منو اهورا وب

تبلیغات گوگلی از مهمترین فاکتورها در تجارت

تبلیغات گوگلی
تبلیغات گوگلی از مهمترین فاکتورها در تجارت می باشد. و از آنجایی که یکی از بهترین روشهای تبلیغ ، تبلیغات گوگلی Google Adwords می باشد. با توجه به بازدید صدها میلیونی از سایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل Google Adwords در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد ، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفدار و با کمترین هزینه ، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند ، و همچنین این فرایند موجب بهبود رتبه وب سایت شما در گوگل می‌شود، شرکت رسا اهورا وب به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه تجارت الکترونیک,فناوری اطلاعات و خدمات بانکی, با تجربه چند ساله در امر تبلیغات گوگلی و با کادر مجرب سالهاست که این خدمات را بگونه ای کاملا حرفه ای و هوشمند در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و تعداد مشتریان این شرکت در حال حاضر از مرز 37.500 مشترک عبور نموده و این شرکتها و موسسات همواره با توجه به گسترش فعالیت ,سرآمد بازار رقابتی خود می‌باشند.
ساس کار تبلیغات در موتورهای جستجو به این صورت است که شما با توجه به نوع فعالیت و خدماتی که دارید ، کلمات کلیدی را انتخاب می کنید و هنگامی که این کلمات کلیدی از طرف کاربران در موتورهای جستجو همانند یاهو، بینگ و گوگل جستجو می شوند ، آگهی شما در صفحه اول سایت گوگل ظاهر می شود. تبلیغات شما,یا در نوار رنکی وسط صفحه یا در سمت مخالف جستجوهای عادی گوگل نمایش داده خواهد شد.
وقتی کاربران آگهی شما را می بینند ، شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. هنگامی هزینه ای پرداخت می کنید که بر روی آگهی شما کلیک شده و وارد وب سایت شما بشوند. در این موقع است که هزینه ای از اعتبار شما که بایستی در ابتدا باز کنید کم خواهد شد.
مثلا شخصی در جستجوی خرید موبایل می باشد بنابراین اولین جمله ای را که جستجو می کند خرید موبایل است. با توجه به تنظیم های انجام شده تبلیغ مورد نظر در قسمت پشتیبان مالی فقط برای افرادی که این کلمه کلیدی را جستجو کنند نمایش داده خواهد شد.

Post A Comment