منو اهورا وب

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی انواع سایت

امروز هر فروشگاه و شرکتی به راه اندازی و استفاده از خدمات طراحی سایت نیاز دارد. با پیشرفت تکنولوژی و خریدهای اینترنتی هر کسب و کاری این نیاز را در خود احساس میکند که نیاز به یک سایت برای حضور در وب خواهد داشت. تا بتواند از این طریق خود را به افراد بیشتری معرفی نماید و مشتریان بیشتری را جذب کند.

خدمات طراحی سایت چیست و شامل چه کارهایی خواهد شد؟

به فرآیند طراحی و راه اندازی سایت از صفر تا صد خدمات طراحی سایت گفته میشود. این خدمات شامل برنامه ریزی و تعیین استراتژی برای سایت و طراحی و سئو سایت میشود. با طراحی سایت تازه کار شما آغاز خواهد شد و باید آنرا اصلاح کنید یا رتبه آنرا افزایش دهید.

طراحی سایت فریندی است که از جمع آوری ایده ها و زیبایی شناختی تا اجرای سایت را در بر خواهد گرفت. طراحی با هدف ارائه مطالب در صفحات وب انجام میگیرد تا کاربران بتوانند از طریق مرورگر به شما دسترسی داشته باشند. طراحی وب سایت شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف میگردد که از تولید تا نگهداری سایت را در بر خواهد گرفت.

از جمله کدنویسی استاندارد و نرم افزاهای اختصاصی، طراحی تجربه کاربری و بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو. طراحی وب علاوه بر قالب نمایشی سایت شامل طراحی گرافیکی صفحات موچود در سایت نیز خواهد شد. ظاهر سایت اولین چیزی است که ذهن مخاطب را درگیر و توجه او را جلب خواهد کرد.

در طراحی سایت باید از الگوی خاصی و ثابتی استفاده میشود تا کاربر در زمان استفاده از سایت سردر گم نشود. اغلب واژه طراحی تنها له عنوان جنبه بصری کار شناخته میشود اما در مورد وب سایت شامل عناصر بیشتری از جمله عنصر انتزاعی، منطق ناوبری، عادت های کاربری، ارگونومی و … میگردد. پیاده سازی این اصول و موارد به استفاده راحت تر و سریع تر از سایت کمک خواهد کرد.

خدمات طراحی سایت اهوراوب

اجزای بصری در طراحی سایت چیست ؟

در طراحی سایت ابتدا باید اجزای بصری مورد توجه قرار بگیرد. به این ترتیب گرافیک و تبلیغات و متن در سایت مرتب میشوند. در دنیای وب یک هدف کلی برای نمایش اطلاعات به کاربران وجود دارد تا بتوانند به صورت یکپارچه به سایت دسترسی داشته باشند.

مورد بعدی انتخاب رنگ برای سایت است که به سلیقه و زمینه کار مشتری بستگی دارد. همچنین نظر طراح هم در انتخاب رنگ دخیل خواهد بود. گرافبک سایت مورد بعدی است که باید ر زمان طراحی سایت به آن توجه کرد. گرافیک برای سایت شامل لوگو، کلیپ، تصاویر و آیکون ها میشود. برای کاربر پسند بودن سایت باید گرافیک سایت منطبق رنگ و طرح آن طراحی شود. استفاده از فونت مناسب میتواند طراحی سایت را بهبود ببخشد. اکثر مرورگرها تنها قادر به خواندن تعدادی از فونت ها هستند. این فونت ها به عنوان “فونت وب ایمن” شناخته میشوند. پس انتخاب آنها سایت شما را قابل پذیرش خواهد کرد.

مورد مهم دیگر برای سایت تولید محتوا است. بخش محتوا و طراحی باید هماهنگ با هم پیش برود. به این ترتیب که پیام سایت در متن و تصویر با هم همخوانی داشته باشند و مخاطب را سردرگم نکند. همچنین محتوا باید مناسب موتورهای جست و جو باشد و کلمات کلیدی در آن استفاده شوند.

مطالب پربازدید :

طراحی سایت چاپخانه 

سئو در سال 2018

استفاده از تکنیک های خارجی در سئو

طراحی سایت پزشکی

خدمات طراحی سایت سئو سایت

طراحی سایت را از ما بخواهید!

آیا تا به حال به اینکه بعد از راه اندازی و طراحی سایت قرار است چه خدماتی را دریافت کنید فکر کرده اید؟

زمانی که طراحی سایت انجام میشود یعنی فقط ظاهر و ترتیب آن درست شده است و خیلی از موارد دیگر برای سایت شما باقی مانده است که آن ها جزء خدمات طراحی سایت میشود که آن شرکتی که سایت شما را طراحی کرده است باید به شما ارائه کند.

خدمات طراحی سایت :

*بهینه سازی سایت

*پشتیبانی رایگان تا یک سال

*تبلیغات گوگلی

*سئو

*تولید محتوا

*امنیت مناسب

*مناسب برای همه نوع نمایشگر

و …

جزء مواردی است که باید علاوه بر طراحی سایت این خدمات را هم دریافت کنید ، گروه تخصصی اهورا وب علاوه بر طراحی تخصصی و متفاوتی که انجام میدهد این خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد و در زمان ساعت کاری به مشکلات شما پاسخ میدهد و سریعا مشکل را حل می کند.

بعضی شرکت های طراحی سایت هستند که در زمینه پاسخگویی به مشتری کم کاری میکنند و باعث نارضایتی میشوند ولی اهوراوب در زمینه پاسخگویی به مشتری و حل کردن مشکلات وب سایت آنها سریعا اقدام میکند و به سایت رسیدگی میکند. در زمینه ی  سئو سایت هم تلاش بر این دارد که سایت شما را در رتبه های اول سرچ گوگل قرار دهد تا شما مشتریان بیشتری دریافت کنید و کسب و کارتان رونق پیدا کند. تیم تخصصی اهورا وب در زمینه های دیگر از جمله :تبلیغات گوگلی و تولید محتوا در خدمات شما مشتریان عزیز می باشد. از طریق لینک زیر برای مشاوره و ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

Post A Comment