منو اهورا وب

تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟ ، پرداخت هزینه برای هر کلیک ، یک مدل بازاریابی اینترنتی است که در آن تبلیغ کننده گان برای هر بار کلیک بر روی تبلیغ خود هزینه ایی را پرداخت میکنند.

اساسا، این یک راه برای جذب بازدید کننده بیشتر برای سایت شماست. سایتهای با بازدید بالا نظیر گوگل در قبال دریافت هزینه برای هر کلیک، امکان تبلیغ سایت شما در نقاط پر بازدید را فراهم میکنند.

تبلیغات کلیکی گوگل یا گوگل ادز یکی از بهترین و محبوبترین فرمهای PPC است. تبلیغات کلیکی گوگل به تبلیغ کننده گان اجازه میدهد تا لینک های تبلیغاتی خود را در صفحه اول موتور جستجوی گوگل، برای کسانی که کلمه کلیدی مورد نظر تبلیغ کننده را جستجو کرده اند، به نمایش در آورند.

این نشانگر بدین معناست که این نتیجه از طریق تبلیغات کلیکی گوگل برای شما نشان داده میشود. زمانی که بازدید کننده ها از طریق این لینک وارد سایت مورد نظر شوند هزینه این بازدید از اعتبار تبلیغ شما کسر و بحساب گوگل واریز خواهد شد.

تبلیغات کلیکی گوگل چگونه کار میکند؟

همان طور که متوجه شدید در تبلیغات کلیکی گوگل هر بار که بر آگهی شما کلیک شود، بازدید کننده ای برای وب سایت شما فرستاده میشود و شما باید به موتور جستجو گوگل هزینه ای پرداخت کنید.

هنگامیکه تبلیغات کلیکی گوگل بدرستی کار کند، هزینه ای که میپردازید اهمیت زیادی نخواهد داشت، زیرا بازدید بیشتر، از آنچه برای تبلیغ هزینه میکنید با ارزش تر است.

تبلیغات کلیکی گوگل زمانی موفق خواهد بود که با رعایت موارد اصولی صورت گیرد.

رعایت این موارد و موارد مشابه آن سبب خواهد شد که گوگل هزینه شما برای هر کلیک را کاهش دهد، در نتیجه سود دهی کسب و کار شما بیشتر خواهد شد.

اگر می خواهید از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید بسیار مهم است که آن را به دست چه فردی میسپارید اهورا وب بهترین شرکت برای تبلیغات گوگلی شماست که میتوانید با ما در این زمینه در ارتباط باشید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.