منو اهورا وب

سئو سایت حرفه ای

سئو سایت حرفه ای با اهوراوب

سئو و بهینه سازی وب برای موتورهای جستجو امری زمان بر ولی قابل انجام است حال آنکه بالا آوردن سایتی به صفحه اول گوگل با کلمه کلیدی حساس با رقابتی بالا مثل سئو یا کامپیوتر یا موبایل و … و نگه داشتن سایت در صفحه اول گوگل کاری نشدنی نیست ولی فعالیتهای بسیار زیادی از جمله تولید محتوا نیاز دارد .

ولی متاسفانه بسیاری از شرکت های سئو و طراحی سایت با وعده سئو تضمینی سایت در کوتاهترین زمان و یا صفحه اول گوگل با دریافت مبالغ کلان بسیاری را فریب داده اند.

آن ها با تکنیک های سیاه سئو سایت همانند خرید بک لینک و … سایت مورد نظر را در صفحه اول گوگل بالا می آورند ولی پس از مدت کوتاهی گوگل متوجه میشود و سایت آن ها را جریمه میکند گاهی حتی ممکن است آن ها را برای همیشه از لیست موتور جستجو گوگل حذف کند ، که این عمل خسارات جبران ناپذیری را به بار می آورد .

پس اگر بهینه سازی و سئو بر اساس اصول فنی صورت گیرد که فرایندی زمان بر است میتوان آنرا سئو تضمینی نام برد ، ولی اگر منظور از سئو تضمینی دست یافتن بصفحه اول گوگل در مدت اندکی است رویایی بیش نیست .

سئو حرفه ای سایت باعث افزایش رنک گوگل سایت و افزایش ترافیک ورودی سایت از طریق گوگل میشود ، نتیجه دلخواه ما که افزایش فروش و معرفی کالا و خدمات ( وب برندینگ ) به کاربران را فراهم مینماید.

 

ابزار سئو حرفه ای

یک سئو کار با دست خالی نمیتواند سایتهای بزرگ را بهینه کند و نیاز به ابزار دارد و هم چنین باید توانایی کار کردن با این ابزارها را داشته باشد که در بخش تجربه سئو کار حرفه ای بیشتر به آن پرداخته میشود، ولی ابزار هایی که یک سئو کار نیاز دارد چیست:

۱ – ابزارگوگل وبمستر
۲ – ابزارگوگل آنالیتیک
۳ – پنلahrefs
۴ – هزینهpr
۵ – بودجهlink building
۶ – تیم محتوا گذاری عالی
۷ – تیم فنی حرفه ای

کسی که هر کدام از ابزار فوق را در اختیار نداشته باشد نمیتواند خود را یک سئو کار حرفه ای و بزرگ معرفی کند.

 

برای سئو سایت های خود به صورت حرفه ای و تضمینی از طریق راه های ارتباطی آخر سایت با ما تماس بگیرید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.