منو اهورا وب

سئو سایت تخصصی

سئو سایت تخصصی با اهوراوب

نمایش یک وبسایت در صفحه اول گوگل اتفاقی نیست، و این امر و نمایش داده شدن وب سایت ها در نتایج برتر گوگل و صفحه نخست GOOGLE حاصل تلاش گروهی از افراد و متخصصین گوگل است. به مجموعه فعالیتی که باعث می شود که یک سایت در یکسری کلمات کلیدی در صفحه نخست گوگل نمایش داده شود بهینه سازی وب و در اصل سئو SEO – SEARCH ENGINE OPTIMIZATION میگویند.

این نوع کسب و کار مثل هر کسب و کاری در ایران نوپا است و عمر آن به 15 سال بیشتر نمیرسد هر چند افرادی خود را بعنوان پدران سئو در ایران معرفی مینمایند ولی در واقع علم سئو SEO وبسایت بر گرفته شده از سال ها تلاش و الگوریتم شناسی افراد در حوزه تجارت الکترونیک است.

سئو دقیقا چیست؟

سئو سایت مسئله ایست که این روزها به بزرگ ترین دغدغه وبمستر و صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص میکند شما کدام گزینه در نتایج جستجو های موتور های جستجو و به ویژه گوگل باشید. قطعا همه به دنبال دست یابی به رتبه اول گوگل هستند.

برای رسیدن به این رتبه باید تلاش کرد و در این رقابت که روزبروز نیز سنگینتر میگردد، باید هر روز اطلاعات خود را بروزرسانی نمایید. آموزش سئو که این روزها به لطف داغ شدن بازار کسب رتبه های بالا مدتیست در وبفارسی جان گرفته است،

ولی اگر در این حین نیاز به مشاوره و یا اجرای حرفه ای سئو توسط شخص دیگری را داشته باشید، مهم ترین پیشنهاد ما به شما این است که حتما کار را به کاردان بسپارید. امروزه یکی از مشکلات بزرگ که گریبان گیر سئو و همچنین وب مسترها شده است، وجود اطلاعات غیر تخصصی و گاهی اشتباه در زمینه سئو در اینترنت میباشد که متاسفانه وب مستران و سایت آنها را به ورطه نابودی میکشاند!

Post A Comment