلی ارازن وجود دارد یا خیر ؟

این موضوع برای کابران وب به اندازه ای اهمیت دارد که در ریدف ترندهای گوگل قرار گرفته و با کمی بررسی میتوانگفت ترند شدن این عبارت تعجب برانگیز نیست. زیرا قیمت ارز این روزها رو به افزایش است و از این جهت افراد به دنیال تبلیغات ارازن در گوگل هستند.

اما حقیقت این است که با بالا رفتن نرخ ارز نمیتوان انتظار تبلیغات گوگلی ارزان را داشت. گوگل ادوردز یکی از سرویس های غیر رایگان گوگل محسوب میشود و کاربران برای استفاده از آن باید مبلغی را به گوگل پرداخت کنند.

در تبلیغات گوگلی به ازای هر کلیک هزنیه ای از بودجه شما برای تبلیغات کم خواهد شد. متقابلا اگر روی تبلیغ شما کلیک نخورد پس هزینه ای از شما دریافت نمیشود. این مزیت تبلیغات گوگلی را هدفمند کرده و در صورت استفاده درست از آن میتواند نرخ بازگشت سرمایه قابل توجهی داشته باشد.

برای استفاده از سرویس تبلیغات گولی باید اکانت خود را شارژ کنید. مبلغ شارژ کاملا به بودجه شما و تبلیغات مورد نظرتان بستگی دارد. پس هر شرکتی متناسب با بودجه خود اقدام به تبلیغات میکند و در صورت شارژ بیشتر احتمال بازدهی شما هم بالاتر خواهد رفت.

اما شارژ اکانت در گوگل ادوردز یک قانون کلی دارد و همه شرکت ها با نرخ مشخصی ریال را به واحدهای ارز بین المللی تبدیل میکنند. پس شارژ ارازن در این مورد معنی ندارد و هر قدر ارز را با نرخ کمتری خریداری کنید قطعا در بودجه تبلیغات شما موثر خواهد بود.

تبلیغات با تبلیغات گوگلی یا گوگل ادوردز

فروش موثر با تبلیغات گوگلی 

اگر به دنبال افزایش فروش و بازاریابی به وسیله تبلیغات با تبلیغات گوگلی هستید بهترین کار سپردن نتیجه به شرکت های حرفه ای معتبر است. تیم اهورا وب با سابقه و تجربه کافی در زمینه سئو و طراحی سایت و … آماده همکاری با شماست تا فروش خود را از این طریق افزایش دهید. همانطور که پیش تر گفته شد اگر اینکار توسط افراد مبتدی انجام گیرد نه تنها سودی نخواهد داشت بلکه ضرر زیادی را متوجه سایت و برند شما خواهد کرد. برای مشاوره و سفارش تبلیغات از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید.

Post A Comment