منو اهورا وب

سئو سایت چقدر هزینه دارد

اگر شما با نحوه تعیین تعرفه سئو و بهینه سازی سایت , هزینه سئو سایت و قیمت سئو سایت آشنایی ندارید توصیه سئو میر به شما مطالعه این مطلب میباشد . فارغ از اینکه سئو کاران مختلف هر یک به تناسب شرایط کاریشان تعرفه هایشان با هم متفاوت میباشد ولی بصورت کلی موارد و آیتم هایی وجود دارند که روی قیمت تمام شده یک پروژه سئو سازی سایت تاثیر گذار میباشد و بر مبنای آن ها تعرفه ها متغیر میشوند.

سئو سایت چقدر هزینه دارد : هزینه سئو داخلی

از ابتداییترین اصول سئو سایت، سئو داخلی است. اگر بخواهیم قیمت seo را محاسبه کنیم باید هزینه سئو داخلی را محاسبه کنیم. سئو داخلی وبسایت شامل مواردی مانند بهینه سازی عناوین و متا تگ ها، بهبود سرعت سایت و کاهش حجم صفحات و چندین مورد دیگر می گردد که در بازه حدود 10 الی 14 روز قابل انجام است.

سئو سایت چقدر هزینه دارد : هزینه سئو خارجی

مرحله بعدی که باید در محاسبه قیمت سئو در نظر گرفت، هزینه سئو خارجی است. هزینه سئو خارجی خود شامل مواردی مختلفی نظیر لینک سازی اصولی و بک لینک مفید و ریپورتاژ می شود. هم چنین هزینه موارد دیگری از جمله فعالیت در وبسایت های اشتراک گذاری می باشد.

سئو سایت چقدر هزینه دارد : قیمت سئو و بهینه سازی سایت

حتما توجه داشته باشید که همیشه صرف هزینه بالا موجب کسب نتیجه بهتر در سئو نمیشود. ما اغلب در موقع ارائه مشاوره سئو به مشتریان و کاربران این نکته را متذکر میشویم که پروژه و قرارداد بصورت بهینه انجام شود. برای مثال اگر یک سایتی در زمینه فروش لپتاپ فعالیت میکند واژه خرید لپتاپ را برای کاربر پیشنهاد میکنیم. زیرا عبارت خرید لپتاپ هدفمند تر بوده ، رقابت کم تر و هزینه پایینتری دارد.

در واقع اگر سایت با واژه لپتاپ در صفحه ۱ گوگل باشد ممکن است روزانه هزاران ورودی بگیرد اما میزان فروش حاصل از این ورودی به تعداد انگشت های دست هم نرسد! هم چنین موارد دیگری مانند قیمت لپتاپ ، فروش لپتاپ ، ساعت لپتاپ و صدها مورد دیگر هم مستعد دریافت ورودی از موتورهای جستجو و در راس آن ها گوگل است.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.