منو اهورا وب

سئو یا بهینه سازی سایت یعنی چه

سئو یا بهینه سازی سایت یعنی چه ؟
«سئو» تلفظ عامیانه واژه «SEO» با تلفظ صحیح «اس ای ا» و مخفف «Search Engin Optimization» بوده و معنی لغوی آن «بهینه سازی موتورهای جستجو» می باشد. معنی کاربردی سئو یعنی «بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو».

«سئو» به کلیه فعالیت هایی اطلاق می گردد که در نهایت منجر به ارتقاء رتبه سایت در نتایج جستجوی کلمات کلیدی در موتورهای جستجوی وب (همچون گوگل، یاهو، بینگ و …) می شود.

متخصص سئو کیست؟
« متخصص سئو » به فردی گفته می شود که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت دارای تجربه کافی و اطلاعات به روز بوده تا بتواند در نتیجه این تجربه هر چه سریعتر شما را به ارتقا رتبه سایت نائل نماید.

چرا باید وب سایت خود را بهینه سازی کنیم؟
منطقی ترین هدف طراحی سایت را می تواند کمک به معرفی خدمات، ارائه اطلاعات مفید، فروش بیشتر و توسعه تجارت و کسب و کار یک شرکت، کارگاه یا بنگاه اقتصادی کوچک و یا یک فرد حقیقی دانست. زمانی که شما یک وب سایت یا پرتال طراحی کردید یا باید با تبلیغ های گوناگون آنلاین یا روش های بازاریابی سنتی به هدفتان برسید یا باید از طریق تبلیغ هدفمند یعنی همان «سئو» به مقصود خود نائل شوید. چرا می گوییم هدفمند؟ فکر کنید شما به دنبال فردی برای بهینه سازی سایت خود می گردید. در این روش یکی از بهترین شیوه های عصر فناوری اطلاعات، گرفتن نتیجه دلخواه از موتورهای محبوب اینترنتی به سردمداری گوگل می باشد. بسیاری از افراد برای رسیدن به این نتیجه در اینترنت واژه متخصص سئو، سئو، بهینه سازی سایت ، ارتقای سایت در گوگل را جستجو خواهند کرد و بسیار بدیهی است که اکثر افراد فقط به مشاهده لینک های موجود در ده نتیجه اول و تا حدودی به لینک اول بسنده خواهند نمود و …

به چه دلیل باید از متخصص سئو کمک بگیریم؟
صرفه جویی در بزرگترین سرمایه یعنی «زمان»

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.