سئو خارجی

سئو سخارجی - سئو سایت

سئو خارجی چیست؟

هر اقدامی که بیرون از صفحه ای از سایت، برای بالا آوردن آن در نتایج گوگل و بهبود وضعیت سئو آن انجام می شود، سئو خارجی است.

سئو خارجی یکی از مهمترین قسمت های سئو یک سایت می باشد به نحوی که در بهینه سازی سایت اهمیت سئو خارجی دو برابر بیشتر از سئو داخلی سایت می باشد.

ارزش و اعتبار یک وب سایت ار نظر موتور جستجو توسط سئو خارجی به دست می آید. گسترده ترین شاخه برای سئو، سئو خارجی می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

تکنیک های سئو خارجی

سئو خارجی - قمت سئو - اهورا وب

تولید محتوا برای سئو خارجی

اگر بر اساس اصول سئو بتوانید تولید محتوا را انجام بدهید به افزایش رتبه سایت شما بسیار کمک خواهد کرد. با تولید محتوا جدید و متفاوت می توانید کاربرانی که از سایت شما رفته اند را به وب سایت خود برگردانید.

هر زمان که وب سایت شما بروزرسانی بشود موتور جستجو سایت شما را مورد بررسی قرار خواهند داد به اصلاح میخزند.

این نکته را هرگز فراموش نکنید که هر چقدر بتوانید محتوای جدید برای وب سایت خود تولید کنید سایت شما رتبه و اعتبار بیشتری خواهد گرفت. تولید محتوا یکی از تکنیک های سئو خارجی سایت می باشد.

مهمترین نکته ای که در زمان تولید محتوا باید در نظر بگیرید این است که محتوای شما بر اساس اصول سئو نوشته شود.

سئو خارجی - قمت سئو - اهوراوب

اشتراگ گذاری عکس برای بهبود سئو خارجی

یکی از تکنیک های دیگری که برای سئو خارجی سایت وجود دارد و به آن باید توجه داشته باشید این است که اگر در وب سایت خود فروش محصلاتتان را انجام می دهید بهتر است عکس محصولات خود را درون وب سایت قرار بدهید.

با به اشتراک گذاشتن عکس های مربوط به محصولات خودتان می توانید هم از سایر رقبای خود بهتر دیده شوید و همچنین می توانید به سئو خارجی وب سایت خود کمک بزرگی بکنید.

هر چقدر عکس های بیشتر و متنوع تری در وب سایت قرار بدهید می توانید رتبه بهتری را از گوگل کسب کنید.

کاربران با دیدن عکس های محصولات شما زمان بیشتری را در وب سایت صرف خواهند کرد و این باعث ایجاد ترافیک برای وب سایت شما خواهد شد.

موارد تاثیر گذار بر روی سئو سایت خارجی :

⭐️ ثبت نام در موتور های جستجو قدرتمند: یکی از بهترین روش ها جهت کار بر روی سئو داخلی کار بر روی موتور های جستجو و ثبت لینک سایت در موتور های جستجو پر اهمیتی مانند گوگل و یاهو می باشد.

⭐️ ثبت لینک سایت در دایرکتور های مهم: با این کار شما در رفرنس های جهانی ثبت خواهید شد و این باعث بالا رفتن ارزش سایتان و دسترسی آسان تر موتور های جستجو به شما خواهد شد.

⭐️ فعال بودن صفحات سایت در شبکه های اجتماعی: کار کردن بر روی شبکه های اجتماعی که امکان ایجاد صفحه برای سایتتان را میدهد و به اشتراک گذاری مطالب شما در سایت هایی مانند فیس بوک و گوگل باعث بالا رفتن رتبه سئو خارجی سایتتان خواهد بود.

⭐️ به اشتراک گذاری مطالب در فروم های معروف: فروم ها یکی از مهمترین منابع اطلاعاتی برای مردم میباشند شما نیز می توانید به معرفی سایت خود و فعالیت هایتان در این قسمت از دنیای اینترنت بپردازید.

