منو اهورا وب

تعرفه سئو سایت چقدر است؟

تعرفه سئو سایت چقدر است؟

تعرفه سئو سایت با توجه به اهمیت بسیار زیاد ارتقا رتبه وبسایت ها در نتایج موتورهای جستجو از جمله سوالات پرتکراری می باشد که با آن مواجه هستیم. واقعیت این است که قیمت سئو سایت به فاکتورهای مختلفی بستگی داشته و به طور دقیق نمی توان نرخ آن را اعلام کرد. اما برای رفع ابهامات در انتخاب بهترین شرکت سئو سایت در ادامه نکاهی جامع به این مساله خواهیم داشت. با اهوراوب همراه باشید.

تعرفه سئو سایت گران است؟

در دنیای امروز که طراحی سایت و ورود کسب و کارها به دنیای فروش آنلاین از مهم ترین گام ها در موفقیت می باشد، سئو را نباید نادیده گرفت. سئو یا بهبود سایت برای موتورهای جستجو که البته در سالهای اخیر به بهبود تجربه کاربری از جستجو تغییر پیدا کرده است، نقش بسیار مهمی در افزایش ترافیک سایت و فروش بیشتر برند مورد نظر دارد.

شاید تا بیست سال قبل سئو و کسب رتبه های برتر در نتایج جستجو گوگل و سایر موتورهای جستجو کار سختی نبود، اما دنیای امروز رقابت حرف اول را می زند. به همین خاطر برای موفقیت در سئو وب سایت باید فرآیند سخت و پیچیده و البته زمان بری را طی کنید. به همین خاطر است که اغلب افراد احساس می کنند که تعرفه سئو سایت گران است.

واقعیت این است که گروهی از افراد متخصص و کارشناسان در ارتقا سایت ها نقش دارند و چندین ماه و حتی سال زمان را به این کار اختصاص می دهند. در نتیجه نباید انتظار مبالغ پایین برای این کار را داشت. اما می توان به این سوال به گونه ای دیگر پاسخ داد. اگر فرآیند سئو سایت حرفه ای انجام نشود و نتایج خوبی را دریافت نکرد، در این صورت مبلغ و قیمت سئو سایت که توسط شرکت مربوطه ارائه شده است گران خواهد بود. چون بازخورد و نتیجه ای در ازای کار آنها دریافت نکرده اید.

مطالب پر بازدید : 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی

تعرفه سئو سایت

قیمت سئو سایت

برای درک بهتر سوال قبل که آیا قیمت سئو سایت گران است یا خیر، بهتر است با فاکتورهای موثر در این زمینه آشنا شوید. به عبارت دیگر، بهتر است بدانیم که چطور می توان گران یا ارزان بودن این فرآیند را تخمین بزنیم. هزینه سئو سایت به چند فاکتور مهم وابسته می باشد که عبارتند از:

سئو تکنیکال

یکی از اصلی ترین هزینه هایی که برای سئو سایت پرداخت می شود، مربوط به سئو تکنیکال می باشد. بررسی شیوه کدنویسی و استانداردسازی آن ها و همچنین بررسی ساختار کلی صفحات در این مرحله انجام میشود. با توجه به اینکه برنامه نویسی و اطلاع از شیوه های استاندارد سازی کاملا تخصصی می باشد، در نتیجه فرآیند سئو تکنیکال زمان بر و البته هزینه بر است.

از دیگر کارهایی که در این مرحله انجام میشوند، بهبود سرعت سایت می باشد. اگر زیباترین و حرفه ای ترین طراحی سایت را انجام داده باشید، اما سرعت آن آزاردهنده و کند باشد، در نهایت خروجی آن چیزی جز رتبه های نامطلوب از طرف موتورهای جستجو نخواهد بود.

توجه داشته باشید که بهبود سرعت سایت و بهینه سازی حجم صفحات و مدت زمان load شدن آنها اگر بیشتر از 3 ثانیه باشد، کاربران صفحه را ترک خواهند کرد. در نتیجه نرخ پرش سایت به شدت افزایش پیدا کرده و این بدترین تجربه خواهد بود.

هر اندازه سئو تکنیکال حرفه ای تر و توسط افراد متخصص انجام شود، قطعا نتیجه بهتری را دریافت خواهید کرد. در این صورت تعرفه سئو وبسایت با توجه به خروجی و نتایج خوبی که کارفرما دریافت می کند، بدون شک زیاد نخواهد بود.

سئو on page

بخش بعدی هزینه سئو سایت به سئو داخلی صفحات و بازاریابی محتوایی آن مربوط می شود. اگر خودتان برای تولید محتوای سایت استراتژی تعریف کرده اید و مطالب را بر روی سایت قرار می دهید، ممکن است هزینه ها تغییر کند. البته این در صورتی می باشد که تولید محتوا سایت کاملا سئو شده و مطابق با استانداردهای موتورهای جستجو انجام شده باشد. در غیر این صورت بررسی اشکالات محتوا و تعریف استراتژی مناسب توسط تیم سئو باید انجام شود که هزینه بر خواهد بود.

تحلیل رقبا، کلکات کلیدی پر رقابت و مناسب و بررسی و آنالیز اشکالات موجود در مطالب و محتوای قدیمی سایت و بهبود آنها از جمله مواردی هستند که می توانند در قیمت سئو سایت تاثیرگذار باشند.

