منو اهورا وب

تبلیغات گوگلی با اهوراوب

تبلیغات گوگلی با اهوراوب

گوگل ادوردز، تبلیغات گوگلی یا تبلیغات در صفحه اول گوگل همه نام سرویسی از سرویس‌ های تبلیغاتی شرکت گوگل است.
در این روش از تبلیغات، تبلیغ شما بر اساس جستجوی عبارتهای مشخص در بالای صفحه گوگل بکاربران نمایش داده می شود.
بنابراین تبلیغ شما کاملا بصورت هدفمند بنمایش در خواهد آمد. تبلیغات گوگل بخاطر نرخ بازگشت سرمایه مناسب بشدت مورد توجه کسب و کار ها قرار گرفته است.
3.5 میلیارد جستجوی روزانه در گوگل انجام میشود. درصدی از این افراد هستند که بدنبال خدمات و محصولات شما میگردند. با تبلیغات کلیکی گوگل، براحتی میتوانید خود را در معرض دید این افراد بگذارید.
اگر قرار باشد تبلیغ گوگل ادوردز شما موثر و هزینه آن مناسب باشد، قطعاً نیاز به تیم ماهری دارید. اهورا وب میتواند به شما کمک کند.

تبلیغ در گوگل بهتر است یا سئو ؟

خوب همان طور که می دانید در تبلیغات در گوگل شما در مدت زمان 15 دقیقه با کلمات کلیدی نامحدود در رتبه اول گوگل قرار خواهید گرفت در صورتی که در بهینه سازی سایت یا سئو به این شکل نمیباشد و برای سئو کردن یک کلمه کلیدی نیاز بمدت زمان 3 تا 6 ماهه میباشد ، از دیگر نکات مثبت تبلیغات کلیکی گوگل این سایت که نتایج تبلیغات گوگلی در بالای سرچ اصلی گوگل یا بعبارت دیگر در بالای نتایج سئو شده گوگل قرار می گیرد.
این مزیت بزرگی بحساب می آید که در چند روزه گذشته با آپدیتی که گوگل انجام داده است تعداد تبلیغات در بالای پیچ گوگل به 4 عدد رسیده است یعنی در صورتی که شما نفر اول در بخش سئو باشید باز در بالای سایت شما 4 سایت به نمایش در خواهد آمد که با این حساب سایت شما بعنوان نفر پنجم بازدید میشود .

 

اگر نیاز به تبلیغات موفق گوگلی دارید از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با اهورا وب تماس بگیرید.

 

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.