منو اهورا وب

تبلیغات گوگلی تضمینی

تبلیغات گوگلی تضمینی با اهوراوب

اگر دقت کرده باشید زمانی که داخل موتور جستجو گوگل کلمه ای را سرچ می کنید با یک سری نتایج مواجه خواهید شد که در کنار آدرس سایت کلمه Ad نوشته شده است که به این نتایج تبلیغات گوگل میگویند که در مدت زمان 15 دقیقه میتوانید در رتبه اول گوگل قرار بگیرید !
تبلیغات گوگل، Google AdWords، برنامه تبلیغاتی آنلاین شرکت گوگل است که باعث میشود مشتریان جدید بدست آورید و کسب و کار خود را رونق دهید.
تبلیغات در گوگل از قدیمیترین و موفقترین روشهای تبلیغات در اینترنت است، تبلیغات در گوگل باعث میشود تا بدون صرف هزینه بهینه سازی سایت سایت خود را بصورت رایگان در رتبه های اول گوگل ببینید و فقط برای کلیکهایی که بر روی سایت شما میشود هزینه پرداخت کنید.

برای آشنایی بیشتر با تبلیغات در گوگل یک مثال ذکر می کنیم: فرض کنید کار شما فروش موبایل باشد و بیشترین کلمه کلیدی که در رابطه با کار شما جستجو می شود “فروش موبایل” می باشد.
زمانی که شما برای این کلمه کلیدی در سایت موتور جستجوگر گوگل تبلیغ قرار می دهید ، سایت شما بعنوان یکی از برترین سایتهایی که فروش موبایل انجام می دهند در صفحه اول گوگل به نمایش در می اید. مزیت تبلیغات گوگلی این است که مخاطبان کاملا واقعی و قصد خرید موبایل رادارند.

مزیت تبلیغات گوگلی

ه کمک گوگل و تبلیغات رایگان در گوگل ادوردز ( Google Adwords ) میتوانید تبلیغات ساخته شده توسط خودتان را در صفحات نمایش جستجوی گوگل و یا شبکه بزرگ تبلیغاتی گوگل نمایش دهید.بعبارت دیگر، گوگل ادوردز ابزاری است برای نمایش تبلیغات شما فقط برای افرادی که در جستجوی آن هستند. زمانی که جستجو کننده یکی از کلمات کلیدی شما را جستجو میکند در صفحات نمایش جستجوی گوگل، تبلیغات گوگلی (Google Adwords) شما متمایز از رقبا نمایش داده میشود.

این موارد به شما کمک خواهد کرد که تبلیغ خود را در کمترین زمان ممکن مدیریت نمایید. اما اگر در مدیریت تبلیغ خود با مشکل مواجه هستید با تیم تبلیغات گوگلی اهوراوب تماس بگیرید

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.