منو اهورا وب

سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی با اهوراوب

امروزه اکثر کارفرمایانی که در زمینه فروش محصولات و کالا های خود فعالیت مینمایند تمایل به فروش محصولات خود بصورت اینترنتی را دارند که در این صورت فروش محصولات علاوه بر در بر داشتن اکثر افراد جامعه بعنوان خریدار میتوان فروش خوبی را برای محصولات در نظر گرفت .

پس اینگونه کارفرمایان در ابتدا نیازمند به طراحی فروشگاه اینترنتی میباشند که پس از آن نسبت به سئو سایت فروشگاهی اقدام مینمایند . در طراحی فروشگاه اینترنتی باید بسیاری از موارد از لحاظ ساختار رعایت گردد تا در این صورت بتوان یک فروشگاه موفق را در رتبه های نخست موتور جستجو از جمله گوگل در بر داشت .

پس از طراحی سایت فروشگاهی نوبت به سئو سایت فروشگاهی میرسد که باید در این قسمت به این نکته توجه کنید که سئو سایت فروشگاهی مانند بسیاری از پروژه های سئو سایت های دیگر نمیباشد ، در این پروژه برخلاف پروژه های دیگر فقط بر روی یک کلمه عملیات سئو صورت نمیپذیرد و بر روی مجموعه ای از کلمات که هیچ کدام از آن ها در یک حیطه کاری نمیباشد صورت میپذیرد.

یک مثال :

در سایتی که کارفرما عملیات نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته را انجام میدهد ، فقط بر روی کلمه دوربین مدار بسته فعالیت میشود و این در حالی است که در سایت فروشگاهی که در زمینه فروش محصولات خانگی ، آرایشی ،بهداشتی و … فعالیت میکند باید بر روی کلیه کلمات عملیات سئو سایت انجام گیرد و لازم به ذکر است که :

در چندین همایش و سمینار مدیران IT گوگل مطرح کرده اند که استفاده از کلمات کلیدی که درحیطه شغلی نباشند کار اشتباهی در عملیات سئو سایت میباشد . پس در سئو سایت فروشگاهی باید علاوه بر استفاده از روشهای سئو سایت فروشگاهی از روشهای نوین جهت بهینه سازی این گونه سایت ها استفاده نمود .

پس در استراتژی سئو این گونه سایت ها باید یک سایت فروشگاهی به چندین سایت داخلی تقسیم گردد تا در سئو آن به اینگونه مشکلات برخورد نگردد . در سئو سایت فروشگاهی نیز همانند مابقی سایت ها باید سرعت load و یا بارگذاری سایت ها و نیز بهینه سازی ساختار سایت و … رعایت گردد .

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.