منو اهورا وب

تبلیغات گوگل برای سایت

تبلیغات گوگل برای سایت ها با اهوراوب

حتماً تا بحال در هنگام سرچ کلمات کلیدی در صفحه های نتایج جست‌ و جوی گوگل دیده اید که در نتایج مرتبط ٬ تبلیغات متنی کوچکی با نشان عبارت ادوردز نشان داده میشوند که همان تبلیغ گوگل ادز Google Adwords هستند. با تبلیغات در گوگل ادوردز در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون صرف وقت و بدون نیاز به پرداخت هزینه هنگفت بابت سئو وب سایت، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و نمایش آگهی شما بطور رایگان انجام شده و فقط در در ازای کلیک مخاطبان روی تبلیغ گوگل شما و ورود به صفحه ی سایت تان هزینه پرداخت می کنید. به این روش پرداخت به ازای کلیک یا همان PPC گفته می شود.

اگر برای کسب و کار آنلاین خود تبلیغات مختلفی را تجربه کرده‌ اید و به نتیجه‌ ای نرسیده‌ اید، توصیه می‌ کنیم تبلیغات گوگلی را با اهوراوب امتحان کنید. اینکه چقدر می‌ خواهید برای تبلیغ در گوگل هزینه کنید بستگی به خودتان دارد، می‌ توانید از پلن‌ های ادوردز با قیمت پایین شروع کنید و پس از مشاهده موفقیت، بودجه تبلیغات خود را افزایش دهید.

در تبلیغات گوگل شما فقط زمانی که کسی واقعا به محصول شما علاقمند باشد و روی تبلیغ آن کلیک کند، هزینه می‌ پردازید. پس نگران هزینه هایی که برای تبلیغات می‌ کنید، نباشید.

برای این که یک تبلیغات گوگلی موفق و تضمینی داشته باشید ، اهوراوب آماده همکاری با شماست. برای ارتباط با ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده اخر سایت با ما تماس بگیرید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.