منو اهورا وب

جدی گرفتن تبلیغ در تبلیغات گوگلی

جدی گرفتن تبلیغ در تبلیغات گوگلی

افزایش بازدید از فروشگاه

تبلیغات گوگلی می تواند به شما کمک کند تا میزان آگاهی بازدیدکنندگان را نسبت به فروشگاه فیزیکی تان افزایش دهد; و موجب بازدید بیشتر مشتریان بالقوه از فروشگاه تان گردد.
شما می توانید مکان های خاصی را برای نمایش تبلیغات گوگلی خود مورد هدف قرار دهید ، که مشتریان هدف شما در حول و حوش همان نواحی به دنبال خدمات یا محصولات مشابه کسب و کار شما هستند.

افزایش تماس های تلفنی

تبلیغات گوگلی می تواند به شما کمک کند تا تماس های تلفنی در ارتباط با کسب و کارتان افزایش یابد. شما می توانید تلفن های تماس خود را در کنار تبلیغات تان نمایش دهید، که به افراد کمک می کند تا به راحتی با شما تماس حاصل نمایند. حتی کاربران موبایل می توانند مستقیماً بر روی شماره تماس شما کلیک نموده و با شما تماس بگیرند.

افزایش فروش آنلاین

اگر شما به صورت آنلاین به فروش محصولات خود می پردازید، می توانید از سیستم تبلیغات گوگلی برای افزایش سفارش های بیشتر استفاده نمائید. کافیست تبلیغات خود را مستقیماً در معرض دید افرادی قرار دهید که در اینترنت به دنبال خرید محصولی مشابه محصول شما هستند، و آنها را مستقیماً به صفحه محصول هدایت نمائید تا بتوانند سفارش خرید خود را تکمیل نمایند.

همچنین، شما می توانید تعداد دفعاتی را که فردی از طریق تبلیغات گوگلی به صفحه محصول در وبسایت شما راه یافته است، مشاهده نمائید. این مورد به شما کمک می کند تا میزان بازگشت سرمایه کسب و کار خود را از طریق تبلیغات گوگل، تحلیل و اندازه گیری نموده و آن را بهبود ببخشید.

چگونه در گوگل تبلیغ کنیم ؟

کافیست با اهورا وب تماس بگیرید تا ظرف مدت کوتاه تبلیغات شما را با هر کلمه ای که میخواهید در رتبه اول نتایج گوگل فعال کنیم.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.