منو اهورا وب

تبلیغات گوگلی ارزان

تبلیغات گوگلی ارزان با اهوراوب

تبلیغات در گوگل ابزار قدرتمندی است که کمپانی گوگل در اختیار دارندگان سایت ها قرار داده تا با پرداخت هزینه ای نسبتا کم تبلیغات سایت خود را در صفحه اول گوگل نمایش دهند.

سایت های مختلف با تبلیغ در گوگل این امکان را دارند که بیشتر دیده شوند، بازدیدشان افزایش پیدا کند و فروششان جهش یابد. تبلیغات گوگلی یک روش نوین در تبلیغات بوده و نسبت به روش های دیگر بسیار کارآمدتر و ارزان تر است.

در روش تبلیغات گوگلی نیاز به پرداخت هزینه های گزاف نیست و شما میتوانید با انتخاب بسته های کم هزینه کار خود را شروع کرده و نتیجه آن را در کوتاه مدت مشاهده کنید.

تبلیغات گوگلی ارزان است، اگر کمپین های تبلیغاتی بدرستی تعریف و انجام شوند. هزینه تبلیغات در گوگل به دو عامل بستگی دارد:

*هزینه نرخ تبدیل دلار به ریال ایران
*هزینه دلاری که گوگل بابت تبلیغات دریافت میکند

شارژ اکانت تبلیغات گوگلی ارزان

برای استفاده از تبلیغات گوگلی  ابتدا باید اکانت خود را شارژ کنید. اینکه چه مبلغی برای شارژ اکانت در نظر گرفته باشید، کاملا به شما، بودجه و تبلیغات مورد نظرتان بستگی دارد.

بنابراین هر شرکتی متناسب با بودجه‌ ای که از شما دریافت میکند، تبلیغات گوگلی شما را اجرا خواهد کرد. طبق یک قاعده کلی، صرف بودجه بیشتر، احتمال بازدهی بیشتر را افزایش خواهد داد.

اما فارغ از اینکه مبلغ مورد نظر شما چقدر است، شارژ اکانت تبلیغات گوگلی فرمول ثابتی دارد و همه شرکت‌ های این حوزه، با نرخ مشخصی، ریال را به سایر واحد های مالی تبدیل میکنند.

بنابراین شارژ اکانت گوگلی نرخ ثابتی دارد. پس ادعای شارژ ارزان‌ تر در آن بی‌معناست. اما هر قدر بتوانید ارز را با نرخ کمتری تهیه کنید، قطعا در بودجه تبلیغات گوگلی هم تاثیر بیشتری خواهد داشت.

برای تبلیغات گوگلی ارزان و به صرفه و همچنین نتیجه ی موثر با اهوراوب در ارتباط باشید تا بهترین نتیجه را از تبلیغاتی گوگلی خود بگیرید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.