تبلیغات گوگلی

تبلیغات در موتور جستجو گوگل

تبلیغات در موتور جستجو گوگل ، زمانیکه شما در اینترنت در حال جستجوی مطلبی هستید بدون استفاده از موتورهای جستجو نمیتوانید مطالب مورد نظر خود را بیابید.

این یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت موتورهای جستجو بود که باعث شد این موتورها در اینترنت از اهمیت ویژه ای برخوردار شوند.در این بین به علت جستجوهای بی نظیر گوگل این موتور جستجو به محبوب ترین موتورجستجوی جهان تبدیل شد.

تبلیغات گوگلی چگونه ارائه می شود؟

اساس کار تبلیغات در موتور جستجو گوگل به این صورت می باشد که شما با توجه به نوع فعالیت و خدماتی که دارید ، کلمات کلیدی خود را انتخاب می کنید و هنگامی که این کلمات کلیدی از طرف کاربران در گوگل جستجو می شوند.

آگهی شما در صفحه اول سایت گوگل ظاهر خواهد شد. تبلیغات گوگلی شما یا در نوار رنگی می باشد یا در سمت مخالف جستجوی گوگل خواهد بودوقتی کاربران آگهی شما را می بینندشما هزینه ای پرداخت نمی کنید.

هنگامی هزینه کسر میگردد که روی آگهی شما کلیک شود. در این موقع است که هزینه ای از اعتبارشما کم خواهدشد.

مثلا شخصی در جستجوی خرید موبایل می باشد و در گوگل جمله خرید موبایل را جستجو می کند باتوجه به تنظیم های انجام شده تبلیغ مورد نظر در قسمت پشتیبان مالی فقط برای افرادی که این جمله را جستجو کنند و در همان صفحه ظاهر خواهد شد و تبلیغ شما منحصرا برای مشتریان شما ظاهر خواهد شد.

تبلیغات گوگلی

با تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز، ظرف یک روز فروشتان را چند برابر کنید

3.5 میلیارد جستجوی روزانه در گوگل انجام میشود. درصدی از این افراد هستند که به دنبال خدمات و محصولات شما میگردند. با تبلیغات کلیکی گوگل، به راحتی میتوانید خود را در معرض دید این افراد بگذارید. اما… بدون داشتن تجربه و تخصص کافی، تبلیغ گوگل فقط اتلاف پول است. اگر قرار باشد تبلیغ گوگل ادوردز شما موثر و هزینه آن مناسب باشد، قطعاً نیاز به یک تیم ماهر دارید. نوین میتواند در این زمینه به شما کمک کند.

تبلیغات گوگلی

گسترش کسب و کار با تبلیغات گوگلی

کسب و کار خود را مقابل مشتریانی که کسب وکارهای مانند کسب و کار شما سرچ میکنند قرار دهید شما مبلغی که برای  تبلیغات در موتور جستجو گوگل می پردازید با تماس ها و فروش محصولاتتان جبران میشود پس نگران هزینه ها نباشید تنها کافیست تبلیغات گوگلی خود را همین الان گسترش دهید.

آیا تبلیغات گوگلی برای کسب و کار من مناسب است ؟

اگر شما یک کسب و کار اینترنتی دارید، شکی نیست که با تبلیغات گوگلی میتوانید فروش خود را افزایش دهد. با اینحال، ما بار ها دیده‌ ایم که تبلیغات بدلیل عدم وجود مدیریت درست، فقط باعث هدر رفتن وقت و هزینه شده است. پس اگر قصد دارید از این روش تبلیغاتی برای افزایش فروش خود استفاده کنید، حتماً باید از تخصص شرکت طراحی سایت که با آن کار میکنید مطلع شوید.

برای ارائه تبلیغات گوگل فقط کافی است یک سایت داشته باشید تا بتوانید کاربران را به صفحه مورد نظری که برای تبلیغات مشخص کرده اید هدایت کنید.

