منو اهورا وب

تبلیغات گوگلی گران است؟

آیا تبلیغات گوگلی گران است؟ و باعث دور ریختن پول می شود؟

یکی از باور های اشتباه در تبلیغات گوگلی، شایعات مرتبطی با هرینه‌ هاست. بسیاری معتقد هستند تبلیغات در گوگل ، به‌ نوعی دور ریختن پول است!

مطمئنا تبلیغ در گوگل ادوردز، هزینه دارد و وقتی شروع به ارائه تبلیغ در ادوردز می‌ کنید ممکن است تمام سرمایه خود را به آن اختصاص ندهید ، ولی مهم است بدانید همه شیوه‌ های تبلیغات و بازاریابی، شامل هزینه می‌ شوند. در این میان آن چه اهمیت دارد، بازگشت سرمایه پس از ایجاد یک کمپین تبلیغاتی است.

وقتی حساب کاربری بیشتر مشتریانِ تبلیغات در گوگل را نگاه می‌ کنیم متوحه می‌ شویم که آن ها، تبلیغات خود را در حالت پیش‌ فرض و ابتدایی انجام می‌ دهند و مدیریت حساب خود را به افراد بی‌ تجربه می‌ سپارند. در نتیجه، هزینه‌ سرسام‌ آور تبلیغات آن ها چندان عجیب و دور از انتظار نیست.

تبلیغات گوگلی گران است؟ : هزینه کلیک ها

هزینه تبلیغات گوگلی بر اساس تعداد کلیک محاسبه می‌ شود و اگر این تعداد کلیک با سیاست‌ های کسب و کار هم سو نباشد، موجب بازگشت سرمایه نمی‌ شود. مثلا، بسیاری از کسب و کار ها با در نظر گرفتن بودجه روزانه محدود برای تبلیغات ادوردز خود، تنها در ساعات اندکی از روز در مقابل چشم کاربران قرار می‌ گیرند و در نتیجه، بخشی از مشتریان بالقوه خود را از دست می‌ دهند. در این شرایط، تنها راهی که به ذهن می‌ رسد، بالا بردن بودجه روزانه برای افزایش مدت زمان نمایش آگهی است.

تبلیغات گوگلی گران است؟ : محدود کردن موقعیت جغرافیایی

محدود کردن موقعیت جغرافیایی آگهی‌ های تبلیغاتی، شیوه‌ ایست که می‌ تواند از کلیک‌ های بی‌ حاصل و هدر رفتن سرمایه شما جلوگیری کند. هم چنین، سرویس ادوردز به شما اجازه می‌ دهد تا با تنظیمات Device Targeting نمایش آگهی‌ های خود را به دستگاه‌ های موبایل و تبلت یا لپتاپ و کامپیوتر دسکتاپ محدود کنید. مثلا وقتی آگهی خرید و دانلود یک اپلیکیشن را منتشر می‌ کنید، دلیلی ندارد که تبلیغات گوگلی خود را به کاربران غیرموبایلی نشان بدهید. در نتیجه با فیلتر کردن این بخش از کاربران، می‌ توانید از کلیک بی‌ حاصل جلوگیری نمایید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.