ثبت شرکت - اهورا وب

ثبت شرکت

چرا ثبت شرکت را انجام بدهیم؟ عموم افراد قبل از انجام این کار از خود می پرسند که چرا واقعا لازم است تجارت خود را ثبت کنند و در انتها به این نتیجه می رسند که ثبت شرکت ضروری نیست! ما با سال ها تحقیق به این نتیجه رسیده ایم که ثبت شرکت امری مهم و ضروری است.

می توان گفت که موفقیت یک تجارت و برند بستگی به این موضوع دارد. شرکت هم خانواده کلماتی مانند شراکت و شریک می باشد. اگر بخواهیم به طور کلی یک شرکت را معرفی کنیم به مجموعه ای از اشخاص ( 2 نفر به بالا ) که یک فعالیت را در پیش می گیرند و از آن سود به دست می آورند و با کسر هزینه ها سود باقی مانده را میان افراد تقسیم می کنند شرکت می گویند.

امروزه همه ی افراد دارای کسب و کار هستند و با دیگر افراد در مشارکت هستند این افراد ناخودآگاه یک شرکت دارند. اما تفاوت این شرکت ها با سایر شرکت ها این است فعالیت آن ها به صورت رسمی نیست! برای رسمی بودن شرکت شما هم باید ثبت شرکت را انجام بدهید. در این زمینه می توانید با شرکت اهورا وب در ارتباط باشید.

انواع ثبت شرکت ها

شرکت تجاری

یکی از انواع شرکت ها ، شرکت تجاری می باشد ، با وجود شرکت تجاری شما می توانید فعالیت های تجاری و بازرگانی خود را انجام بدهید. البته اگر می خواهید مشتریان بیشتری داشته باشید باید به رسمی بودن فکر کنید.

این امر برای شما با ثبت شرکت به راحتی امکان پذیر می باشد. شرکت های تجاری خودش به شاخه های زیادی تقسیم بندی می شود که شما می توانید با انواع شرکت تجاری در زیر آشنا شوید:

✔️ شرکت سهامی

✔️ شرکت مختلط سهامی

✔️ شرکت تعاونی

✔️ شرکت مختلط غیر سهامی

✔️ شرکت نسبی

✔️ شرکت تضامینی

✔️ شرکت های با مسئولیت محدود

ثبت شرکت - قیمت ثبت شرکت

شرکت مدنی

نوع دیگر شرکت ها مربوط به شرکت های مدنی می باشد. این شرکت ها به این صروت است که شرکت یک مدیر مشخص ندارد بلکه هر کسی به صورت کاملا جداگانه مسئول و مالک سرمایه ی خود می باشد. اگر بخواهیم به طور واضح بیان کنیم می توان گفت که این شرکت ها به صورت مشارکتی اداره می شود.

این شرکت ها معروف تر از شرکت های تجاری هستند که پس ثبت برند و شرکت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در زیر می توانید با انواع این شرکت ها بیشتر آشنا شوید:

✔️ شرکت سهامی خاص

✔️ شرکت دانش بنیان

✔️ شرکت با مسئولیت محدود

✔️ شرکت غیر سهامی

✔️ شرکت نسبی

✔️ شرکت تضامینی

ثبت شرکت - اهوراوب

مراحل ثبت شرکت چگونه است؟

اگر کمی به عقب برگردیم می توان گفت که ثبت شرکت کار سختی بود و مشکلات مخصوص به خود را داشت چرا که مراحل زیادی داشت.

برای ثبت شرکت باید به سازمان ثبت شرکتها مراجعه می شد ، فرم ثبت شرکت دریافت می شد و بعد از آن فرد موردنظر باید فرم ها را تکمیل می کرد ، مدارک لازم را ارائه می داد و پس پرداخت هزینه باید منتظر می ماند تا شرکت موردنظر آن ها به ثبت برسد. اما امروزه این مشکل به راحتی حل شده است.

با وجود شرکت ثبت شرکت دیگر نیاز نیست زمان زیادی را صرف این کار کنید. عموما ثبت کردن شرکت مدت زمان زیادی می برد و شما باید زمان و هزینه ی زیادی را به خرج بدهید. موسسه ثبت شرکتی می تواند این کار را برای شما انجام بدهد.

برای این امر کافیست نوع شرکت و مدارک لازم را در اختیار آن ها قرار دهید تا این امر را برای شما در مدت زمان کمی محقق سازند. برای ثبت شرکت خود بر روی لینک زیر کلیک کنید و با اهورا وب در ارتباط باشید.

با دلایل ثبت شرکت آشنا شوید!

حرفه ای تر بودن

با ثبت کردن شرکت شما به مشتریان ثابت می کنید که چقدر در کار خود حرفه ای و جدی هستید.

امنیت نام تجاری

با ثبت کردن نام تجاری خود می توانید از استفاده نام شما در دیگر کسب و کارها جلوگیری کنید.

دسترسی به بودجه

با ثبت برند و شرکت خود می توانید از وام های بزرگ و کوچک به راحتی بهره مند بشوید و به منابع مالی دسترسی داشته باشید.

جدا کردن امور مالی شخصی و تجاری

با بهترین شرکت ثبت می توانید امور مالی شخصی خود را از امور مالی تجاری جدا کنید و مشکلات را برطرف کنید.

تداوم تجارت

با ثبت شرکت و همچنین در ادامه طراحی سایت می توانید باعث تداوم تجارت خود شوید و صاحب بهترین ها شوید.

ایجاد کسب و کار

در کنار این که تبدیل به یک برند موفق می شوید باعث ایجاد کسب و کار میان افراد می شوید و شرکت را رونق می دهید.

ثبت شرکت - خدمات ثبت شرکت
از ثبت شرکت تا طراحی سایت!

بیشتر افراد بعد از این که ثبت کردن شرکت یا تغییرات مربوط به ثبت شرکت تجاری را انجام می دانند فکر می کنند همه چیز تمام شده است اما این تازه شروع ماجرا است شما بعد از انجام این کار باید برند و شرکت خود را حفظ کنید و آن را مخاطبان خود معرفی کنید. به همین علت افراد شروع به تبلیغات می کنند.

یکی از روش هایی که شما به عنوان کارفرما می توانید در پیش بگیرید طراحی وب سایت می باشد. طراحی سایت شامل زیر شاخه های طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی و… می شود.

شما می توانید با انجام تمام این مراحل تبدیل به یک برند تجاری موفق بشوید. اگر بعد از مراحل ثبتی به دنبال این هستید که طراحی سایت را انجام بدهید در این زمینه نیز تیم اهورا وب به شما کمک خواهد کرد. برای دیدن نمونه وب سایت هایی که توسط تیم ما طراحی شده است بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

سوالات متداول

برای ثبت شرکت توسط شرکت اهورا وب به چه مدارکی نیاز است؟

طبق آخرین قوانینی که ارائه شده است تنها نیاز به مدارک شناسایی اعضای شرکت می باشد. در ادامه شما باید نام شرکت ، نوع شرکت ، فعالیت شرکت ، میزان سرمایه ، سهم هر یک اعضا را مشخص کنید و به اطلاع ما برسانید تا بتوانیم برای ثبت کسب و کار شما ، ما اقدام کنیم.

چه مدت زمان می برد تا ثبت شرکت انجام بشود؟

برای ثبت کردن یک کسب و کار عموما مدت زمان 10 الی 15 روزه زمان لازم است. برای تایید نام شرکت باید 24 ساعت الی 72 ساعت زمان بگذرد تا انجام بشود.