منو اهورا وب

دنیای تبلیغات گوگلی و گوگل مپ

تبلیغات گوگلی

ساندار پیچای مدیر عامل گوگل در گفتگویی با تحلیلگران وال استریت ژورنال اعلام کرده است که گوگل قصد دارد با افزودن تبلیغات در نرم افزار گوگل مپ درآمد این شرکت را افزایش دهد، این خبر در حالی از سوی وی تایید شده که تا کنون گوگل مپ به رایگان و عدم توجه به تبلیغات افتخار می کرده است. تبلیغات گوگلی

وی گفته است خوشبختانه تا کنون تغییرات فراوانی در سرویس گوگل مپ صورت گرفته است و اگر شما بخواهید به مسافرت یا مکان تفریحی بروید می توانید اطلاعات بیشتری ار مکان های موردنیاز خود و رستوران ها داشته باشید، با توجه استقبال کاربران از این قابلیت می توان درآمد خوبی برای گوگل کسب کرد.

گوگل مپ که یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای تحت حمایت شرکت گوگل است به دلیل نقشه های به روز، تعیبین و اعلان مناطق و راه های پرترافیک، اطلاعات دقیق جاده ای و … بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته و افراد در هنگام سفر بسیار به این نرم افزار مراجعه می کنند.

طراحان گوگل مپ تا کنون هیچ گونه تبلیغاتی را در نرم افزار جای ندادند اما به نظر می رسد با توجه به استقبال خوب کاربران موبایلی از این برنامه صاحباتن گوگل به فکر درآمدزایی و افزوده تبلیغات از طریق این برنامه شده اند.

کارشناسان می گویند در آینده ای نزدیک این قابلیت به گوگل مپ افزوده خواهد شد اما ساندر پیچای مدیرعامل گوگل خبر دقیقی در این خصوص نداده است.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.