منو اهورا وب

سئو سایت توسط اهورا وب

سئو یا بهینه سازی سایت نیز همانند هر خدمات دیگری در هرمجموعه و یا شرکتی با ترتیب و روال خاص خود انجام می شود و اما نحوه بهینه سازی سایت در اهورا وب با روال خاص خود سپری می شود به گونه ای که علاوه بر مشاهده کلمات در زمان مورد نظری که مطرح شده ، میزان رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد .

در ذیل به بررسی این موارد در سئو پرداخته می شود :

1) چک کردن میزان چگالی کلمات :

در مرحله اول پس از مطرح شدن کلمات مورد نظر توسط کارفرمایان محترم ، میزان چگالی کلمات به همراه Package پیشنهادی اهورا وب ارائه می شود تا علاوه بر در نظر داشتن میزان چگالی کلمات مد نظر کارفرما ، کلمات پیشنهادی اهورا وب نیز مورد بحث و بررسی قرار گیرد .

2) عقد قرارداد :

پس از تهیه لیست کاملی از کلمات مورد نظر قراردادی فی مابین اهورا وب و کارفرما منعقد می گردد .

که لازم به ذکر است که : اهورا وب تنها شرکتی است که در ارائه خدمات بهینه سازی وب سایت خود جهت تامین اطمینان کارفرمایان گرامی نسبت به در نظر گرفتن مبحث تضمین در عملیات بهینه سازی یه صورت مستند اقدام می نماید .

لذا با در نظر داشتن این مورد نسبت به عقد قرار داد با اهورا وب رضایت کارفرمایان به صورت 100% در نظر گرفته می شود .

3) شروع عملیات سئو وب سایت :

پس از انعقاد قرار داد ، شروع سئو برای سایت مورد نظر شروع می گردد که در سئو سایت توسط اهورا وب کلیه عملیات لازم جهت بهینه سازی از بهینه سازی ساختار ، کار بر روی محتوی تا کار بر روی شبکه های اجتماعی و … همه به صورت یکجا با در نظر گرفتن همان هزینه اولیه انجام می پذیرد .

بنابراین کارفرما تنها کافی است کلمه مورد نظر خود را جهت مشاهده در صفحه اول درخواست نماید تا پس از آن شاهد حضور خود را در تمام شبکه های اجتماعی و یا موتورهای جستجو باشد .

4) در هفته اول هر ماه گزارشات مبنی بر وجود کلمات مورد نظر در موتور جستجو گوگل به کلیه کارفرمایان ارسال می گردد .

نکته قابل تامل در سئو اهورا وب اینکه به علت اعمال بهینه سازی ( سئو سفید ) بر روی وب سایت ها علاوه بر کلمات مورد نظر کارفرمایان کلمات بیشمار دیگری نیز در صفحه اول گوگل توسط عملیات حرفه ای و تخصصی اهورا وب مشاهده خواهد شد .

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.