منو اهورا وب

تبلیغات در گوگل ارزان

تبلیغات در گوگل ارزان با اهوراوب

یکی از روش های تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در گوگل است. با تبلیغات در گوگل شما می توانید آگهی وبسایت خود را در صفحه اول گوگل با بی نهایت کلمه کلیدی و در کم ترین زمان ممکن مشاهده کنید. تیم تخصصی اهوراوب در سریعترین زمان تبلیغ شما را در صفحه اول گوگل نمایش می دهد و با پشتیبانی آنلاین و قیمت مناسب سعی در بهبود کسب و کار شما و تکریم مشتری دارد.

برای تبلیغات در گوگل در حالت کلی لازم نیست سایت شما سئو و بهینه سازی شود. یعنی این که هر سایتی میتواند در هر کلمه ای که خواست در صفحه اول گوگل بیاید و تبلیغ کلیکی خود برای مخاطبین هدف نمایش داده شود.

هزینه تبلیغات گوگلی به عوامل زیادی بستگی دارد. این هزینه با توجه به دو عامل اصلی کلمات کلیدی مدنظر کسب و کار شما و هم چنین سایت شما تعیین میشود. یک سری فاکتورهای فنی وجود دارد که خود گوگل با درنظر گرفتن همه این عوامل هزینه هر کلیک را حساب و از حساب شما کم میکند.

اگر شما به دنبال افزایش مشتریان بیشتر، جذب بازدید کننده های جدید از وبسایت خود، افزایش فروش آنلاین، دریافت تماس بیشتر از سوی مشتریان جدید و البته حفظ مشتریان قبلی خود هستید، تبلیغات گوگلی شما را در رسیدن به همه این اهداف کمک می کند.

اگر می خواهید از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید بسیار مهم است که آن را به دست چه فردی میسپارید اهورا وب بهترین شرکت برای تبلیغات گوگلی شماست برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط : تبلیغات گوگلی راحت تر از سئو ، دلیل عدم مشاهده تبلیغات گوگلی

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.