سئو خارجی

سئو خارجی

هر اقدامی که بیرون از صفحه ای از سایت، برای بالا آوردن آن در نتایج گوگل و بهبود وضعیت سئو آن انجام می شود، سئو خارجی است.

روش ها و اقدامات سئو خارجی می توانند شامل اعمالی روی صفحات دیگری از دامنه وبسایت هدف یا خارج از آن و در سایت ها و مکان های دیگر انجام شوند.

سئو خارجی یکی از مهمترین قسمت های سئو یک سایت می باشد به نحوی که در بهینه سازی سایت اهمیت سئو خارجی دو برابر بیشتر از سئو داخلی سایت می باشد.

مهم است که بدانید سئو خارجی یک سایت اهمیت بالاتری نیز دارد و همچنین دقت بیشتری را نیز می طلبد ، چرا که تاثیر گذاری این موضوع بیشتر است همانطور که می تواند باعث ارتقای سایت شما شود همانطور می تواند سبب ریزش و افت موقعیت سئو سایت شما نیز در گوگل باشد.

موارد تاثیر گذار بر روی سئو سایت خارجی :

ثبت نام در موتور های جستجو قدرتمند

یکی از بهترین روش ها جهت کار بر روی سئو داخلی کار بر روی موتور های جستجو و ثبت لینک سایت در موتور های جستجو پر اهمیتی مانند گوگل و یاهو می باشد.

ثبت لینک سایت در دایرکتور های مهم

با این کار شما در رفرنس های جهانی ثبت خواهید شد و این باعث بالا رفتن ارزش سایتان و دسترسی اسان تر موتور های جستجو به شما خواهد بود.

فعال بودن صفحات سایت در شبکه های اجتماعی

کار کردن بر روی شبکه های اجتماعی که امکان ایجاد صفحه برای سایتتان را نیدهد و به اشتراک گذاری مطالب شما در سایت هایی مانند فیس بوک و گوگل باعث بالا رفتن رتبه سئو خارجی سایتتان خواهد بود.

به اشتراک گذاری مطالب در فروم های معروف

فروم ها یکی از مهمترین منابع اطلاعاتی برای مردم میباشند شما نیز می توانید به معرفی سایت خود و فعالیت هایتان در این قسمت از دنیای اینترنت بپردازید.

به اشتراک گذاری مطالب در وبلاگ های مطرح

این مورد نیز به نوبه خود باعث ارتقای شما سئو خارجی شما میشود و یکی از فاکتور های مهم در سئو خارجی سایت است.

عمده مطالب بالا که جهت آشنایی هر چه بیشتر شما با سئو خارجی سایت بود در سئو داخلی سایت و در نتیجه بر سئو شما تاثیر گذار خواهد بود.

سئو خارجی

مهم ترین فاکتور سئو خارجی برای گوگل چیست ؟

گوگل اعلام کرده است که میزان گستردگی سایت ها در شبکه های اجتماعی جزء مهمترین عوامل رنکینگ سایت ها به شمار خواهد رفت.

شبکه های اجتماعی امروز بسیار پر مخاطب تر شده اند و بیشتر کاربران برای یافتن خدمات مد نظر خود در شبکه های اجتماعی جستجو می کنند، این امر باعث شده است، که تبلیغ در شبکه های اجتماعی به افزایش میزان فروش کالا و خدمات سایت های تبلیغ دهنده منجر شود.

بنابراین میتوان شبکه های اجتماعی را بعنوان ابزاری برای بازاریابی مطرح کرد. که می تواند بازاریابی کالا و بازاریابی محتوا را بخوبی در آن انجام دهد.

سئو خارجی

روش های مختلف لینک سازی برای سئو چیست ؟

لینک دارای فاکتور های مختلفی است که باید متخصصان سئو به آن توجه کنند. بعضی از آن ها را همه می دانند و بقیه تقریبا ناشناخته هستند.

لینک، مهم ترین فاکتور در سئو سایت و همچنین سئو خارجی است. هر لینک، یک رای از وبسایت مبدا به سایتی است که به آن لینک قرار داده شده.

مانند رای و نظرات مردم به موضوعات ( که عواملی مثل تخصص فردی که نظر را می دهد و اعتبار او و … در تاثیر گذاری نظر او موثر هستند )، لینک ها هم باید ویژگی هایی داشته باشند تا مورد تایید گوگل قرار بگیرند.

دامنه سایتی که لینک در آن قرار دارد اعتبار داشته باشد 

وبسایت های زیادی وجود دارند که شما می توانید از آن ها لینک دریافت کنید. بعضی از سایت ها به عنوان اسپم شناخته شده اند و لینک از آن ها ارزش بالایی ندارد.

کیفیت محتوای صفحه ای که لینک در آن قرار میگیرد

کیفیت محتوای صفحه ای از سایت که در آن ینک قرار می گیرد، مهم ترین فاکتور موثر در کیفیت لینک است. اگر لینک در صفحه ای که تعداد بسیار زیاد و غیر معمولی لینک خارجی در آن قرار دارد، ساخته شود،موثر نخواهد بود. لینک بهتر است به صورت طبیعی و به تعداد مناسب در یک صفحه وجود داشته باشد.

برای مشاهده ی موارد بیشتر در زمینه ی طراحی سئو حرفه ای میتوانید لینک زیر را دنبال کنید و در صورت سئو سایت خود با اهورا وب در ارتباط باشید.