منو اهورا وب

سئو سایت شما قوی تر و کارآمدتر

سئو چیست ؟

SEO یا همان سئو کوتاه شده عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد. در واقع در یک ترجمه کارشناسی و ریز بینانه باید بیان کرد سئو یعنی طراحی صفحات وب به گونه ایی که دلخواه موتورهای جستجو باشند.

امروزه خواه ناخواه یکی از راه های رسیدن به یک رتبه خوب برای هر سایتی تسط بر الگوریتم های مورد استفاده در موتورهای جستجو می باشد. الگوریتم ها و یا می توان به زبان ساده تر و تا حدودی مبتدی گرایانه؛ ترفندهای صفحات وب.زیرا بسیاری از کاربران اینترنت نتایج مورد نظر خود را از طریق همین موتورهای جستجو به دست می آورند.

اشتباه نشود، منظور از ترفندهای صفحات وب،اشاره به معنی مستقیم ترفند، مانند ترفندهای ویندوز ندارد. منظور از ترفند، پیاده سازی و رعایت یک سری اصول، قواعد و قوانین در طراحی می باشد که منجر به توجه بیشتر موتورهای جستجو به سایت شما می شود.

در واقع شما با بهینه سازی سایت خود می توانید ورودی های خود از موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ را بالا ببرید.

این بسیار مهم است که سایت شما برای یک کلمه خاص مانند ” دامنه ” در موتور جستجوی قدرمتندی مانند گوگل در چندمین صفحه و یا حتی در ابعاد وسیع تر؛ در چندمین نتیجه ظاهر شود.

هر چه سئو سایت شما قوی تر و کارآمدتر باشد و در یک بیان کلی صفحات شما بهینه سازی شده باشند موتورهای جستجو در مواجهه با کلمات گوناگون سایت شما را دارای ارزش و اعتبار بیشتر می کنند.

بنابراین اگر شما از همان ابتدای کار از متخصصین این امر بخواهید که سئو سایت شما را مدنظر قرار دهند این خیلی بیشتر به نفع شما خواهد بود.

در واقع همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره شد، منظور از سئو همان طراحی صفحات وب سایت شما مطابق با آخرین میل و یا به عبارتی دقیق تر مطابق با آخرین تکنیک های مورد استفاده در موتورهای جستجو می باشد به گونه ای که موتورهای جستجو از وب سایت شما خوششان بیاید.

پس اگر می خواهید سایت شما در موتورهای جستجو محبوب باشد و از طرفی در جستجوی کلمات مربوط به محتوای سایتتان، جزو اولین نتایج موتورهای جستجو باشید حتما پیش از راه اندازی و طراحی سایت خود با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید.

در این پست بنای آموزش سئو را نداشته و تنها هدف اشاره اندکی به واژه SEO بود.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.