منو اهورا وب

سئو سایت وردپرس

سئو سایت وردپرس
سئو سایت وردپرس یکی از مهم ترین لطف هایی است که شما می توانید در حق سایت وردپرسی خود انجام دهید در واقع کم ترین کار این است که حداقل یک افزونه ی سئو بر روی سایت وردپرسی خود نصب نمایید و سعی کنید که مطالب سایت خود را مطابق با اساندارد های آن افزونه وارد نمایید . در واقع افزونه های وردپرس یک راهنمای مختصر و مفید برای کسانی است که قصد دارند به تازگی سئو وردپرس را آغاز نمایند .در این راستا خیلی خیلی مهم است که شما کلمات کلیدی مهم وب سایت خود را بشناسید و بتوانید از انها استفاده نمایید ، استفاده از کلمات کلیدی در تک تک قسمت های سایت شما دارای اهمیت می باشد و یکی از مهم ترین قسمت ها محتوای سایت شماست . همانطور که در مقالات قبلی گفتیم تولید محتوا یکی از اساسی ترین کارها در بهینه سازی سایت و سئو وردپرس است .
از موارد دیگری که بهتر است در راستای بهبود وضعیت سئوی سایت خود به آنها توجه داشته باشید ، عبارتند از :
– پیوندهای داخلی و خارجی :
لینک های داخلی در واقع لینک هایی هستند که شما در صفحات داخلی سایت خود ایجاد می کنید ، یعنی به عنوان مثال در یک مطلب اگر کلمه ای مرتبط با مطالب دیگر صفحات سایتتان دیدید ، به آن ارجاع می دهید و لینک می کنید .مزیت به کار گیری لینک های داخلی در سئو وردپرس این است که به عنوان یکی از راه های افزایش میزان ماندگاری کاربر در سایت خود می توانید از آن استفاده کنید و نرخ Bounce Rate را کاهش دهید . منظور از لینک های خارجی همان بک لینک می باشد ، پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد خرید و دریافت بک لینک از سایتی را به منظور انجام سئو وردپرس سایت خود دارید ، حتما از سایت های با کیفیت و پر قدرت لینک بگیرید زیرا خیلی از سایت ها هستند که از نظر گوگل اسپم می باشند و دریافت لینک خارجی از آن سایت ها به ضرر سایت شماست ، زیرا رتبه و امتیاز صفحات کختلف از طریق استفاده از ساختار پیونددهی قابل ، بر روی یکدیگر قابل تاثیر می باشد .
– بهینه سازی عکس‌های استفاده شده در سایت یکی از نکات مهم سئو وردپرس
عکس‌ها نیز همانند متون به عنوان محتوای وب سایت محسوب می شوند ، با افزودن مشخصه alt به عکس هایی که در سایت استفاده کرده اید ، می توانید عکسها را برای موتورهای جستجو بهینه سازی نمایید به گونه ای برای خزنده های گوگل قابل فهم باشند و به سئو وردپرس نیز کمک نمایند .

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.