سئو off page

سئو سایت تنها به استانداردسازی صفحات و محتوای آن ختم نمیشود. بلکه باید به دنبال تمام فرصت ها برای ارتقا سایت بود. سئو off page از جمله گام های بسیار مهم در سئو وب سایت می باشد که نباید از آن غافل شد. در این گام لینک سازی خارجی و خرید رپورتاژ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و تبلیغات برای افزایش ترافیک سایت انجام میشود.

دقت داشته باشید که خرید رپورتاژ از سایت های معتبر هزینه بر می باشد و با توجه به رتبه سایت، قیمت آنها افزایش پیدا می کند. در نتیجه ممکن است بخشی از هزینه سئو سایت به این مساله ارتباط داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه : سئو بهتر است یا تبلیغات گوگلی؟

تعرفه سئو سایت چقدر است ؟ - اهوراوب

قیمت طراحی سایت و سئو

در طراحی سایت و سئو ممکن است طراحی سایت توسط گروه دیگری انجام شود و سئو آن به شرکت دیگری سپرده شود. در برخی از مواقع نیز ممکن است طرحی وب سایت و سئو همگی به یک تیم اختصاص داده شود. مطمئنا قیمت طراحی سایت و سئو بیشتر از سئو به تنهایی خواهد بود.

به عنوان یک تجربه و پیشنهاد کلی که بسیاری از سئو کاران نیز با آن موافق هستند، بهتر است طراحی سایت و سئو را به یک تیم بسپارید. شاید برایتان سوال باشد که چرا؟ این مساله مخصوصا در سایت های پیچیده که قابلیت های مختلفی دارند و تابع های ریاضی پیچیده و الگوریتم های خاصی بر روی آنها اجرا میشود، از اهمیت بیشتری برخوردار می گردد.

شیوه کدنویسی، تعیین url صفحات، دسته بندی مطالب و صفحات و تعریف تگ و غیره کاملا تخصصی می باشد. علاوه براین، ممکن است علیرغم اشکالات زیادی که از نظر سئو دارند نتوان آنها را تغییر داد. چون تغییر url و دسته بندی ها مشکلات زیادی را برای سئو بوجود می آورد. در نتیجه، اگر از همان ابتدا طراحی سایت و سئو همزمان با هم توسط گروه متخصص در این زمینه انجام شود، قطعا نتیجه بهتری خواهد داشت و از نظر زمانی نیز زودتر به نتیجه خواهید رسید.

تبلیغات گوگلی

علاوه بر تکنیک های به کار رفته در بهبود و ارتقا سایت، ممکن است بخواهید در کمترین زمان ترافیک مناسب و خوبی به سمت سایتتان هدایت شود. علاوه براین، با افزایش ترافیک ممکن است بخواهید محصول خاصی را بدون شرکت کردن در رقابت و با راحت ترین شیوه در رتبه اول گوگل قرار دهید. تبلیغات گوگلی در این شرایط کاربرد دارد که با پرداخت هزینه می توانید برای مدت زمان محدود به جایگاه مطلوبی دست پیدا کنید. البته دقت داشته باشید که هزینه تبلیغات گوگلی کاملا با سئو متفاوت می باشد.

سئو سایت ارزان؟

سئو سایت مساله و مهارتی کاملا تخصصی می باشد و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، با انجام پروژه های واقعی و عملی تجربیات زیادی را بدست آورده اند. در مقابل افراد و شرکت های نوپای زیادی هستند که با تبلیغاتی از قبیل سئو سایت ارزان قصد جذب مشتری دارند. واقعیت این است که همیشه نمی توان به این گروه از افراد اعتماد کرد. البته افرادی نیز هستند که نرخ و قیمت سئو سایت را نجومی اعلام می کنند که بدور از واقعیت است.

بر اساس کارهایی که روی سایت انجام میشود، میزان رقابت در حوزه مورد نظر و تعداد کلماتی که سایت با آنها رتبه های مطلوبی بدست می آورد، قیمت و تعرفه اعلام میشود. در نتیجه ارزان بودن های زیاد دلیل خوبی برای انتخاب چنین شرکت هایی نمی باشد.

پیشنهاد ویژه : ارتقاء رتبه سایت چگونه صورت می گیرد؟

تعرفه سئو سایت را میدانید؟- اهورا وب

تعرفه سئو سایت در تهران

از جمله کسب و کارهایی هستید که ورود به دنیای فروش آنلاین برایتان مهم می باشد و می خواهید به رتبه های مطلوب در نتایج جستجو گوگل و سایر موتورهای جستجو دست پیدا کنید؟ آیا به دنبال بهترین و واقعی ترین تعرفه سئو سایت در تهران هستید؟ با توجه به مواردی که به آن اشاره شد، قصد دارید طراحی سایت و سئو را به یک تیم حرفه ای بسپارید؟ کافیست با اهوراوب همراه باشید.

شرکت طراحی و سئو سایت اهوراوب با ارائه خدمات متنوع از قبیل سئو، طراحی سایت، تبلیغات گوگلی و تولید محتوا مجموعه ای کامل از آنچه میخواهید می باشد. برای اطلاع از تعرفه سئو سایت کافیست از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده نمایید و یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

Post A Comment