منو اهورا وب

راهکارهای تولید محتوا و سئو

راهکارهای تولید محتوا و سئو

در این مقاله درباره ی راهکارهای تولید محتوا و سئو اطلاعاتی را به شما می دهیم که میتواند به شما کمک کند تا محتوایی کاربرپسند و هدفمند تولید کنید و رتبه ی یک گوگل را برای خود به دست بیاورید.
در اولین قدم برای ورود به ایجاد محتوای کاربردی، باید درخواست مخاطب را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید اینکه کاربر از شما چه میخواهد و حرف او چیست؟ گوش دادن به مخاطب بهترین نتیجه را میتواند برای شما رقم بزند چون آن مخاطب قرار است مشتری  شما شود و در واقع شما هر عملی را انجام میدهید تا بتوانید مشتری بالقوه ایجاد کنید و او را به مشتری نهایی تبدیل کنید.

برای این کار باید تعامل خود را با مخاطبان افزایش دهید و مشکل را برطرف کنید. سئو و تولید محتوا رابطه ی کاملا متقابلی با یک دیگر دارند. هر چقد محتوایی که تولید می کنید باارزش تر باشد سئو شما قوی تر خواهد بود و هر چقدر سئوی قوی تری داشته باشید رتبه بهتری را می توانید از گوگل کسب کنید.

راهکارهای تولید محتوا و سئو - اهورا وب

تولید محتوا و سئو

مرحله بعدی تولید محتوا این است که به این فکر کنید مخاطب شما دقیقا کیست و شما برای فروش محصول یا خدمت خود نیاز به جذب چه مشتری و مخاطبی دارید؟ وقتی بدانید که می خواهید چه محتوایی را تولید کنید در آن زمان است که محتوای شما ارزش پیدا خواهد کرد و از طریق سئو موفق رتبه کسب خواهید کرد. منظور من این است که باید جامعه هدف خود را تفکیک کنید و کمی روی آن متمرکز شوید.

اگر محصول شما یک محصول صنعتی است مطمئنا مخاطبینی که برای سرگرمی در سن نوجوان وارد اینترنت میشوند و یا خانم های جوان که در سایت و کانالی در حوزه کودکانشان مشغول فعالیت هستند نمیتواند جامعه هدف مشتری شما را پوشش دهد و صرف کردن انرژی در این فضا شاید فقط از شما انرژی کاذب بگیرد. باید تولید محتوا و سئو وب سایت را برای افرادی انجام بدهید که به دنبال محصولات صنعتی هستند و می خواهند نیاز خود را از این طریق برطرف کنند.
اگر به مصرف کنندگان خود توجه کنید و نظریات آن ها میان خودشان را دنبال کنید میتوانید نتایج بسیار خوبی بگیرید، مثلا آنچه آنان در زمینه نقصی از یک محصول مشابه محصول شما صحبت میکنند و یا از خدمتی افزوده که باعث توجه آنان شده است و یا مسئله ایی که بسیار برای آنان جلب توجه  کرده است. هر چقدر تولید محتوا شما تخصصی تر باشد قطعا نیازهای بیشتری از آن برطرف خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی:

سئو عامل تاثیرگذاری بر رشد درآمدی

سئو نیازمند صبر و حوصله

راهکارهای تولید محتوا و سئو - اهوراوب

چرا به تولید محتوا و سئو اهمیت بدهیم؟

تولید محتوا و سئو بیشترین کمک را به بازدید وب سایت شما می کند. البته این نکته را فراموش نکنید طراحی سایت حرفه ای نیز در این زمینه کمک بزرگی می کند. اما وقتی سئو خوب و محتوای باارزش تولید کنید بازدید بیشتری به دست خواهید آورد. در ادامه به راهکارهای تولید محتوا و سئو باز هم پرداخته ایم!

به موضوعات داغ میان مصرف کنندگان توجه داشته باشید. اگر مشتریان خود را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنید یا این شانس را دارید که نگاهی به حساب‌های آنها در شبکه‌های اجتماعی بیاندازید. زمانی که حتی علاقه مخاطبین هدف خود را پیدا کردید خیلی راحت میتوانید محتوای مورد علاقه مشتریان خود را تولید کنید.

در همین رابطه بخوانید:

دقت و توجه در طراحی سایت

مزیت طراحی سایت برای آژانس هواپیمایی

راهکارهای تولید محتوا و سئو - قیمت سئو وب سایت
تاثیر محتوای خوب بر روی سئو

زمانی که مطالب و محتوا را جوری طراحی میکنید که فقط جنبه تبلیغ و فروش دارد، این امر سبب میشود که کاربر در مرکزیت توجه شما قرار نگیرد و زمانی که این اتفاق می افتد کاربر نقشش کم رنگ میشود قطعا کاربر با دیدن این محتوا وب سایت شما را ترک خواهد کرد و شما از گوگل رتبه مناسبی دریافت نخواهید کرد چرا که محتوای نامناسب بر روی سئو وب سایت نیز تاثیرگذاری بالایی دارد.

این امر حتی در سئو وب سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر اهمیت ویژه ایی دارد بحث اجتماعی بودن مطالب و مشارکت کاربر و توجه کاربر به محتوا که نتیجه آن توجه و اعتبار موتور جستجوگر به محتوای شما میتواند باشد. به جای اینکه در مورد محصولات و خدماتتان خیلی نظریه بپردازید و محتوای زیاد تولید کنید به این مورد بپردازید که کحصول شما چه کاربردی برای کاربران دارد و چه دردی از آن ها دوا می کند.

کاربران به دنبال جنبه کاربری هستند و مایل هستند در مورد محصولات وخدماتی مطالعه کنند که جنبه کاربردی آن برایشان آورده شود.وقتی جنبه کاربردی را ذکر میکنید به صورت نامحسوس میتوانید محصول خود را هم ارائه دهید.

سفارش سئو وب سایت

برای سفارش سئو می توانید با شرکت اهوراوب در ارتباط باشید. تیم حرفه ای اهوراوب تخصص کافی در زمینه ی سئو را دارد و بهتر از هر کسی می داند چگونه در مدت زمان کمی وب سایت شما را به صفحه ی اول گوگل برساند. برای سفارش سئو وب سایت می توانید با ما در ارتباط باشید. شرکت ما علاوه بر خدمات سئو خدماتی همچون طراحی سایت ، تولید محتوا ، تبلیغات گوگلی و… را به مشتریان خود ارائه می دهد. برای سفارش سئو حرفه ای بر روی لینک زیر کلیک کرده و با ما در ارتباط باشید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.