تبلیغات در موتور جستجو گوگل

دلایل استفاده از تبلیغات گوگلی چیست؟

?بازدید از سایت شما به صورت گسترده

تبلیغات بنری توسط گوگل در بیش از دو میلیون سایت و 650 هزار اپلیکیشن با موضوعات مختلف از سایت های بزرگ و مطرح جهانی گرفته تا سایت های کوچک محلی که 90 درصد کاربران اینترنت را تحت پوشش قرار میدهند به کاربران مرتبط با موضوع مورد نظر شما نمایش میدهد.

تبلیغات گوگلی شما هنگامیکه کاربران در حال تماشای ویدیو آنلاین هستند، در حال چک کردن حساب کاربری جیمیل خود هستند، و یا در حال استفاده از یک اپلیکیشن موبایل هستند به آن ها نمایش داده خواهد شد.

?نتیجه گیری سریع از تبلیغات گوگلی

در تبلیغات گوگلی برخلاف روش های معمول برای تبلیغ کسب و کار ها مانند درج آگهی در روزنامه ها ، پخش تراکت ، ارسال پیامک و ایمیل ، نصب بیلبورد و… که مستلزم پرداخت هزینه های هنگفت میباشد و دریافت بازخورد از طریق این روش ها نیازمند شانس و صبر زیادی بوده ، از طریق تبلیغات گوگلی میتوانید خدمات خود را به هزاران کاربر هدفی که در جستجوی خدمات و محصولات شما میباشند معرفی نمایید.

در واقع در این روش ، برخلاف روش های معمول تبلیغاتی که در اکثر اوقات بازخورد مناسبی ندارند ، کاربر هدف در جستجوی شما خواهد بود.

تبلیغات در موتور جستجو گوگل

?تبلیغ خود را با تبلیغات گوگلی هدفمند کنید !

با استفاده از تبلیغات گوگلی ، برخلاف تبلیغ به سایر روشهای معمول ، میتوانید تبلیغ خود را تنها به کاربرانی که برای دریافت سرویس یا محصول شما اعلام نیاز کرده اند نمایش دهید.

روال کلی این نوع تبلیغ بدین صورت است که شما کلمات مرتبط با حوزه کاری خود را بعنوان کلیدواژه برای تبلیغ خود انتخاب کرده و کاربران با جستجوی این کلمات ، تبلیغ شما را در نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهند کرد.

اگر تصور شما براین است که کاربران با استفاده از گوگل ، بدنبال شما نخواهند بود ، تنها به ابن نکته توجه کنید که 95 درصد کسب و کار های بزرگ دنیا در صفحه اول گوگل قرار دارند و شما با استفاده از تبلیغات گوگلی ، در میان این کسب و کار ها به کاربران معرفی خواهید شد.

تبلیغات در موتور جستجو گوگل

? تبلیغات گوگلی آغاز کننده ی رقابت شما با برندهای معروف است

اگر کسب و کار نوپایی را راه اندازی کرده اید و احساس می کنید امکان رقابت با برند ها و رقیب های شناخته شده خود را ندارید ، تبلیغ در گوگل برای شما فراهم شده است.

با استفاده از گوگل ادوردز و صرف هزینه بسیار اندک نسبت به رقبای معروف خود ، می توانید حتی برای چند ساعت در طول روز در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار گرفته ، هزاران کاربر را با کسب و کار خود آشنا کنید و تأثیر آن را بر روی کسب درآمد خود احساس نمایید.

با استفاده از امکانات تبلیغ در گوگل ، استراتژی تبلیغاتی خود را تغییر دهید و به جای صرف وقت و هزینه بسیار جهت یافتن مشتریهای جدید ، اجازه دهید کاربران در جستجوی شما باشند.

تبلیغ در گوگل یک روش تبلیغاتی آنلاین است و تمامی قابلیتهای ممکن برای بهینه بودن تبلیغ شما درتنظیمات آن تعبیه شده است.

در صورتیکه تبلیغ شما توسط پارتنر معتبری به بهترین حالت فعال شود ، بهترین بازخورد را از آن دریافت خواهید کرد. این فرصت را از دست ندهید.

تبلیغات در موتور جستجو گوگل