منو اهورا وب

تبلیغات گوگلی و تجارت الکترونیک

تبلیغات گوگلی و تجارت الکترونیک

تبلیغات گوگلی و تجارت الکترونیک رابطه مستقیم و موثری دارند. تبلیغات کلیکی در گوگل نوعی از بازاریابی دیجیتال است که در آن تبلیغ کننده تنها در صورتی هزینه تبلیغ خود را میپردازد که بازدید کنندگان روی تبلیغ کلیک کنند.

این روش بهترین راه برای تبلیغ در گوگل است و کسب و کارهای فعال در اینترنت که دارای سایت باشند میتوانند از آن استفاده کنند. اینترنت روزانه میلیون ها بازدید کننده دارد که هرکدام به دنبال موضوعی به سراغ مرورگر میروند. مهم است که دارندگان سایت اعم از سایت ها فروشگاهی و خدماتی یا شرکتی بتوانند برای کاربران تبلیغ کنند.

برخی از فروشگاه ها برای افزایش فروش روش های دیداری را ترجیح میدهند. اما برای دارندگان سایت فضای رقابت متفاوت است و مهم است که در فضای نت هم تبلیغ نمایند. برای تبلیغ در این فضا باید ابتدا بودجه ای را در نظر بگیرید و سپس بابت هر کلیک از بودجه شما کسر خواهد شد.

پس در سیستم های کلیکی، میازن درآمد شما بستگی به تعداد کلیک مشتریان دارد. تا تبلیغ کلیک نخورد چیزی از حسابتان کسر نخواهد شد و شما هزینه ای را پرداخت نمی کنید. این به نفع شماست و یک روش کاملا بهینه جهت تبلیغات می باشد.

 

تبلیغات گوگلی و تجارت الکترونیک اهوراوب

مزایای تبلیغ در گوگل ادز

– وب سایت شما در رتبه اولین های جست و جو با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان در گوگل قرار میگیرد.
– نمایش تبیلغ شما در صفحات فارسی گوگل هم وجود خواهد داشت.
– آگهی شما تنها برای کسانی نمایش داده میشود که در حوزه کسب و کار شما جست و جو میکنند.
– هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغ شما کسر میشود و در غیر این صورت هزینه ای نخواهید پرداخت.
– سقف هزینه در این سرویس تبلیغاتی قابل کنترل خواهد بود.
– میتوانید کشور مورد نظر برای تبلیغ را مشخص کنید.
– ساعات نمایش تبلیغ قابل تعیین خواهد بود.
– هزینه تبلیغات را میتوانید برای هر کلیک تعیین کنید.

ساز و کار تبلیغات گوگلی چیست؟

تبلیغات گوگلی و تجارت الکترونیک از بهترین راه های تبلیغات در فضای اینترنت است. شما میتوانید در هر کلیک هزینه بازدید از تبلیغ خود را بپردازید. در حقیقت تبلیغات کلیکی گوگل نوعی از تبلیغ انلاین است که در آن مخاطب به سایت شما هدایت میشود و محصول یا خدمت شما را در سایت مشاهده خواهد کرد.

نمایش تبلیغ به مشتری رایگان است تا زمانی که روی ان کلیک نکرده باشد. زمانیکه کاربرد موضوع مرتبط با کسب و کار شما را جست و جو میکند تبلیغ شما نمایش داده خواهد شد اما تا اینجا هزینه ای برایتان ندارد. اما بعد از کلیک و ورود به سایت هزینه از حساب شما کم میگردد.

معایب تبلیغات گوگلی 

تبلیغات گوگلی نیازمند زمان است و بر خلاف مدل های تبلیغاتی دیگر نیاز دارید تا به طور پیوسته کمپین خود را بهبود دهید.
– اجرای یک کمپین موثر و موفق نیازمند تجربه است. برای این کار باید از افراد ماهر و متخصص یاری بگیرید.
– تبلیغات کلیکی نیازمند نظارت و بهینه سازی دائمی است. اجرا کردن کمپین هم به سرمایه نیاز دارد و در صورت عدم مهارت فرد ناظر سرمایه شما بازگشتی نخواهد داشت.
– تبلیغات در گوگل لزوما درآمد زا نیست زیرا کلیک روی تبلیغ حتما توسط مشتری شما انجام نخواهد شد. بر این اساس لازم است تا محتوای باکیفیت داشته باشد. همچنین باید سئو حرفه ای برای آن انجام گیرد.

تبلیغات گوگلی و دیجیتال مارکتینگ

چگونه از تبلیغات گوگلی کسب درآمد کنیم؟

با توجه به تعریفی که از تبلیغات گوگلی و تجارت الکترونیک داشتیم برای گرفتن بازده پرسود و افزایش در آمد لازم است تا نکاتی را بدانید. همانطوور که بارها اشاره شد این روش تبلیغاتی پربازده است اما برای این سود لازم است تا اصولی رعایت شود.

اگر وب سایت شما محتوای مرتبط و باکیفیت داشته باشد حتما ترافیک خوبی را برای بازدید جذب میکند. پس برای کسب در آمد اینترنتی از طریق گوگل ادز لازم است تا روی محتوای سایت کار شود.

میتوانید برای کسب در آمد به طور مستقیم به سراغ کسب و کارهای آنلاین بروید و از آن طریق وب سایت خود را معرفی نمایید. این راه برای افزایش بازدید و فروش پیچیده و زمان بر است. به این جهت باید کار را به متخصصین امر بسپارید. از طرفی فروش و افزایش بازدید به این روش مستمر نخواهد بود و باید حتما با شرکت های تبلیغاتی همکاری نمایید.

تبلیغات گوگلی و تجارت الکترونیک اهورا وب

انواع تبلیغات کلیکی در گوگل

تبلیغات گوگلی و تجارت الکترونیک بر مبنای کلمات کلیدی شکل گرفته اند و انواع مختلفی دارند. معتبرترین آنها اما همین تبلیغات کلیکی در گوگل است. اما هم منابع دیگری هستند که میتوان از آن طریق اقدام به تبلیغ نمود.

تبلیغات موتور جست و جو یا Search ADS هم از رایج ترین نوع تبلیغات کلیکی است. این تبلیغات لینک هایی هستند که غالبا در بالای لیست نتایج صفحات جست و جو ظاهر میشوند. نکته مثبت برای این روش تبلیغاتی این است که حتی اگر محتوای زیادی در سایت نداشته باشید باز هم در نتیجه جست و جوی کاربران خواهید بود.

نوع دیگر تبلیغات کلیکی، تبلیغات محلی یا Local Search است که به طور انحصاری برای مکان های انتخاب شده و نزدیک به شما شخصی سازی میشود. به طور خاص میتوانید انرا برای کاربران فارسی زبان نمایش دهید و برای لوکیشن های خاص آنرا طراحی کنید. به ویژه اگر کسب و کار شما برای یک منطقه جغرافیایی خاص است این روش پربازده خواهد بود.

تبلیغات گوگلی و تجارت الکترونیک

تبلیغات گوگلی موثر را از ما بخواهید !

هدف از راه اندازی و طراحی سایت برای هر کسب و کاری افزایش درآمد و فروش و یافت بازار اینترنتی است. اما باید این کار هوشمندانه و دقیق انجام گیرد تا بازدهی لازم را داشته باشد. تیم ما در اهوراوب مجرب و متخصص در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت آماده همکاری با شما می باشد. برای داشتن تبلیغات موثر و پربازده در گوگل با ما تماس بگیرید و از همکاران ما مشاوره بخواهید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.