⭐️ به اشتراک گذاری مطالب در وبلاگ های مطرح: این مورد نیز به نوبه خود باعث ارتقای سئو خارجی شما میشود و یکی از فاکتور های مهم در سئو خارجی سایت است.

سئو خارجی - سفارش سئو - اهوراوب

روش های مختلف لینک سازی برای سئو چیست؟

لینک دارای فاکتور های مختلفی است که باید متخصصان سئو به آن توجه کنند. بعضی از آن ها را همه می دانند و بقیه تقریبا ناشناخته هستند.

لینک، مهم ترین فاکتور در سئو سایت و همچنین سئو خارجی است. هر لینک، یک رای از وب سایت مبدا به سایتی است که به آن لینک قرار داده شده.

دامنه سایتی که لینک در آن قرار دارد اعتبار داشته باشد 

وب سایت های زیادی وجود دارند که شما می توانید از آن ها لینک دریافت کنید. بعضی از سایت ها به عنوان اسپم شناخته شده اند و لینک از آن ها ارزش بالایی ندارد.

کیفیت محتوای صفحه ای که لینک در آن قرار میگیرد

کیفیت محتوای صفحه ای از سایت که در آن ینک قرار می گیرد، مهم ترین فاکتور موثر در کیفیت لینک است. اگر لینک در صفحه ای که تعداد بسیار زیاد و غیر معمولی لینک خارجی در آن قرار دارد، ساخته شود،موثر نخواهد بود. لینک بهتر است به صورت طبیعی و به تعداد مناسب در یک صفحه وجود داشته باشد.

مانند رای و نظرات مردم به موضوعات ( که عواملی مثل تخصص فردی که نظر را می دهد و اعتبار او و … در تاثیر گذاری نظر او موثر هستند )، لینک ها هم باید ویژگی هایی داشته باشند تا مورد تایید گوگل قرار بگیرند.

مهم ترین فاکتور سئو خارجی برای گوگل چیست ؟

گوگل اعلام کرده است که میزان گستردگی سایت ها در شبکه های اجتماعی جزء مهمترین عوامل رنکینگ سایت ها به شمار خواهد رفت.

شبکه های اجتماعی امروز بسیار پر مخاطب تر شده اند و بیشتر کاربران برای یافتن خدمات مد نظر خود در شبکه های اجتماعی جستجو می کنند، این امر باعث شده است، که تبلیغ در شبکه های اجتماعی به افزایش میزان فروش کالا و خدمات سایت های تبلیغ دهنده منجر شود.

بنابراین میتوان شبکه های اجتماعی را بعنوان ابزاری برای بازاریابی مطرح کرد. که می تواند بازاریابی کالا و بازاریابی محتوا را بخوبی در آن انجام دهد.

سفارش سئو سایت
سئو خارجی - اهوراوب

سوالات متداول

هر سوالی در زمینه ی سئو خارجی سایت دارید از ما بپرسید.

آیا شرکت اهوراوب می تواند رتبه یک گوگل را در یک کلمه کلیدی متعلق به من کند؟

بله اگر بخواهیم با شما صادقانه برخورد کنیم شرکت اهوراوب در مدت زمان کمی رتبه یک گوگل را برای سایت شما فراهم خواهد کرد.

سئو داخلی و سئو خارجی چه تفاوت هایی با هم دارند؟

سئو داخلی به کلیه اقداماتی گفته می شود که در درون یک سایت انجام می شود اما سئو خارجی با بهینه سازی محتوای سایت و همینطور کدهای HTML سایت سر و کار دارد.

فاکتورهای مهم برای سئو خارجی سایت شامل چه مواردی می شود؟

? ثبت سایت در گوگل مپ

? تولید محتوای خلاقانه

? برندینگ

? به اشتراگ گذاری عکس

? ساخت بنر تبلیغاتی

? بازاریابی از طریق ساخت ویدیو

? ایجاد کردن شبکه های فروش آنلاین در سایت