منو اهورا وب

تبلیغات گوگلی چقدر هزینه دارد؟

تبلیغات گوگلی چقدر هزینه دارد؟

از نظر شما تبلیغات گوگلی چقدر هزینه دارد؟ یا هزینه تبلیغات در گوگل بر اساس چه چیزی محاسبه می شود؟ گوگل یک بازار تبلیغاتی با میلیون ها کاربر می باشد. یکی از دلایلی که باعث می شود هزینه تبلیغات گوگلی افراد بالا برود استفاده از کلمات کلیدی گران قیمت می باشد. هر چقدر یک کلمه کلیدی از اهمیت و محبوبیت بالاتری برخوردار باشد هزینه آن نیز بالا تر می رود. برخی از کلمات کلیدی برای شرکت های بزرگ از اهمیت خاصی برخوردار می باشند اما باید این را در نظر داشته باشید بعضی از کلمات کلیدی مخصوص صنایع خاصی می باشد.

برای مثال وقتی دو شرکت به طور هم زمان بخواهند از یک کلمه ی کلیدی برای تجارت خود استفاده کنند هزینه کلیک آن کلمه افزایش چشم گیری پیدا خواهد کرد. اگر بخواهیم به شما بگوییم گران قیمت ترین کلمات کلیدی در تبلیغات گوگلی مربوط به کدام کسب و کار می باشد می توان به زمینه های بیمه، پولی و مالی اشاره کرد. در ادامه به شما خواهیم گفت که هزینه تبلیغات در گوگل چگونه محاسبه می شود پس همراه ما باشید تا اطلاعات کافی در این زمینه را کسب کنید.

تبلیغات گوگلی چقدر هزینه دارد؟ - اهوراوب - تبلیغات گوگلی

تعیین هزینه تبلیغات گوگلی چگونه محاسبه می شود؟

عوامل بسیاری وجود دارد که در نعیین قیمت تبلیغات گوگلی تاثیرگذار م باشد اما اولین چیز که در بالا نیز به آن اشاره کرد کلمات کلیدی می باشد. هزینه ای که گوگل از شما دریافت می کند بر اساس کلمات کلیدی متفاوت می باشد و هر کسب و کاری هزینه ی مربوط به کلمات کلیدی خودش را پرداخت می کند. البته گوگل ابزاری را نیز برای شما در نظر گرفته است که به کمک آن بتوانید هزینه ها تبلیغات گوگلی را محاسبه کنید.

کار کردن با ابزار Keyword Planner به این صورت می باشد که شما کلمه کلیدی مورد نظر خود را وارد می کنید سپس به شما کلمات مرتبط با کلمات کلیدی شما را پیشنهاد خواهد داد. همچنین امکانی که این ابزار به شما می دهد این می باشد که تنظیمات خاصی را برای شما در نظر گرفته که بتوانید هزینه کلیک دیگر کشورها را برآورد نمایید. بهتر است این را بدانید که هزینه کلیک در برخی کشورها گران تر از دیگر کشورها می باشد.

تبلیغات گوگلی چقدر هزینه دارد؟ - اهوراوب

عوامل موثر بر هزینه تبلیغات گوگلی

به عنوان کسی که سال ها در زمینه ی تبلیغات گوگلی فعالیت می کند باید به شما بگوییم عوامل مختلفی وجود دارد در هزینه ی تبلیغات گوگلی تاثیرگذار می باشد برای مثال باید ببینید که کلمات کلیدی که برای وب سایت خود انتخاب کرده اید چند رقیب دارد. هرچقدر شما رقیب داشته باشید کار برای خودتان نیز سخت تر خواهد بود. مبحث رقابت بر روی هزینه ی کلیک ها تاثیر بسزایی دارد. هزینه کلیک برای کلمات کلیدی بیمه نسبت به کسب و کارهای دیگر بالاتر می باشد.

امکانی که گوگل ادوردز به شما می دهد این می باشد که می توانید مشخص کنید چه کسی در چه منظقه ی جغرافیایی می تواند تبلیغات شما را ببیند در این صورت شما مخاطب هدف خود را سریع تر و با هزینه ی کمتر می توانید به راحتی پیدا کنید. کشورهایی مانند آمریکا، انگلستان، کانادا و… به دلیل این که در سطح یک جهان قرار دارند هزینه کلیک بیشتری را می پردازند. کیفیت تبلیغ نیز در هزینه تبلیغات گوگلی تاثیرگذار می باشد. اگر نمره تبلیغ شما بالا باشد متوسط هزینه کلیک را تا 50 درصد می توانید کاهش بدهید. به همین علت به شما پیشنهاد می شود برای کاهش هزینه ها از نمره کیفیت تبلیغات خود اطمینان حاصل نمایید.

تبلیغات گوگلی چقدر هزینه دارد؟ - تبلیغات گوگلی

تبلیغات گوگلی شما به چه کسانی نمایش داده می شود؟

شما در سرویس تبلیغات گوگلی خود فیلتر قرار دهید تا بتوانید مخاطب هدف خود را با دقت بالایی مشخص کنید. برای مثال شما به راحتی می توانید مشخص کنید که چه رده سنی می توانند تبلیغات گوگلی شما را تماشا کنند و بر روی آن کلیک کند. می توانید مشخص کنید که کدام نوع جسنیت می تواند تبلیغات گوگلی شما را کلیک کند.

مکان جغرافیایی یکی از فیلترهای مهم برای تبلیغات گوگلی شما می باشد به کمک آن می توانید مشخص کنید چه افرادی در چه مکانی می توانند تبلیغات شما را مشاهده کنند برای مثال شما می توانید به راحتی مشخص کنید که افرادی که تنها در شهر تهران زندگی می کنند تبلیغات گوگلی شما را ببینند در این صورت افرادی که در شهرهای دیگر هستند نمی توانند تبلیغات شما ببینند و همچنین دیگر لازم نیست که شما هزینه ی اضافی را بابت کلیک افراد دیگر پرداخت کنید. شما تنها هزینه را بابت کلیک مخاطبان هدف خود پرداخت خواهید کرد. پس نگرانی بابت هزینه ی تبلیغات خود نداشته باشید.

تبلیغات گوگلی خود را به ما بسپارید

شرمت تبلیغاتی اهوراوب در راستای خدمات تبلیغات گوگلی به شما کمک خواهد کرد. شرکت اهورا وب کلمات کلیدی مورد نظر شما را آنالیز خواهد کرد تا شما بهترین کلمات کلیدی را برای تبلیغات گوگلی و وب سایت خود داشته باشید. شرکت ما در تلاش است خدمات خود را به بهترین شکل به مشتریان خود ارائه بدهد. خدمات شرکت ما در زمینه ی تبلیغات گوگلی، طراحی سایت، سئو و… می باشد. برای دریافت خدمات تبلیغات گوگلی بر روی لینک زیر کلیک کنید و با ما در ارتباط باشید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.