منو اهورا وب

تبلیغات هوشمندانه با گوگل ادز

تبلیغات هوشمندانه با گوگل ادز

برای تمامی طراحان سایت و سئو کاران مهم است که سایت در لیست سه لینک ابتدایی نتایح گوگل ظاهر شود. این امتیاز احتمال دیده شدن سایت شما را بسیار بالا میبرد. سه لینک ابتدایی در میان کاربران همیشه بیشترین بازدید را دارد. با استفاده از تبلیغات هوشمندانه با گوگل ادز میتوانید در این جایگاه قرار بگیرید.

در دینای امروز بیشتر کاربران نت از روی گوشی های موبایل اقدام به سرچ مطالب میکنند. اگر به دنبال مکان خاصی روی نقشه باشند آنرا از گوگل مپ می یابند. ویدئو های خود را از یوتیوب می بینند و امکان تبلیغ در همه جای اینترنت برای شما وجود دارد.

گوگل ادوردز در تلاش است تا برای بیشتر دیده شدن به کسب و کار شما کمک کند. شما میتوانید با تبلیغات گوگلی از طریق کانالهای مختلف با مشتریان خود در تماس باشید. و خبر خوش اینکه تمامی کسب و کار ها میتوانند از تبیلغات گوگل استفاده کنند. تبلیغات هوشمندانه با گوگل ادز شما در رتبه های نخست جست و جوی گوگلی قرار میدهد. شما میتوانید بیشتر دیده شوید و تنها در چند دقیقه تماسهای زیادی به سمت شما سرازیر خواهد شد.

کمپین تبلیغاتی گوگل ترکیبی از خلاقیت و تکنولوژی است که برای تمام صاحبان مشاغل شناخته شده است. شرکت در کمپین تبلیغات گوگلی تعداد بازدید کنندگان سایت شما را افزایش میدهد و افازیش مراجعه برای فروش خواهید داشت.

مطالب مرتبط :

نکته ای در تبلیغات گوگلی

بهترین طراحی سایت در تهران

سئو داخلی سایت چیست؟

تبلیغات گوگلی طراحی سایت سئو سایت اهوراوب

مزایای استفاده از تبلیغات در گوگل 

هدف بیشتر کسب و کارها جذب مشتری و افزایش فروش است. تنها کافی است برای تبلیغات گوگلی خودتان چند خط توضیح آماده کنید. گوگل با آزمایش ترکیبات مختلف و الگوریتم های خاص خود به آسانی میفهمد که کدام تبیلغ میتواند بهترین نتیجه برای جست و جوی مشتریان باشد.

پس زمانیکه مشتریان هدف شما یک کلمه را جست و جو میکند، نتایج مختلفی برای او ظاهر میشود. اما با تبیلغات گوگلی شما در ردیف اول پیشنهاد گوگل برای پاسخ او خواهید بود. کسانی که در کمپین تبلیغات گوگلی شرکت میکنند 15 درصد کلیلک بیشتر دریافت میکنند. استفاده از تبلیغات هوشمندانه با گوگل ادز بهترین راه بازاریابی به ویژه برای کسب و کارهای کوچک است.

ما میتوانید با استفاده از فرمت ها و ویژگی های مختلف گوگل تبلیغات خود را براساس کسب و کارتان خصوصی کنید. استفاده از تبلیغات هوشمندانه با گوگل ادز افزایش بازدید از سایت شما را به همراه دارد. علاوه برآن بازدید از فروشگاه و محل کسب و کار شما زیاد خواهد شد. ترافیک مشتری و تماس برای شما نیز افزایش می یابد. چنانچه دارای اپلیکیشن برای خدمات الکترونیکی خود هستید، دانلود این نرم افزار هم بیشتر خواهد شد.

مطالب مرتبط :

طراحی سایت پزشکی حرفه ای

ضرورت وجود محتوا در سئو

طراحی سایت های فروشگاهی

تبلیغات گوگلی سئو اهوراوب

هدفمندسازی تبلیغات با گوگل ادوردز

برای تبلیغات هوشمندانه با گوگل ادز باید روی کلمات کلیدی هم تمرکز داشته باشید. وقتی شما تبلیغات خود را در شبکه گوگل جست و جو میکنید با استفاده از کلمات کلیدی با مشتریان در ارتباط هستید. در حقیقت شما با کلمات کلیدی در گوگل ب همشتریان معرفی میشوید. آنها نیاز خود را برای خدمت یا محصول شما با استفاده ازکلمات برای گوگل مطرح میکنند و به دنبال وب سایت هایی با مطالب مشترک میگردند.

نکته مهم دیگر انتخاب دقیق مخاطبان هدف است. زمانیکه از تبلیغات هوشمندانه با گوگل ادز استفاده کنید میتوانید مشخصات دقیق تری از مخاطبان خود بیابید. شما میتوانید بفهمید که مشتریان در چه رنج سنی، با چه سلیقه و چه خواسته هایی هستند. برای شما امکان فهمیدن اینکه آنها بیشتر به چه نوع سایت هایی سرمیزنند هم وجود دارد.

همچنین شما هستید که تعیین میکنید چه میزان هزینه برای تبیلغ بپردازید. تنها زمانی این هزینه را پرداخت میکنید که افراد روی تبیلغ شما کلیک کنند.  میتوانید به سرعت سرعت عملکرد تبلیغ خود را ببینید. میتوانید آنرا در هر زمانی ارزیابی کنید و تغییرات لازم را برای بهبود آن انجام دهید.

برای تبلیغات هوشمندانه با گوگل ادز پلت فرم های گوناگونی وجود دارد. کاربران شما ممکن است از هرکدام از پلتفرم های لپ تاپ، گوشی موبایل یا تبلت استفاده کنند. شما میتوانید روی تمام این وسیله ها در دسترس مشتری باشید. تبلیغات گوگلی شما برای همه قابل نمایش است.

تبلیغات گوگلی طراحی سایت اهوراوب

تبلیغات گوگلی هوشمندانه را از تیم ما بخواهید!

تبلیغات این روزها در جذب مشتری حرف اول را میزند. مهم است که شما به عنوان صاحب یک کسب و کار در معرض دید مشتریان باشید و همچنین هزینه تبلیغات برای شما منصفانه تمام شود. برای این کار باید با یک حرفه ای کار کنید تا وقت و هزینه شما هدر نرود. تیم ما در شرکت اهوراوب آماده همکاری با شما در زمینه تبلیغات گوگلی می باشد. شرکت ما متخصص و با تجربه در زمینه طراحی سایت ، سئو و تولید محتوا در این زمینه کنار شما خواهد بود . میتوانید برای مشاوره و همکاری با ما از طریق لینک زیر تماس بگیرید. همچنین امکان بازدید از نمونه کارهای طراحی سایت برای شما فراهم است.

One Comment

  • همایون

    گوگل ادز واقعا خیلی کاربردی هستش

Post A Comment